bugün

entry'ler (106)

ses ver

duvarlar ördüm
köprüler yıktım
döndüm bi baktım
hiçbişeyi unutmamışım

eğer her şey bitiyorsa
bitsin artık yokluğunda
eğer her şey bitiyorsa
beni bırakma burda.

bıkmak

20 saattir uyumadım , sabah 9 da günlerdir beklediğim sınav var zerre çalışamadım, saat 2'de vermem gereken dersin sunumu var onu hazırlamaya çalışıyorum, kafam arada yere düşüyo geri alıp takıyorum, kahveyi ahmet kayaya batırıp içiyorum , sigarayı da yuttum galiba.

tüm aşağılamalar karşısında sadece susmak

umursamamazlık işte , bırak saydırsın, nolcak

birini severken bir diğerini yarı yolda bırakıp

mutsuz olan bizim gibi acemiler ne anlar aşktan :(

ayı yaradan adamın kılıçla savaşması

error bildiğin.

bu peygamber bozuntusu arab bedevilerinin mucizeleri komple kolpa tamam da, o dönem muhammede arka çıkan islamı seçen o kadar insandan biri de mi çıkıp " göğe atla çıkıyon, ayı yarıyon, allahın yeryüzündeki elçisisin vs.vs , şuncacık mekke ordusuna karşı taşla sopayla dalıyon, hendek kazıyon" demedi yani.

600'lü yıllarda insanlar bunu görememiş olabilir, ama bilginin bu kadar paylaşımcı, ulaşılması bu kadar kolay olduğu dönemde hala allah denen hayalet caspera biat etmek, denyoluk.

not: ayı yaran olcak , çarpıldım galiba .d.d

neden

sigaradan çekilen her bir dumanı üfledikten sonra sordum kendime, aslında kendime de değil, cevabı da zaten ben de yok, ayrıca her sorduğum "neden" sorusunun istediği cevap farklı, her sorduğum neden sorusu da farklı aynı olmasına rağmen, gökyüzüne, logar kapağına, üstünde ışıklı boş yazan taksiye, yolun ortasında durup birden koşmaya falan kediye soruyorum soruları, onlardan da bir belirti gelmiyor sonra, belki cevapları biliyorlar, üstelemem.

büyük beyaz boş duvar bulunsa yazılacak söz

hayat çok mu güzel lan?

gecenin kitap alıntısı

" senin için bir kutu bok şekerlemem var jeremmy"

Charles Bukowski.

ben ki boyle bir adamdim

is back !

yazarların şu an dinlediği şarkılar

https://www.youtube.com/watch?v=58TBZnvyGwQ

bence bunu daha çok seversin

lost boys like me , are free

yazarların şu an dinlediği şarkılar

https://www.youtube.com/watch?v=_Yhyp-_hX2s

sen seversin bunu

ben bu yazıyı öylesine yazdım

sana kalbimle değil aklımla hitap etmem gerektiğini anladım...

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

huzursuzluğun kitabına başladım , pessoa , ah pessoa

umutsuzluğu en iyi anlatan cümle

ne geçmiş geçmiş , ne gelecek gelecek

ender gelişen osasuna atakları

fonda şu çalsın

https://www.youtube.com/watch?v=n4RjJKxsamQ

osasuna hep pazar oynardı maçlarını , ben küçükken pazar banyosundan öncesine denk gelirdi maçları hep , mütevazı bir kadrosu olurdu , deplasmanlara giderdi , yerdi 5 tane , maç 5-0 iken osasuna ender ataklar geliştirirdi , futbolcularda ne bir ümit ne bir takat kalmıştı , işte bu yüzden kaybedeni simgeler osasuna , hayatta 5-0 mağlup duruma düşmüşken ender ataklar geliştimeye çalışıyorum , ne bir umudum var ne başka bir şey , maksat işsiz demesinler ,

osasuna ender ataklar geliştirirdi de küme düşmekten yine kurtulmazdı , bu bizim sonumuza işaret mi yoksa , neyse bu akşam girona ile 1. lige çıkma mücadelesi var belki tekrar görürüz birinci ligde ender gelişen o atakları , bir scorpions bir de osasuna olmasa halimizi anlatcak bir şeyimiz de olmayacak neyse şanlı osasuna bu gece kazanırsın umarım

golden virginia

ben sevmedim , zaten paketlenmiş tütünlerde arayış içindeyim ondan aldım , bi daha da almam , zaten hakettiği ücretin karşılığını vermiyor...

günün şarkısı

https://www.youtube.com/watch?v=IXYMgx-HMN4

hayat bi kere bile bayram olmadı

ya da

her nefes alışımız bayramdı...

amnesia the dark descent

bilgisayar oyunları kategorileri arasında bariz en sevdiğim oyun horror , normal hayatta korkak bir insanım cindir peridir hayalettir ama bilgisayarda korkmam mermiyi koyar geçerim derken bu oyun beni bitirmiş durumda çünkü shooter kısmı yok lan oyunda * , korkmaktan zevk alan ben , bu başta çok sevdiğim oyunu bırakmak zorunda kaldım ama öyle sessiz sedasız gitmicem , diceklerim var ;

Daniel senin amk , en korkunç koridorlarda senin akıl sağlığını mı koruyayım kendiminkini mi , hemen kaybediyo aklını ekran bulanıyo önümü göremiyom amk,

o beyazımsı ruh mudur , zombi midir nedir onunda amk , hayatımda bilgisayarın başından kalkıp aaaaaaaa diye kaçmamıştım maşallah onu da yaptım , en pis yerlerden çıkıyo şerefsiz , bir keresinde yine gaz yağı arıyorum şatoda bir yerlerde , girdim bi odaya , mnsky baktım geliyo bizimkinin yüreği atmaya başladı , dolap buldum girdim dolaba , bilgisayarın başında altıma sıçmaya hazır beklerken bu dolabın kapağını bi açtı amk , bağırmadım bile , hani 2 saniyelik kalp krizi geçirirsiniz çok korktuğunuz bi anda , zaten bu kapağı açınca ne ben ne de danielda hacet kalmamıştı korkudan , çıktım açık havada sigara içmeye gittim mk dışarı

o suyun içindeki canavar seninde amk , o vanayı çevircem diye mausu parçalıyodum az daha ,

oynayın oynattırın , gece oynamaya yiyosa gece oynayın , kulaklıkla oynayın zira oyundaki sesler çok gerçekçi , lanet olsun böyle oyuna.

zeitgeist

zaten uludağ sözlükteki " sikik " yazarlar tarafından eleştirileceği belli olan göte göt diyen belgesel , şöyle ki ;

belgesel 3 bölüm , ilk bölümde din üzerinden , özellikle hristiyanlık üzerinden gidilmiştir , argümanlar sağlamdır bakmayın siz bu ilkokul mezunlarına , belgesel ortaya bir iddaa atıldıysa arkasından 10 tane dayanak gelir , izleyin farkediceksiniz.

ikinci bölüm , september eleven üzerinedir , burda da o kadar ayrıntılandırılır ki saldırının fake olduğu , fbi'ın yıllar önceki bu tarz denemeleri , amerika birleşik devletlerinin burdan sağladığı çıkarlar vs , bakmayın siz bu mallara , o devlet kendi 2900 vatandaşına kıyacak bir devlet

üçüncü bölüm dünyada devletlerin özellikle merkez bankasının tarihi üzerinedir , ortada dönen sıcak para , devletin sürekli merkez bankasına borcunun olması , faizler cart curt , aydınlatıcıdır , benim en sevdiğim bölümdür

rockfeller , rothschild ailelerinin çok abartılması ( doğru da olabilir ) bilmiyorum , en son kısımdaki birkaç teori belki tartışılabilir , ama izleyin ufkunuz iki katına çıkacaktır emin olun , burdaki dangalaklara da bakmayın.

kemalistler neden namaz kılmaz sorunsalı

prensip olarak domalmıyoruz canım biz , kıps ♥