bugün

her insanın yapması gerektiği, özellikle günün son saatlerine doğru artan mikroorganizmaların vücudumuzdan uzaklaşmasını sağlayan fiil, eylem. özellikle yaz aylarında yapılması gereken, kış aylarında seyrelsede asla haftada 1 olmaması gereken eylemdir.
günün yorgunlugunu atmak için yapılması gereken bir iştir.
normaldir. yoksa her gün duş almayan insanlar da mı var? tanrım daha neler göreceğiz yahu. ben ki şu entryi bile jakuzimde yazıyorum, yazık.
cinsel organını fazla kullanan ancak cenabet gezmek istemeyen kişinin yaptığı eylem.
alışkanlık haline gelir bir süre sonra..
huy haline gelir efendim... çıkmaz.
kışın ister istemez sekteye uğrayan seremoni.
(bkz: seboreik dermatit)
cenabet gezmek istemeyen bünye harekatı.

cgibh
-olum nereye?
+duş alacam anne.
-ne çok banyo yapıyorsun sen böyle?
+yav cenabetim.
-ıyyy pisss seni.
+tamam bende temizleneyim diye duş alıyorum işte.
-!?
olması gerekendir.
tek gün sektirirseniz, saçlarınız 1 hafta yıkanmamış gibi yağlanır.
herkesin yapması gerekendir.gerçi herkes öyle bişey yapsaydı belediye otobüslerinde keskin bi koku olmazdı.
karşı cinse kendini güzel göstermek için yapılan davranış şeklidir.
doğru olandır.
90lı yıllarda kaldı pazar akşamları leğende yıkanmak.
şimdi bize her gün pazar...
alışkanlık yaptıktan sonra bu alışkanlığı kazandığı için kafasını ziken durumdur.
Kimse kusura bakmasın ama saçların amına koyan bir eylem haline gelebilir bir süre sonra.
her gün spor yapılıyorsa zorunlu olan şeydir.
2 hafta yıkanmayan kız arkadaşım vardı bir zamanlar. nerden hatırladıysam
yaz aylarında bir vazgeçilmezdir, birde güzeldir ohh.
fakat her gün duş alıyor olsanız bile saçlarınızı her gün yıkamamakta fayda var.
saçımız en az iki gün arayla yıkanmalıdır, çünkü kendi yağına ihtiyaç duyar.
edit: yazım yanlışı.
Her gun bir sekilde bosaliyorsaniz cenabet gezmenin cenabeti gectim yapis yapis gezmenin luzumu yok.
siyah insanların çok yaptığı eylem. vallahi bakın her gün üşenmeden sabah duş alıyor bu arkadaşlar. istisnasız tüm arkadaşlarımda gördüm bunu. banyoyu fazla işgal ettiklerinden bi kaç fazla mühim olmayan laf sürtüşmesi de olmuştu hatta aramızda. bunlar ev arkadaşlığının tuzu biberi tabii. *
kalbi yoran bir eylemdir. çünkü teninizdeki bütün suyu vücudunuz değil kalbiniz taşımaktadır. bu tamamen teninizin altındaki damarlarla ilgili bir şeydir ve bilimsel bir gerçektir. buna bağlı olarakta kalp krizi geçirme olasılığınızı yükseltmiş olursunuz. günlük değil, 2 ila 3 günde bir duş almak aslında yeterlidir. badanacı ya da diğer kirli mesleğe sahip olanlardan değilseniz tabiki. fakat hayatında hiç bir işte çalışmayıp, her gün duş almadan yaşayamayan insanlar bilirim. ulan barajları siz bitiriyorsunuz. sen 3 gün yıkanmasan bile vücudun minimum derecede kokarsın. bunuda bir deodorant aracılığı ile halledebilirsiniz. saçlarım yağlı diyorsanızda sadece 3 4 litre su harcayarak saçlarınızı şampuanlayıp, durulayabilirsiniz. su kıtlığını düşünün. bir duşta litrelerce su ziyan olmaktadır.
Saglik icin gerekendir...
serinleten, rahatlatan eylem.