bugün

entry'ler (72)

metallicanın oylarla live dvd çıkaracak olması

metallica by request (mby) kapsamında yapılan konserlerden birinin live görüntüleri içeren dvd sinin çıkacak olmasıdır. anket şeklinde yapılmış olup bütün mby konserlerini kapsamaktadır. gönül ister ki istanbuldaki konser birinci çıksın.

bi el atıverin be dostlar bu garibanlar da sevinsin.

http://bit.ly/1r7JBZ9

edit: live dvd bilgisini türkgitar dan aldım halbuki anket sitesinde 180-gram vinyl diyor. konu hakkında bilgisi olan yabıştırsın buraya.

ups

türkiye sınırları içerisindeki en berbat kargo şirketidir. biletix ile birlikte de çok güzel anlaşmışlardır ve insanları dolandırıyorlardır. 29 mart diye seçtiğim teslim tarihinde gelmeyen biletim üzerine biletix de teslim tarihini çaktırmadan haftaiçi teslimat'a döndürmüştür. aktarma merkezinde bekliyor biletim. akıbeti ne olur, artık kaybolur mu yanar mı yoksa başka şehire mi gider bilmiyorum.

aylar sonrası editi: bunu yazdıktan 3 gün sonra geldi ama siz siz olun bileti gişelerden almaya bakın.

devletin tablet dağıtma olayı

sağlam sokulan vergiler, cebe indirilen paralardan sonra devletin göz boyama işidir. seneler boyunca gündeme dahi gelmeyen bu konu nedense her seçim öncesi ve sonrası kısa bir süre gündemde oluyor. belli bir kesime dağıtımı yapılıp reklamı yapılıyor. sonrası "hülooooğ" aşamasına geliyor.

müge anlı nın direnişçilere verdiği tarihi ayar

boşbakanın yalanmamış tarafını bırakmayan, tv lerden sürülmesi gereken ve boşuna oksijen tüketen bir mahlukatın kendisine baştakiler tarafından kafasına sokulan saçmalıkları savunmasıyla ortaya çıkmış durum. köprünün yapılışında doğanın bozulacağını, direnişi sadece provoke amaçlı gören ve görüşü tamamen susam kadar küçük ve önemsizdir. umarız yalamadan iyi paralar almıştır.

anne dayağını beğenmeyip dışarda yiyen insan

anne dayağı bir tanedir dedirten başlık. anne eli serttir ama şefkat de gösterir. cennetliktir. dışardaki adamın öyle mi ? eli pistir, cenabettir, kim bilir nerelere girmiştir. tü kaka denilip kovulması lazımdır. mümkünse dayağını evde sıcacık yerde yemelidir. acısını daha az hisseder hem. * edit : imla.

kısa saçlı kızların sanki daha güzel olması

bazı durumlarda haklı bulduğum tespit. yüzü ince olup güzel olanlara çok güzel gitmesine rağmen yüzü biraz dolgun olanlara hiç gitmemektedir. yüz güzelliğine sahip kızlara kesinlikle yüzlerini ortaya çıkaracak ve en güzel şekilde gidecektir. benden söylemesi güzel kızlar. bu kadar iltifattan sonra talibimi beklerim. *

yaran yanlış okumalar

başlık (bkz: ekmek yoksa havyar yiyin) okuduğum (bkz: ekmek yoksa yarrak yiyin) gözler hafiften gitmeye başlar...

sıradan biri olduğunu anlamak

oturup düşünmekle bulunur bazen. dışarıda senden daha özel insanların olduğunu, belki de ortalamanın altında bir değer gördüğünü farkedersin. suçlusunu düşünmeden herkes ile ilişkini kesmek, kendi içine kapanıp içindeki ruhu öldürmek istersin. bir gün iyi davranırlarsa sakın kanma, işleri bitince bir başkasına giderler. çok seviyorum diyenin bile seni bırakması, başkalarına tercih etmesi koyar insana. sen sadece birisin işte anlasana be adam. birisin, çıkarı olanın olmayanın sadece kendi egosu için seni sadece basamak olarak kullanacaklarlar. çıktığında sokaklar aynı olacak. her gün yanından geçtiğin insanlar çoğu zaman seni sallamayacak. yanında mutlu etmesi gereken başka insanlar olacak. bir köşeye oturup kahve içerken kimse sana ortak olmayacak. sessizce çıkıp gideceksin oralardan. yollar sana aynı gelecek. belki aynı otobüse bineceksin. belki aynı koltuğa oturacaksın. ait olduğun yere, ailene döndüğünde mutlu olacaksın. göklere ulaştığında belki anlaşılacak önemin.

beyaz tenli kızlar

teni açık renkli olup beyaz diye tabir ettiğimiz kızlardır. milletimizde çokça bulunur. kezbanından tut en güzeline kadar. ama bence yabancı kızlara beyaz ten on numara gidiyor. beyaz tenli kız olan bir arkadaşımdan birkaç bilgilomanyo : beyaz ten esmerleşmekte sorun yaşar habire kızarır esmerleşince de etkisi çabuk gider. her türlü sivilcesi beni kabak gibi ortadadır. beyaz ten özen ister. (arkadaşım yabancıdır.) bence de her türlü saç rengi bu tene uyum sağlar. siyah saç, karamel saç ve kızıl saç favorilerimdir. sarı saçı beyaz tenlilere pek yakıştıramıyorum nedense. ayrıca beyaz tene kırmızı kıyafetler ve kırmızı ruj çok çok çok iyi gider.

erkeklere sapık gözüyle bakan türk kızları

tanım olarak türk erkeklerine sapık gözüyle hede hödösu olarak düzeltilmesi gereken başlıktır. zira kızlarımızın yabancılara karşı böyle bir tutum gözlediğini hiç görmedim. efendim burda suç ne o gözle bakan kızdadır ne ailesindedir ne de sende. sorun kız yokluğundan evine kapanıp bütün gün depişmeyi ve koklaşmayı hayal edip dışarıya çıktığında bu iç güdülerini dizginleyemeyen nice nuri alço yetişmesindedir. haberlerde bankla, damacanayla ilişkiye girmeye çalışan sapıkları, sivas haberi veya tecavüz haberleri duydukça elbette aileler kızlarını belirli konularda tembihleyecektir. adam gibi davranırsanız, herhangi bir semtin apaçisi, 70 yaşındaki pedofilisi gibi davranmazsanız zaten karşı cinsin size güvendiğini farkedeceksiniz. ha tabi buna rağmen hala devam ediyorsa arkadaşlık etmeyiniz. zorlamanın ne manası var kardeşim ver yolu.

anne ben şakirt oldum

+anne ben şakirt oldum. - şakirt ne yavrucum? denerek konuşmanın başka yerlere kayma ihtimali yüksektir.

bilmediği konularda uydurabilme yeteneği

Çokça gördüğüm ve bunlar için toplama kampı kurulup yakılması gereken insanlardır.

kezban iyi de çevresi kötü

Çoğunlukla farkedilen durumdur. Kendi haline bırakınız efendim, sistemi bozmaya gerek yok.

eski sevgiliye doldurma parfüm alıp kanser etmek

deneyip görmektir. ~ ~swh

facebook ta ekleme talebi yollayan eski sevgili

Başka somurecegi mal bulamamistir. Ya da farmville isteği gonderecektir.

1 doğumlu yazarlar

(bkz: 1 doğumluk yazarlar) diye okudum ya la. Muhahahaha. Ama 2001 de doğanlara ise başlığı açanın kastı, onlar evlerden uzak olsun arkadaş. Çoluk çocukla uğraşmayalım lütfen.

kirmizinokta

kırmızı noktalara karşı bir hoşlaşması olduğunu düşündüğüm dokuzuncu nesil yazar. hoşgelmiş efenim.

21 yy da istanbul a gönderilen peygamber

Tramvaya binecektir.

samsung

Telefonlarının iç özelliklerini yüksek tutup malzeme kalitesinden çalan markadır. Telefonlarını genellikle sevmem fakat son çıkardığı Galaxy Note II hoşuma gitmiştir. Telefon sektörü dışında televizyonda kesin tercihimdir.

21 aralık gecesi dinlenebilecek müzikler

Megadeth - Into the Lungs of Hell veya Hangar 18. Tavsiyedir.