bugün

play-off serisinin final maçı.
istekli bir Miami süpürür bile dediğim serinin ikinci maçıdır zevkli olsundur.
edit:ordan biri ikinci maç dedi duydum ben onu ilk maç diye götümüzden uydurmayalım.
miami heat- dallas mavericks arasında oynanacak 2011 nba final serisi'nin 2. maçıdır.
nowitzki'nin bir başka şovuna tanık olacağımız maçtır.
nowitzki'nin 35 üzerinde sayı atmasına karşın lebron james faktörüyle miami'nin kazanacağı maç.
Scottie Pippen ın açıklamaları üzerine gözlerin LeBron Raymone James in üzerine yoğunlaşarak "sen misin len jordandan iyi basketçi,görelim seni düdük makarnası" anlamında bakışların yoğunlaşacağı maçtır.
merak ettim şimdiden,acep beyimize nazar değecek mi?
saat 04:00'da ntvspor'da ve aynı anda hden'de canlı olarak yayınlanacak ve ismail şenol ile kaan kural'In anlatacağı maç.
seriyi miami'nin kazanacağı açıkça tahmin edilebildiğinden pek de heyecanlı olmayacağını düşündüğüm maç.
serinin en önemli maçı şahsi fikrimce. miami bu maçı da alır ve şampiyonluğa koşar yavaştan. o değil de ismail şenol yerine murat kosova anlatsaydı maçı daha iyi olurdu sanki. murat murathanoğlu da olur.
iddaada 184.5 dan toplam sayıya alt oynadığım maçtır.
dallasın kazanacağı maçtır.
wade,bosh,lebron üçlüsünün,novitzkinin eline vereceği maçtır.
maçın yine mıamı de olması kötü olmuştur. muhtemelen maglubiyet alacaktır dallas fakat olsun. daha 3 maç daha var. LET'S GO MAVSS.

edit: yeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaa kazandıkkkk.
miami savunur, lebron alır.
Dallas'ın alan savunmasının dışında ikincil - ya da sürpriz de diyebiliriz- skor silahlarının da devreye girmesi gereken maç. LeBron'a bu play-offlarda ne olduysa quitter gibi oynamaktan vazgeçmiş gözüküyor. Dirk'ün eline geçen her toptan sayı üretmesini bekleyip maç alacağını düşünmek, miami gibi sert savunma yapan bir takıma play-off serisinde maçı vermek demektir.
ayrıca 1.5 saat sonra başlayacak olan maçtır.
yaklaşık 20 dakika sonra başlayacak ve bence şampiyonun belirleneceği maç. artık wade'in oyunun başından sonra olayı kontrolüne alması gerektiğini düşünüyorum. lebron zaten her daim var. ama asıl bu maçı dallas'ın kazanabilmesi için dirk dışında ekstra sayı gelen bir oyuncu olması şart ve bu kişiler terry ya da peja olursa miami'nin savunmada zorlanacağı kesin. bütün bunlara rağmen favorim yine de miami.
ya ben şimdi normalde batı konferansı takımlarına sempati duymam ama bu dallas benim sempatimi kazandı doğrusu. isterim ki dallas bu maçı kazansın seriye ortak olsun. ancak ilk maçtaki gibi etkisiz bir bench görürsek zor olucak gibi. ben yine de desteğimi esirgemiyim. bastır mavericks.
dallas'ın alması gerektiği maç. hatta sırf herkes lebron hayranı diye dallası tuttuğum seridir. şöyle yedi maça uzasa da iki hafta gecelerimiz şenlense.
miami nin dallası dağıtacağı karşılaşma.
ntvspor'un reklamsız final uygulamasının sona erdiği maç oluyor ayrıca.
lebron james'in harika takip smacından sonra sallanan ufak türk bayrağını sadece ben mi gördüm?
dirk nowitzki tek başına direnemez ne olursa olsun eğer yanına ne yaptığını bilen 1 adam olursa maçı kazanabilir sanırım kidd marion dışında peja,terry,stevenson dan biri ne yaptığını bilirse kazanabilir diye düşünüyorum yoksa bu iş bir tek dirk olacak iş değil kimseyi kandırmayalım kidd yaşlandı boş kaldığında bile artık şut denemiyor çok sıra dışı bir durum olmazsa dallasın işi zordur.*
lebron demin öyle bir smaç vurdu ki gözlerim kanadı o derece.
ilk çeyreğin 28-28 sona erdiği maç. lebron'Un 3lük yağmuru devam ediyor. dallas nowitzki sahadayken etkili. ilk periyot itibariyle miami bir adım önde görünüyor. dallas için nowitzki'ye diğer dallas oyuncularının yardım etmesi şart.
şuana kadar hiç beklediğim gibi gitmeyen maç. savunmayı toparlaması lazım miami'nin.