bugün

entry'ler (49)

yer değişen burun ve cinsel organ

kimi estetik kaygıların yanında çok kullanışlı olacağı su götürmez bi gerçek. örneğin,
nezle olan biri sürekli burnunu temizlemek zorunda kalmazdı.günlük bi burun peti iş görebilirdi.
özellikle ülkemizde yoğun olan burun estetiklerine de bu kadar talep olmazdı.
burnunu karıştırmak için elini kaldırmak yerine, zorlu bir parkur söz konusu olacağı için burun karıştırmalar azalırdı.

öte yandan

bunların yanında en büyük devrim cinsellikte olucaktı.
normalde bacaklardan, sırttan, kollardan destek alan seks hayatımız şimdi sadece basit boyun hareketleriyle sağlanabilirdi.
ulaşımda kolay olucaktı aynı zamanda. normalde fermuarı, kemeri açıp pantolonu ve altındakileri indirmek gerekiyor. bunda harcanan eforun tasarrufu söz konusu. bunca insanın bu efor için tükettikleri besinlerin de tasarrufu durumunda dünya ekonomisinin yapacağı ilerlemeyi düşünsenize.

ölümüm kesinse beni x hekimlerine emanet edin

ışık görününce yabancı hekimleri siktir edin, kolombiyalı hemşireler dursun ama... anlamına da gelir. x kısmına ölünen yer konur. söylerken dibinizde 3-5 kişi olması da gerekir ama. kolombiyalılar daha dilinizi sökememiştir muhtemelen.

bakir bir babaya sahip olmak

daha fena. çocuk da, kimi rivayetlere göre dış döllenme iç gelişmeyle olmuştur. kimisine göre de anne aşırı kilo alınca fazlalıklardan çocuk üretmiştir.

bakire bir anneye sahip olmak

bekaret düşkünü adamın bekaret düşkünü çocuğunun annesi olmaktır. kimi rivayetlere göre çocuğu leylekler getirmiş. kimisini de göre anne çocuğu sıçarak doğurmuştur.

türk bayrağına oturan kadın

en kutsal yerini* en kutsalına* emanet etmiş kadın ablamızdır. daha ne olsun.

pkk nın piyon olması

(bkz: abd nin çocukları rahatsız)

yunusa tecavüz etmek

zorla güzellik olmaz efenim. yunusun da rızası olması lazım. ama yunus olmasından ötürü kongolu da olsanız komplekse girmemeniz mümkün değil. en iyisi normal balık.

(bkz: ben yaptım oldu)

umut sarıkaya olmasa hep mutlu olacak tip

(bkz: cemil çetin he-man)

türkleri aşağılamaya çalışan kürt

"şu amına koduğum piç türkleri de çok oluyor. bu türklerden bazıları da sözlüklerde "kürtler, türkleri aşağılayamaz türkleri sadece ab sınırına dahil güzel kızları olan ülke insanları aşağılayabilir" diyormuş. ben de avrupa görmüş adamım acep "dalyarak türk desem" aşağılama sayılır mı!" şeklinde bir ifadeyi dile getiren kürt tür.

uludağın yazarlarına iphone dağıtması

zall ın kızışan sözlükler arası rekabetinde çığır açıcak uygulaması.

(bkz: #8533170)

cübbeli hocanın seks kasedinin yayınlanması

(bkz: cüppeli woodman)

romeo ve juliet in evlenip üç çocuk sahibi olması

(bkz: tayyip reis memnun)

insanlık yerine ırkla gurur duymak

ihtiyaçtan kaynaklanır. herkes kendini övme gereği duyar kimisi de bunla övünmeye mecburdur.

hayatın ne kadar ibne olduğunun anlaşıldığı anlar

lise son sınıftayım. arka sırada uzun süre aşkından öldüğüm ve nihayet canımlı cümleler kurduğum kızla mesajlaşıyorum. bana derslerinin boş olduğunu dışarda oturduğunu ve beni çok özlediğini söylüyor. bi şevkle kalkıyorum. hocaya doğru ilerleyip midemin kötü olduğunu söyleyip lavaboya gitmek için izin istiyorum. önce yok diyor sınıfın ortasına kusmakla tehdit edince razı oluyor.

sınıftan çıkıyorum. koridorları, merdivenleri geçip müdürü atlatıp aşkımızın önündeki tüm engelleri alt etmeyi başarıyorum. bahçeye açılan son kapıdan dışarı adımımı atarken esaretin bedelinde 19 yıllık tünelden çıkmış gibi hissediyorum. gözlerim sevdiğimi arıyor. gözlerimiz orta yerde buluşuyor. ona doğru hızlı adımlarla ilerlerken "her şey yalan olsa bile en güzel aşk zor olandır" diyen bi haluk levent duyar gibi oluyorum.

mesafe iyice azalıyor. birden bana doğru uçan bir kuş gölgesi görür gibi oluyorum. hızla bana yaklaşıyor. haluk levent i susturup kuşa bakmak için döner dönmez suratımda bi karartı patlıyor. kendimi yerde buluyorum. orospu çocukları gelip toplarını alıyor ve beni yerden kaldırmadan maça devam ediyorlar.

kürt ulusal hareketi

şu adresten takip edilebilinicek tarihi olaylar dizisi...

http://ararat-welat.blogspot.com/2010/10/tarihte-kurd-isyanlar.html

sözlüğü inci sözlükçü piçlerden arındırmanın önemi

(bkz: uzaylılar hoş geldiniz)

inci sözlük birinci yıl şenlikleri

girer girmez bi başlıyor.

"hangi rüzgar attı sizi..." diye

(bkz: uzaylılar hoş geldiniz)

arkadaş

okan izlemez. ukala bulur.sevmez okan ı. ukala adamı sevmez çünkü. beyaz a hasta olur. varoşlardan gelmedir, bizdendir beyaz der. özünü unutmaması tembihlenmiştir ona. unutmaz. beyaz izler bu yüzden. galatasaray ın galibiyeti kadar sevinir beyaz ın tutan esprilerine. özünü çok umursamayan (beyaz izlemeyen) bizlere hemen yetiştiriverir güzel esprileri. özünüze dönün lan dercesine. beyaz hep konuşsun herkes gülsün ister. beyaz varoştur. beyaz bizdendir çünkü. beyaz ezilmiştir çünkü. ezilenlerin yanındadır.

beyaz güldürdükçe aydın doğan ın para kazandığını, doğan gurubu kazandıkça ezilenlerin daha çok ezildiğini farketmez arkadaş.

seinfeld

tüm zamanların en iyi komedi dizisi seçilmiştir yanılmıyorsam. bana sorarsanız friends burun farkıyla öndedir. dizi hiç birşey hakkında her şey mottosuyla larry david in hayatını anlatır. diziye ismini veren jerry seinfeld gerçek hayatta da komedyendir. fakat asıl olay larry david i anlatan george costanza dır.

ahirette allah ın ne anladın diye sorması

(bkz: ne anlattın ki!)