bugün

entry'ler (34)

mini etek giydiği halde ahlaktan bahseden kız

baş örtü takıpta karaköyde orspuluk yapana tercih edileck kızdır..

hastası olunan film karakterleri

edward:twilight

karizmatik cevaplar

yeni tanışmış bi çift, oğlan kızı eve bırakır kız giderken:
K: görüşürz canım
O: görüşelim canım..

sigara yaktıran şarkılar

ahmet kaya - hemen hemen her şarkısı

kadınların olmadığı bir dünya hayali kurmak

kadın yok, kadın olmayı bekleyen kızlar var wooww işte ben buna hayal derim..

çizgi kahramanların bazı organlarının olmaması

salfinazın g.t ü yoktu mesala ama cizgifilmdeki baba karakterlern ikiside onu isterdi kriterler değişiyor demekki zamanla..

öss de sonuncu olanın ağzından çıkan ilk cümle

hay .mına koyıym ya.

cevahir in ulvi ye söyleyeceği alternatif sözler

çıkarken kapıyı çalan ulvi,
ulviye.

domuz gribi ol inşallah

çgh taksici skecinde radyoda calan parcacık olmakla beraber sözlüğün bunu idrak edemeyip bide oturup bu konu hakkında tartışarak beni şaşırttığıdır.. izlememiş olabilirler skeci ama izlemediysenizde nerden bilionuz bu osuruktan şarkıyı?

(bkz: biliyorsan konuş ibret alsınlar, bilmiyorsan susta insan sansınlar)

sarı saç mavi göz

(bkz: atatürk)

hayatı tek cümlede anlatmak

zamanı harcayıp, zamanla harcanmak...

yazarların yılbaşı gecesi noel baba dan istekleri

özlenecek bir yıl yaşamamı sağlasın yeter gerisi onun olsun..

ahmet kaya

bir şanstı onun gibi bir sanatçının bu ülkede doğması bu üklenin toprakları, bitmeyen sorunları, aşkları ,acıları, sevinçlerine şarkılar yazmış olması ama biz bu şansı değerlendiremedik herzamn yaptığımız gibi sahip çıkmamız gerekirken onu sürgün ettik şimdi ise heryerde kürtçe müzik furyası başladı ee niye sürdünüz ozamn bu adamcağızı demek isterdim ama gerek yok cevabı belli zaten YANLIŞ YAPILDI.. giden gitti işte rahat olsunlar artık o öldü.. GEÇMiŞ OLSUN.

bi şarkısında dediği gibi; Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan sonradan..

sevgili bulamamak

garip bir durumdur.abi uğraşsam yaparımda die başlar bu dertten müzdariplerin cümlesi ama gariptir bulmak içinde hiç uğraşılmaz bi süre sora bi bok olmuyacağı anlaşıldıktan sonra abi zamna bıraktım olursa olur diye geçiştirdiğin bu süre zarfındada sevginin eksikliğini derinden hissettiğin bi durum..

finaller ile bütler arasındaki zaman

kocaeli üniversitesinde finallerdeen sonra bütlere kaldınmı kalmadınnmı öğrenmek için sırf sınavların açıklanmasını 1 hafta mal gibi bekledikten sora başlayan zaman aralığı.

dert

Sıkıntı ve dertlerinizden nefret etmenyin hatta sevin onları çünkü; çoğu zaman sıkıntılar insanları hayırlı yollara teşvik eder..

doğu

hayran olunması beklenirken nedendir bilinmez genelde nefret edilen yer.

istanbul

ah istanbul ah dünyada eşine rastlanmayacak bi şehir anadolusu avrupası herbiyeri ayrı güzeldir istanbulumun , kalabalıktır tam bana göre hayat hiç durmaz canın sıkıldığında otur bi tabüreye etrafta olup bitenleri izle o bile yeter gece ayrı gündüz ayrı güzel bu şehirde istanbul işte aşık olunası şehir..

bar

kafa dağıtmak yada gecelik manita yapmak için gidilen yer iyi oluyo arada bi..

kız arkadaş

ruhun gıdasıdır ama en güzel yanı kankalarınla buluştuğunda her muhabbetin içinde olması ve ayarlamak için yaptığın piçliklerin ilerde güzel anılar olarak hatırlanması.