entry'ler (16)

pes 2012 de gol yiyen arkadaşın sözleri

Amk hep aynı gol kaleciye çalım at vur gol.
Ya abi ben böyle bir bal görmedim ya kıçına bal mı sürüp geldin.
Tabi aldın Real Madridi yenersin tabi, bende Reali alsam ben yenerdim.
Senin kolun Sony olum benimkinin markası bile belli değil.

gelmiş geçmiş en iyi aşk filmi

Gelmiş geçmiş en iyilerden birisi Titanic diyebiliriz. Ben şahsen filmi 10-11 kez izledim her izleyişimde tüylerim diken diken oldu gerçektende güzel bir film. Ama bir de incir Reçeli var bu filmde çok tutuldu senaryosuda çok iyi. Aytaç AĞIRLAR üstad gerçekten iyi bir iş çıkardı.

bim olmasaydı

Gerçektende alışverişin tadı tuzu olmazdı. Her istediğimizi pat diye sepetimize koyamazdık. Düşünün ya Le Cola'sız bir gün olmazki. Yoğurt olsun, makarna olsun, sudan ucuz ya.

sigarayı filtresine kadar içen insan

Vitaminsiz işte ne beklersin. Allahın fakiri paketi olunca yazısına kadar içer, tek dalı olunca süngerine kadar içer.

allah

Allah birdir. Azze ve celledir. Esi ve benzeri yoktur. Herkes ona muhtac, o kimseye muhtac degildir.
Suphanallah.

siktir et

Hayatta hic bir sey senden degerli degil siktir et.
Siktir et demek rahatlatir bazen.

leyla ile mecnun replikleri

Senin biyigin ceksin Erdal agzini kapatsin konusama birdaha.

eski sevgiliyi hatırlatan şeyler

Eski sevgiliyi en cok anilar ve sarkilar hatirlatir.

gelmiş geçmiş en iyi aşk filmi

Dunya capinda en iyilerden birisi TITANIC'tir bence.

ölüm denince akla ilk gelenler

Akla ilk gelen anilar olabilir. Insan ruhunun bedenden ayrilmasi.

leyla ile mecnun

Dizi gercekten guzel. Ama ben en cok yaptiklari gondermelere bayiliyorum.

kafasını duvara değdirerek poz veren kız

Genellikle isimleri Alev veya Duygu felan olur. Fake kızlardır. Bütün erkekler bu kızlara bağlanır ama fake olduğunu öğrenince hayata küserler.

sergen yalçın

Bir zamanlar attığı freekick ile meşhurdu. Fakat şimdi Yetenek sizsiniz Türkiye adlı televizyon programında ben hayır diyorum diyerek gönüllerde taht kurdu.

kankanın kuzenine aşık olmak

Zaten aşk lar hep kankalıkla başlar. Bir süre sonra kankaşkım felan demeye başlanır.

baş pezevenk

Hayat kadınlarını pazarlayan, onların para karşılığı seks yapmasını sağlayan ve bundan gelir elden eden kişi.

hugo ve tolga abi

Hugo ve Tolga abi. Zamanında çok sefillik çektiler. Mesela, 3'e basınca sola atlamak, 5'e basınca sağa atlamak, gerçekten sefillik çekmişler.