bugün

entry'ler (301)

aşık olmamaya yemin etmek

acı çeken aşık modeli.

babasına yaranamayan çocuk

çocuğun özgüvenini kıran en büyük harekettir.

yolda yürürken nargile üflemek

yesilkoy'de bir pickup in arkadasina gecen 5 kisinin yolda seyir halinde nargile ictigini gordum.

otobüste yer vermemek için uyuyormuş gibi yapmak

yer isteyen utansin.

iyi sevişmek

tecrube gerektirir.

söylemesi zevk veren ingilizce cümleler

ohh shit.

alila

yesilkoydeki cafedir. disaridan bakildiginda iceride ayilar varmis gibi gorunmektedir oysa, pilotlar sirket patronlari doktorlar ve avukatlardan olusmaktadir ve kisisel gelirleri 30 milyon dolar civarindadir. butun yesilkoydeki artistler toplansa bu cafeyle yarisamaz. iceride oturanlar milletin arabasina bakip ne guzel araba derler ama kendilerinde ise bmw,porsche, mercedes vardir. ilginc bir yerdir dost canslisi insanlardir iceridekiler eglencede son noktadirlar. kesinlikle gidilmesi gerektir. ayrica nargilesi muhtesemdir. yazar olarak yeni gozdem karpuz ve kapucino'dur.

tanrı ya sorulacak tek soru

hani en az seveni en son alirdin?

filmlerden alınan dersler

old boy-

sabrin sonu selamet. intikam sarabi yavas icilir.

rapidshare üyeliği hediye eden arkadaş

evdeki aylik 8gb kotasini patlatan arkadastir. onumuzdeki ay sifresini degistirecek arkadastir.

en yakın arkadaşla sevişmek

ne guzel iste iki taraf hem arkadas hemde diger ihtiyaclarida paylasiyorlar. sevismek bir surectir hata olsa basinda olur ondan sonraki 30 dk takip etmez.

kendine ait telefon numarasını hatırlayamamak

genelde bunu yapanlar o sirada karsisindakine hangi telefon numarasini versemde bana ulasamasanin hesabini yapip en az kullanilan en dandik hattini vermeye calisan insandir.

ya sigara ya ben diyen insan

kultablasi opmek istemeyen insan demektir.

türkiye rusya arasında vizelerin kalkması

votka fiyatlarinda ciddi ucuzlama olur, her ne kadar turk erkekleri rusyada kiz kalmaz desede zamanla votka etkisini gostericek ve erkeklerde su cumleyi sarfedecekler: cirkin kadin yok, az votka vardir.
diger yandan putin artik rakici olabilir.

kavgaya koşarken ayakkabının çıkması

hic bozmayacaksin hele yumurta topuksa ayakkabi ciktigi anda yerden alip,elinde mevzuya devam.

sözlükteki ilk entry

bismillah olabilir.

90 larda çocuk olmak

boynumuzun kirilmasina karsi kafa korumaligi olmadan arabalara binmektir, cine 5 i sasi izleyip goruntuyu cozmeye calismaktir.

kene

aeropest'e yaptirdim ben tavsiye ederim.
http://www.aeropest.com

türkiye cumhuriyeti nin en omurgalı partisi

cumhuriyeitn basindan beri kac party bugunu gorebildi ki, ilk bunu dusunmeli.

nihat kalkavan

kalkavan sulalesinden olup doktor olan cok zeki bir insandir. bundan bir kac sene once rahmetli olmus olup adina resmi toren yapilmis antalyanin en sevilen insanlarindan biridir. adina hala halisaha turnuvasi duzenlenmektedir.