bugün

entry'ler (96)

anın görüntüsü

Bira bardağıyla bira ve rakı içtikten sonra bira bardağıyla kahve içmeye çalışacağım. Yaşasın ki bira bardağım ona vakit ayırmadığımı söyleyip beni terketmiyor şimdilik.
görsel

sözlük yazarlarının bugünkü harcama tutarları

381 lira. Biraz votka ve bira almam gerekti.

öyle yorgun olmak ki bir ineği bile yorgun olmak

çömezlerin bilemeyeceği türden bir ulu yorgunluk. Ben her cuma akşamı böyle yorgunum bankacılığı bırakacağım otuzlu yaşların başında fosfor kalmadı resmen.

uludağ sözlük yazarlarının burçları

Yay. Yay.

imla

birilerinin gazıyla kendini peygamber ilan etmesinden biraz ürktüğüm yazar oldu bir anda. Profilinin aksine özel mesajlarda içinden bir Adana’lı çıkıyor.

Ben gidiyorum az ötede oynamaya ve korkarım ki sahip olduğu kezban style tarzıyla bundan sonra kendisini muhatap da almayacağım.

telefonu ne var diye açmak

ilişkinin bitme evresine girdiğine işaret eden durumdur. kapatın hemen. telefonu değil lan ilişkiyi.

sözlük kızlarının ayakları

bırakın bu ayakları.

imla

bir yazarmış. ben yeni farkettim. kesin edebiyat grubundan bir tür öğretmendir. nicki de o kadar yaratıcıdır. fenerbahçeli bir kadın kişisiymiş ben düşman başına dilemem.

ülkücülerin zeka seviyesi

15/10 seviyesindedir. bildiğin ileri zekalı yani.

türkan şoray ın güzel olmaması

20 tane türkan şoray'ı sıraya dizip karşısına bir tane filiz akın koysunlar, türkan şoray'a bakan gözümün gönyesini, bebeğini s.kerim.

bilmiyorum anlatabildim mi? bir de o sıra kapıdan gülşen bubikoğlu girsin ki o zaman 20 de filiz akın koysunlar sıraya türkan'a ek, dönüp bakarsam ç.küm düşsün. o derece.

tabi bunlar için hep bi -30, -40 sene yazın siz. mature sevmiyorum antikayız diye de o kadar şeyapmayın yani.

düdüt: türkan şoray online herhalde. filiz nerede onu merak ettim.

cicekli siirler bayim

kendisi iflah olmaz bir kezban olabilir ama nicki güzeldir bence.

yine de millete dil atmamasını temenni ediyorum, zaten iran-abd arası sıkıntılı. atılacak bir dil büyük bir diplomasi krizi çıkartabilir. bilemiyorum altan bilemiyorum.

sözlük yazarlarının itirafları

böyle bir hayatın a.ına koyup dışarı boşalasım var.

bugün 24. nikahı da kıymış olduk. anlamadığım ben kısmet açıcı mıyım olum? iki seviştiğimiz hemen gidip evleniyor. kendimi lavabo aç gibi hissediyorum.

gecenin bir yarısı çalan telefon

o telefonun a. koyim ben.

camide kızı taciz edip şeytana uydum diyen çomar

Safları sıklaştırıyordur.

uludağ sözlüğün en abazan yazarını seçiyoruz

Liseliler bilmez. Benim adayım system error ve onun bitmek bilmez memeli başlıkları...

ben kadına hesap ödetmem erkeği

Benim o erkek. Bi dakika açıklayabilirim...

Mesele bir kadına hesap ödetmemek değilki. Ben hesabını ödeyemeyeceğim masaya oturmam, o masada oturuyorsam da hesabı bir şekilde öderim. ister mal diyin isterseniz enayi diyin. Hesabı ödeyecek durumda değilsem de çıkmam dışarıya oldu bitti.

Hesap lütfen...

kızınız olsa ona erkekler hakkında ne derdiniz

Bak kızım erkeklerin hepsi orospuçocuğudur, haliyle kadınların hepsi de birer orospu.

Eğer başedebileceğine inanıyorsan bol bol arkadaş edin, bir sevgili bul kendine. Ama ben başedemeyeceğine bahse varım. O yüzden senin adını iron maiden koyduk zaten(asdf).

günün karikatürü

Bence bu.

Herkes kendi meşrebince neticede.

https://www.uludagsozluk....irini-sikme-pe%C5%9Finde/

isteyince büyüyen organ

Göt sanırım.

Yoksa Kalkan mıydı o? Neyse götünü kaldırmayın siz yine de.

cicekli siirler bayim

Çaylak olmuş yazık.

Millete dil atmanın sonu buydu zaten.