bugün

entry'ler (22)

dhkp c vs ibda c

ikiside terörist olmakla birlikte türkiyede çoğu sol görüşlünün dhkpcyi kahraman görmesi durumu da söz konusudur.

sözlük yazarlarının şu ana kadarki sevgili sayısı

27 yaşımda olduğumu varsayarsak ilki 18 yaşında olmak üzere 2 kişi. ikiside bir aydan uzun sürmedi biri beni 4 5 kişiyle aldattı diğeri babasının inşaat firması olan zengin biriyle kaçtı. Sevgili olmanın beni freudizme iten sonuçlar doğurduğu için son 7 senedir hiç sevgilim olmamasına seviniyorum.

sıçtıktan sonra elden çıkmayan bok kokusu

Lavaboda 5 dakika boyunca yoğun köpükle el yıkanması sonucu kurtulanabilecek çocukluğum dışında yaşamadığım sorundur.

kemalistlerin iktidara yürüyor olması

tek parti döneminde parti kuranların vatan haini ilan edilip istiklal mahkemelerinde yargılatılmasından sonraki toplumda en çok sınıf ayrımının olduğu chp döneminde halka karneyle dağıtılan ekmek tüp yağ kuyrukları,70 tl emekli maaşı varken bir antibiyotiğe 50 tl para ödemek zorunda burakılan insanlar, açlık bakımsızlık yetersiz sağlık hizmetinden telef olanlar, adım başı çöp dağları olan yollar, sırf türbanlı diye okullara alınmayan avrupa amerikalarda okuyup geri gelmek zorunda burakılan kızlarımız, okula gönderdiğimiz çocuklarımıza Kuran ı kerimi yırtan adamın VHS kasetlerini izletip alkış tutturan eğitim sistemi, evladlarının yemin törenlerine alınmayan şehit oluncamı göstereceksiniz diyerek kaldırım taşlarında ağlayan çarşaflı analar, sırf imamhatipli diye doktor olacak puanı yapan gençlerin önüne katsayı dümeni getirip puanlarını yarı yarıya düşürüp anca veteriner olabilmelerine olanak veren yöneticiler ve nicelerini olduğunu düşünürsek zordur olsada bir iki dönem sonucu chpnin bunları tekrarlayacağından dolayı uzun soluklu olmaz zaten bunun hayrı olmayacağıda açıktır.

rte ingilizce bilmiyo diyenlerin inceye oy vermesi

1 asırdır omurgasız olan bir zihniyetin gayet normal karşılanacak görüşüdür millet zaten 50 yıldır şaşırmayı buraktı bunlara.

ramazanda su içen seçildi bira içen de seçilir

ezandan önce su içen kılıçdaroğlunun seçilmediği gibi buda azınlık kamalcıların hayalidir.

uludağ sözlük taksi

Uberin kaldırılmasına üzülen tayfanın hiç kullanmayacağı ulaşım aracı olur. Uberin kaldırılmasıda burger king ,starbucks, uber üçlüsünden çıkmayıp ülke ekonomisini sürekli dışarıya akıtıp dışarıya akıttıkları paraların yurt dışına sattığımız elma armutlardan daha fazla oluncada dolar böyle oldu euro şöyle oldu diye ağlayanların kuyruk acısıdır. Yol paranızı olsun San Franciscoya vermeyin ne olur!
Sonra ağlayan zaten hep siz olacaksınız ben ekmeğimi zaten her zaman tl ile alırım.

uber

Uberin kaldırılması burger king ,starbucks, uber üçlüsünden çıkmayıp ülke ekonomisini sürekli dışarıya akıtıp dışarıya akıttıkları paraların yurt dışına sattığımız elma armutlardan daha fazla oluncada dolar böyle oldu euro şöyle oldu diye ağlayanların kuyruk acısıdır. Yol paranızı olsun San Franciscoya vermeyin ne olur!
Sonra ağlayan zaten hep siz olacaksınız ben ekmeğimi zaten her zaman tl ile alırım.

erdoğan ın ölene kadar iktidarda kalacak olması

sen kalkta ben yatamcıların hergün dehşetle uyandığı kabustur acınası olan ise bu devletin başına gelecek yöneticilerin hep menderes ,erbakan ,özal ,erdoğan ve benzeri şekilde devam edecek olmasıdır hayalleri hep o, bu, şu giderse kurtuluyoruz şeklindedir ama bu davada adam tükenmeyeceğini her seferinde unutup hüsrana uğrayacakları açıktır.
bu milletin kamal dahil bu zihniyeti hiç bir zaman istememiş olmasıda aşikardır örnek kamal yapacaklarını önceden söyleseydi anadolu halkı tarafından kazma kürekle kovalanırdı aksinin iddia edilmeyecek olması bu mahlukatlar açısından dahada acıdır.

vajina tadı

27 yaşında bakir ve freudist bir erkek olarak erkeklerin kadınların o mantarlı etlerine muhtaç olmadığını düşünüyorum zaten bunuda para ile yaptıklarından dolayı en temizi denemeyin paranız cebinizde kalsın.

kadınların ben kendim için süsleniyorum yalanı

Çirkin kızın yıllarca süregelen makyaj çalışmalarının başarısızlığı sonucu vucut güzelliğini kullanıp dahada açık giyinmeye çalışarak erkeklerin bakışlarını üzerine çekmeyi amaçlaması ,amacına ulaştığında ise "ne bakıyosun bee gerizekalıı" nidaları atmasına sebeb olan gerçek.

ateist kızla sevişmek

Evli olmadan müslümanıyla bile sevişmeyeceğim varlıktır kadın, bekarken en güzeli damacana.

3 ncü havalimanının ismi atatürk olmayacak o kesin

Kendi halkını gemilerle bombalatıp görüşlerine katılmayıp parti kurmaya çalışanları vatan haini ilan ettirip astıran diktatör bir liderin isminin her objeye kanser gibi yayılması neticesinde doğru söylenmiş bir sözdür.

lll. Mahmut yok ama zor dönemlerde ortaya çıkmış yenilikçi ve ileri görüşlülüğüyle nam salmış bir sultan olarak ll. Mahmut Havalimanı konuya cuk diye oturmuş.

iyi parti

Ben başbakan olçam geç olsun güç olmasın.

yazarların cumhurbaşkanlığı oy oranı tahminleri

Yazarların istedikleri yüzdeleri görmemesi sonucu yorumları dislike yağmuruna tuttuğu entrydir. Kimin ne alacağını bilmem ama terörist desteği almadan incenin %48 lere ulaşamayacağı aşikardır.

uber işi bitti artık öyle bir şey yok

hayatını starbucks, burger king, uber üçlüsü içerisinde idame ettirip ülke ekonomisini dışarıya akıtan dışarıya akıttığı paraların ihrac ettiğimiz elma armutları geçincede "dolar yükseldi euro yükseldi" diye ağlayan cühelaların serjenişleridir. Yol paranız olsun san franciscoya gitmesin yerli yatırımcıların cebine girsin ne değişir? tl gelişir. Sonuna kadar doğru bir harekettir yerli alternatifi olan bütün şirketlere aynının yapılması gereklidir aksi taktirde ya dolar ya uber derler adama.

kulağa en hoş gelen dil

Kulağa nasıl geldiği kişinin ses tonlamasına göre değişmekle birlikte kişisel görüşüm Kadınlarda: Japonca ve Arapça, Erkeklerde: Rusça ve italyancadır.

aşık olmanın basite indirgenmesi

hayatıma giren 2 kadın tarafındanda ağır şekilde aldatılmanın verdiği hırsla freudist olmuş bakir ve tıpçı bir insan olarak aşkın bir takıntı depresyonu cinsi olduğu düşünmekteyim "aşk cinayeti" kavramının oluşmuş olmasıda tesadüf değildir aşk bir depresyon hastalığıdır bir nesneye veya bir insana karşı olan aşırı takıntılı olma durumudur. Ruhsal hasta olan insandan herşey beklenir. Karşılık bulamadığı aşıklarını katledenlerin, yüzlerine kezzap atıp güzelliklerini yok etmeye çalışanların tek hastalığı aşk depresyonudur tedavi edilmesi gerekir. Daha kötü olanı bu hastalığı tedavi etmek bir yana hastalık olarak tanımlanmıyor bile. (bkz: )obsesif kompülsif bozukluk

son 16 yılda ülkede yaşanmış 3 güzel olay

"Eskiden herşey çok güzeldi şimdi ülkemiz elden gidiyor" naralarına inandırılmış bir yazarın fazla yüzeysel düşünülmüş bir enterysidir.
Yine "Uzaya sonda gönderdik üst kattaki yobaz ayşe teyzenin baş örtüsüne takılıp geri düştü"naralarından uzak olarak. 3. madde haricinde yaşananların herhangi bir partiye bağlanamayacak Türk halkının kişisel başarısı olduğuda aşikardır. Bu bağlamda bu listeyi her görüş sahibinin kendi ilgi alanı ile ilgili olaylar yazabileceği düşünülür.
Örneğin zamanında bize modernizasyonunu yapmadıkları alman leopar tanklarının mühendisi olup donmayan tank motorunu icat eden Necmeddin Erbakanın aynı teknolojiyi ülkesine getirip toplu iğne üretilmediği dönemlerde pancar motorları fabrikası kurduğunda devletten hiç bir destek görmediği ve motorları satın alınmadığı gibi "siz bunları neden üretiyorsunuz ki Amerika zaten bize veriyor" naralarıyla kapanan motor fabrikaları ve tüm silah ve zırhlı araç teknolojilerinin tamamen ithale yakın kullanıldığı dönemler hatırlandığında, destek alınarakta olsa yerli askeri üretimin %70lere kadar yükselmeside bana göre büyük başarıdır. Az şey başarıldığı düşünülmesi oda yine Türk milleti olarak bizlerin başarısızlığıdır.
Kendisine 16 yıldan önceki yaşantıyı yaşayanların gözünden objektif şekilde dinlenmesi önerilir.

Toplumda en çok sınıf ayrımının olduğu o dönemlere yönelik yapacağı araştırmalar sonucu halka karneyle dağıtılan ekmek tüp yağ kuyrukları,70 tl emekli maaşı varken bir antibiyotiğe 50 tl para ödemek zorunda burakılan insanlar, açlık bakımsızlık yetersiz sağlık hizmetinden telef olanlar, adım başı çöp dağları olan yollar, sırf türbanlı diye okullara alınmayan avrupa amerikalarda okuyup geri gelmek zorunda burakılan kızlarımız, okula gönderdiğimiz çocuklarımıza Kuran ı kerimi yırtan adamın VHS kasetlerini izletip alkış tutturan eğitim sistemi, evladlarının yemin törenlerine alınmayan şehit oluncamı göstereceksiniz diyerek kaldırım taşlarında ağlayan çarşaflı analar, sırf imamhatipli diye doktor olacak puanı yapan gençlerin önüne katsayı dümeni getirip puanlarını yarı yarıya düşürüp anca veteriner olabilmelerine olanak veren baştaki yöneticiler ve nicelerini duyacakları çetin bir tablo ile yüzyüze gelmesi muhtemeldir.

Dahada eskiye tek parti dönemlerine gidilmesi durumunda yahudi fötr şapkalarını takmamak bahanesiyle kendi halkını gemilerle bombalatan, Çanakkalede ve Kurtuluş savaşlarında vatanı uğruna çarpışan cephede büyük başarı gösteren sarıklı vatan evladlarını vatan haini ilan ederek astıran, Cepheye cephane üretip taşıyan Anadolu kadınlarının örtülerini yasaklatıp Anadoluya örtü getirten Erzurumlu şalcı bacı gibi kadınları astıran, bir milletin kabustan öte dikta yönetimlerin karanlığıyla çürüdüğü dönemlerini görmek psikolojik sorunlara yol açacağından araştırılması pek önerilmez.

Milletçe birlik olup görüşlere saygılı davranan ve birlikte hareket edebilen bireyler olmadığımız müddetçe başarıyı veya başarısızlığı o anki devlet yöneticilerine atmak tembel toplumların bahanesidir, bu erdeme erişemediğimiz müddetçe kim gelirse gelsin çok yavaş ilerleme kaydedileceği aşikardır.

midesinden bir buçuk kilo saç çıkan kız

Kendisine küçükken saç yediğini söyleyen sorumsuz bir ailenin evladı olmanın verdiği dez avantajdır. Babasının imam annesinin hacı teyze kızında türbanlı olmaması fazlasıyla şaşırtıcı bir olaydır.