bugün

entry'ler (11)

liverpool

ingiltere'nin en yaşanılası şehri. havası güzel, suyu güzel, karısı inanılmaz güzel, gece hayatı deseniz uçmuş gitmiş.. velhasıl kelam güzel memleket.

roadrunnersikenjackal

askerliğe bakış açımı değiştirdi bu adam. çok değil sadece 5 gün önce bir muhabbet sırasında "sikerim askerliği oğlum, canımı sokakta bulmadım ben" dedim. pazar günü okumaya başladım bu hikayeyi, bugün bitirdim ve askerliğe olan bakış açım komple değişti. keşke elimde olsa da şubatta askere gidebilsem dedim çünkü barış asteğmen öyle bir anlatmış ki yaşadıklarını inanılmaz amk, içtiğim sigara bile nedense daha anlamlı geldi bana. okuyun abiler, okuyun ablalar, biz istanbullarda ankaralarda izmirlerde bilmem nerelerde sikimiz taşşağımızda, sikerler askerliği derken oralarda neler yaşanmış, neler yaşanıyor.

rte nin cuma akşamı beyaz bir at üstünde görülmesi

(bkz: rte nin cuma akşamı beyaz show da görülmesi)

hastası olunan film karakterleri

dizi karakteri olacak ama christopher moltisanti'dir.

yazarların en sevdiği film soundtrack leri

aaron - lili.
(bkz: je vais bien ne t en fais pas)

emre çolak

futbolcu önce akıllı olmalıdır ama bu adam aptal hem de çok büyük aptal. galatasaray tarihinin en akılsız topçusu.

10 aralık 2013 galatasaray juventus maçı

galatasaray'ım ister 10 tane atar 10 tane yer diyenlerin izlememesi gereken maç. bu nasıl galatasaraylılık amk?

je vais bien ne t en fais pas

etkisi günler süren, tek kelimeyle mükemmel film. 3 gün önce izledim ve etkisi inşallah birkaç gün daha sürer.
özellikle filmdeki baba yaptıklarıyla insanın canını çok acıtıyor. melanie laurent'ten bahsetmeye gerek yok zaten. oynadığı her filmde onu izlerken başka diyarlara giden bir insan için bu film tam bir cennet.

emirgan

hayatımın en güzel 10 yılını geçirdiğim, istanbulun en sakin, huzurlu ve güzel semtlerinin başında gelir. bir yaz günü evde otururken, tek duyduğunuz, oyun oynayan çocuk sesidir. tek tük araba geçer sokaklarından. bu derece sakindir benim emirganım.

gs taraftarının futboldan pek anlamadığı gerçeği

tipik bir fenerbahçe taraftarı söylemidir.

pro evolution soccer 2011

fifa 11'in her türlü eline vereceği oyun.