bugün

entry'ler (259)

kılıçdaroğlunda liderlik vasfı olmaması

çünkü size göre liderlik illa höy höyt olacak orada burada bağırıp millete ananı da al git diyecek anayasa mahkemesinin kararlarını tanınmam diye kükreyecek üç milyon suriyeli sorgusuz sualsiz ülkeye sokup kendisi saraylarda oturacak. tabi sizin liderlik anlayışınız bu.

hazır savaş varken ermenistan ı işgal etmek

görülen bunca zulmün savaşın acının ardından insanlığın hiçbir şey öğrenemediğini ispatlayan başlık.

yürüyen kızın asıl amacı

sınava yetişmek olabilir. zira pek çok üniversite için vize haftasına girmiş bulunuyoruz.

marka bağımlılığı

korkunç bir noktaya ulaşmıştır. günümüzde yetişen her çocuk marka isimlerinin etkisi altında yetişiyor. bu durum bir çok nedeni var tabi. en başta reklamlarda çocukların kullanılması geliyor. kendini reklamdaki çocuklarla özdeştiren çocukların o marka ismini de unutmadıkları görülüyor. korkunç bir yere doğru gidiyoruz anlayacağınız.

on birinci nesil sözlüğü terk etsin

scribble kullanıcısı bu talebin haklılığı bir kez daha kanıtlamış. sözlük gördüğü en kötü nesil olmayı nasıl başardınız?

sınavı olan yazarlara dua edelim kampanyası

alırım bi dal durumudur.

tayyipi dünya lideri sanan

ak parti değil ampüle atıyorum diyen canım teyzedir.

can dündar ın sürekli müstehzi gülümsemesi

samimiyeti, yaptıkları tartışılmakla birlikte saklayacak bir şeyim yok ben buyum mesajı veren gülümsemedir.

a young doctor s notebook

devamı gelecek mi diye merakla beklenen mini dizidir.

çokça kürt isimli başlık olması

en azından beş başlıkta bir kürt isminin geçmesidir. tahminim o ki bu başlıkları kürtler açmaktadır. ve bu durum gösteriyor ki en büyük ayrımı yine kendileri yapıyorlar.

chp ye oy veren seçmen profili

üç beş chpli kapalı kesimi aşağıladı diye bütün chpnin ve chplilerin aynı zannedilmesi bu da yetmezmiş gibi bunun üzerinden siyaset yapılmaya devam etmesi ahlaksızlıktır.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

yarın sınav var ve ben hala uyuyayamadım.

sözlük yazarlarından aforizmalar

"geriye kalan azıcık yaşamımı onunla ne yapacağımı bilene dek saklamak isterdim."

parmağıyla yemeği kaşığa itmek

ekmekle yapılan tercih edilir.

the matrix i sinemada izlemiş efsane nesil

artık yaşlanmış nesildir.

ölüm değil insanı korkutan

sonrası.

polisi şehit eden pkklıya tazminat ödenmesi

adaleti pozitif hukuk kurallarından ibaret olarak görenlerin aldığı karardır.

türkiye nin bir terör ülkesi olması

siyasi iktidar ülkede güvenliği sağlayamamakta bunun sonucunda her gün bombalar patlamakta olduğu gerçeğidir. halbuki bir iktidarın tek var olma gerekçesi özgürlük ve güvenlikken bizi bunlardan mahrum bırakan dillerinden ölümü kefeni düşürmeyenler hepsinin hesabı bir gün sorulacaktır. ve o gün geldiğinde yüzlerce kez mazlum olan biz zalim rolünü değil sadece adaleti sağlamakla görevli yetkililer olarak cezanızı vereceğiz.

saç ve sakalla yakışıklı olunabilmesi

bir makyajla güzel olunabilmesi durumu değildir.

anlamıyorsun dede anlamıyorsun

üzerine caps yapılmaya elverişli bir reklam repliği.