bugün

entry'ler (94)

kız kankayı baştan çıkarma yöntemleri

çok iyi masaj yapıyorum diyin %80 çalışıyor. tecrübeyle sabit

gıcık olunan meslekler

ses mühendisliği. ne alaka lan demeyin kendimden biliyorum.aynen başımdan geçen muhabbeti anlatıyorum
-ne iş yapıyosun?
-ses mühendisiyim
-sesinde mühendisliğimi olurmuş hahahahahah
-nerde çalışıyosun
-kendi şirketim var sanatçılarla çalışıyorum
-kim mesela?
-tanıdığın çoğu kişiyle
-memur olaydın daha iyiydi
-fattal error

bu muhabbetin geçtiği herifle tesadüfen isim vermeyim istanbulun en büyük konser mekanlarından birinde karşılaştık taksimde . o gece nev'in sahnesi vardı sevgilisi nev hastası fotoğraf çektirmek istiyolar.yanaştırırlar mı lan seni sanatçının yanına aldım ikisini de kulise gittim nevzat abi arkadaşlar senle bi fotoğraf çektirmek istiyormuş.olur tabi dedi her zamanki kibar tavrıyla.sohbet muhabbet telefonlarımızı aldık herifin sevgilisi durmadan mesaj atmaya başladı.abi tabi bana hardcore gıcık bi süre sonra ne arayıp ne sordular.artık karıyı doğradımı ne yaptıysa

şişko erkeği kullanan güzel kız

valla abi akıllı olun amsalak gibi takılmayın kendimi bildim bileli 120 kiloyum ha boyumda uzun değil o kadar. bugüne kadar bi ton kızla takıldım bazısı mesleğimden dolayı bana yakın olmak istedi bazısı fikirlerimden dolayı ama hepsinden de ayrılırken hep ortak kanı biz sana yetmiyoruz oldu. ne bi tanesine para kaptırdım ne arabamla evine bıraktım mecbur kalmadıkça ne de pahalı hediyeler aldım. akıllı olun oğlum ve şu bi gerçek dünya üzerinde halen fiziksel görünüşe önem vermeyen bisürü insan var. ha türk kızları var mı bilmem ama ukraynalılar bakmıyo.

ağlamak

ağlamak.. hep toplum baskısı altında yaşadım en sert hıçkırıklı ağlamalarımı. ''erkekler ağlamaz''klişesi berlin duvarı gibiydi karşımda. neden ağlamazdı erkekler çünkü güçlüyüz biz. bok güçlüyüz. ilk ne zaman ağladığımı hatırlamam bile ama hiç unutamadığım bitanesi varki çocukluğumu alıp tozlu raflara kaldırdı. dedemi kaybettiğimiz gün hıçkıra hıçkıra ağladım arkamı döndüğümde halam ağlama artık babanen daha çok üzülecek demişti.banane lan çocukları teselli etsin siz ne boka yarıyosunuz. ağzımdan köpükler çıka çıka haykırdım. mezarlıkta 12 yaşında çocukluğunun geçtiği adamın uzerine toprak atmak çok koydu. hiç unutmam 26 aralık günü bardaktan boşalırcasına yağmur yağıyordu üzerimize.kendi kendime düşündüm gökyüzü bile ağlıyor benim ağlamam mı ayıp. o gün bugündür ota boka ağlarım. suriyede ölen çocuklara gezi parkında giden canlara polise askere gerillaya gözyaşı döken her anneye yavrusunu kaybetmiş sokak hayvanına... erkekler ağlamaz diyonuzda erkeksen ağlama..

yer yarılsa da içine girsem denilen anlar

masturbasyon yaparken anneye yakalanmak.

survivor anıl ı kıskanmayan erkek

garibim herkes ilk adama döndü onda sakallar 11e 11 maç yapıyo neyini kıskancam.

kadınların çok konuşması

çenelerine alet takıp elektrik üretebilirsiniz..lan durun patentini alcam..

1 60 boyundaki türk kızının müthiş özgüveni

adriana limada yoktur.

babanın söylediği unutulmayan sözler

küçük yaşlarda parkın çevresine doluşur gelen geçen iett otobüslerine yumurta atar kaçardık günlerden bigün yan komşumuz ferhan domuzu beni yumurta atarken gördü babana söyleyecceğim dedi babamda ferhanı 1 kaşık suda boğacak kadar sevmez. yemedi içmedi orospu akşam eve adımımı attım kapı çaldı;
kadın:-baban evdemi?
ben:-napcan sanane
kadın:-çağır bakıyım babanı
ben:-baba ferhan karısı seni çağırıyo
babam:-buyrun ferhan hanım
kadın:-mustafa bey oğlunuza sahip çıkın az ototbüslere yumurta atıyo
babam(ferhanın yanında beni rezil etmemek için bana dönerek):-vurabildinmi lan bari
ferhan olaydan sonra göt oldu kaldı bende pis pis güldüm ta ki o kapı kapanıp babamın "ulan puşt ben sana otobuslere yumurta atasın diyemi hergün para veriyorum" sözünü duyana kadar.sonrası ağzıma sıçtı tabi.

çıkart alexi al mehmet topuzu.

bok mu var lan her seferinde arabayı şeytanın sikiştiği yere park ediyon..

türk kızlarının trip atmasının nedeni

sevgilimi yarım saat beşiktaş iskelesinde bekledim, özür dileyeceğine ben yokken çok kız kesmişsindir lafını duydum bu mudur mantıklı sebep?? sonuç olarak türk kızları neye trip attığınıda bilmiyo beyinleri o anda trip atması gerektiğini söyler ve atar belirli bir sebep olmasına gerek yok.. 2. bi ihtimalde sizi kendinden soğutmak olabilir ama bunun içinde trip atmaya gerek yok 1hafta bıyıklarını almasınlar biz zaten soğuruz..

hayata bakışı değiştiren şair vs yazarlar

nazım hikmet ran, dostoyevski..

bitmesi gereken diziler

türkün uzayla imtihanı.. türkün uzayla imtihanı ile imtihan ediliyoruz gibime geliyo..

yeni nesil çocuklara verilen ilginç isimler

her erkek çocukta ismin sonuna can her kı8z çoukta su veya naz. ortaya abdülcan yada kamilesu gibi trajikomik isimler çıkıyo anasını satayım

kadınlar hakkında tek net gerçek

cinsel organlarının erkeklerden farklı olması.başka net bi gerçekleri yoktur

bazı insanların metroda fazla yer kaplaması

tartisilan konuya bak allah askina.. umarim o cok yer kapliyo diye yakindiginiz sandalyelere muhtac olmazsiniz. her saglam insan bir engelli adayidir unutmayin

yaran facebook iletileri

oğlum bak git..

akp mi ak parti mi sorunsalı

tek derdimiz bu ya arkadaş şu zamanda.. emin olun burda bunu konuurken kimlerin cebi doluyo..

öpüşmesini bilmeyen erkekler

aslında bu başlığı bıyıklı kızları öpmek istemeyen erkekler olarak değiştirmek lazım.