bugün

karşı cinsle ilk olarak ilişkiye girmek , sex yapmak genelde de hayal kırıklığına uğramaktır.
maksimum adrenalin içeren eylem.
(bkz: bungee jumping gibi birşey)
diz bağlarının çözülmeyip düğümlendiği an.
argoda, milli olmak diye tabir edilen durum.
(bkz: ümit milli)
(bkz: u17)
(bkz: ilkokuldan beri böle sevişmemiştim)
(bkz: marla singer)
son da olmaz muhtemelen...
heyecan,ereksiyon olamama korkusu,diz titremesi,göz kararması ve bunun gibi nice duygu seli nice atraksiyon.
cinsel uzuvlarin tanismasi.
bireyin ileriki yaşamı için gayet önemli olan olay. istenmeyen,zoraki gerçekleşen durumlarda özellikle bayanlarda sex hayatının sonu bile olabilir. bu yüzden kişi önemlidir.
evet. ilk cinsel deneyimize başlıyoruz. malzemeleri veriyorum:
bir adet kuku
bir adet pipi (yavrum oynama deney tüpleriyle)

malzemeler aynı ortama yerleştirilir. bu kısmı +18 sınırlandırması dahilinde olanlar izleyebilir. ve olaylar gelişir. ilk cinsel deneyimiz sonuçlanır.

sonuç: deney tüpünde bir kıvılcım meydana geldi.

deney başarıyla sonlandırıldı. ikinci deneyim hayvanlar aleminden...
ilk cinsel deneyim bir faciadır. ne kadar kurtarsan kardır.
+ sen içeri geç ben geliyorum.
yarım saat sonra.
+ soyun.
yarım saat sonra. yatağa uzanır ve
+ hadi gel.
- ablam bacım çorapları da çıkaram?
+ ulan or. çocuğu bacağını mı sokacaksın?
- kusura bakma abla. bu ilk.
+ bana abla deme. bacını mı s.kecen?
- tamam abla demem.
2-3 gün etkisinden çıkılmaz.
kiminle ve neyle yaşandıgı önemli olan bir konu.
deneyim gözüyle bakıldığı için sonunda tamam ya da devam kararı alınabilecek durumdur. "dur bir deneyeyim, bakalım nasıl bir şeymiş?"

ilk cinsel ilişki ise unutmak istense bile unutulmazdır.
sünnetten sonra kendini en çok erkek hissettiğin an.
okulun açıldığı gün lisede arkadaşlara anlatılandır.
ilk olması(ilk heyecan,ilk tohaflık, ilk gariblik,ilk kırmızıya çalmak,ilk ne yapacağını bilememek, ilk acemilik,ilk suçunu işlemek,ilk yasak meyve, ilk günah, ilk utangaçlık,ilk milli olmak)
olaydaki simetri, anahtar kilit uyumu falan farkedildiğinde içten bir "vaaaayy" çekilir.
- iyi günler ben cinsel için gelmiştim
+ deneyiminiz var mı?
- yok bu ilk olacak
+ peki soyunun ben leyla hanımı gönderiyorum
- piki.
özel olması gerektiği söylenir hep. külliyen yalan. özele inmeye gerek yok da birçok türk genci aslanlar gibi sermayenin kölesi olmuş beyaz kadıngürühuyla tatmin etmiştir ilk defa naçiz bedenlerini. tıp kı ben gibi. daha öpüşmeden başka bir ten hissetmek, farklı geliyor insana. anlam veremiyorsun, belki de yadırgama hasıl oluyor bünyeye, anlatamıyorsun. farklı birşey. hiç görmediğin, dokunmadığın bir genitallik en nihayetinde. ilginç işte. öpüşmeden dedim ya yanlış anlaşılmasın, çok erken oldu benimki, ondan yani.
sevdiğin inandığın ve güvendiğin biriyle olmalıdır kesinlikle.ilk gençlik heyecanı ile gidilen genelevler ne yazık ki yüz kızartıcıdır. onlarla beraber olan bir erkek ileride büyük bir olasılıkla beraber olduğu tüm kadınlara f.hişe gözüyle bakacaktır. nasıl olsa dilediğimle bunu gerçekleştirebilirim mantığı ile yaklaştığından ne bir kadını tam olarak sevebilecek ne de o kadına tam anlamıyla değer verecektir.ama bu deneyimi sevdiği ve onun için önemli bir kişiyle paylaştığında hem onun tadı farklı olacak hem de o kadına duyduğu değer katlanarak artacaktır.
hiç tanımadığın, sevmediğin,hoşlanmadğın bir insana sadece hayvani dürtülerle nasıl dokunabilir insan?bu kadar basit mi hayatın sırları?bu kadar mı aciz insanoğlu?
ilk olması nedeniyle kaldırabilecek kişiyle yaşanması gereken deneyimdir. özel olmalıdır. çünkü iz bırakacaktır.
genelde genelevde yaşanan durumdur.
iki tarafında ilk deneyimi olması durumunda oldukça zor gerçekleşecek deneyimden uzak ilk deneme.
güncel Önemli Başlıklar