bugün

entry'ler (46)

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

Muddy Waters - I Am The Blues.

müsait bir yerde yerine alternatifler

Geçen gün minibüste bir teyzenin dediği üzere 'şoför bey bilmem nerenin önüne konalım'.

bir anda mutlu eden şeyler

bazen bir mesaj yahu. Naber olur nasıl gidiyor gibi bir klişe olur selam bile olur lan o kadar yani.

sözlük yazarlarının son zamanlarda fark ettikleri

stereo kulaklık minibüslerde kıro müzikleri yüksek seste dinlemekte ısrar eden şoförlere tepki olarak doğmuştur. sesini sonuna kadar dayıyorum ve ancak sağlıklı bir yolculuk geçirebiliyorum.

çift kişilik yatakta yalnız uyumak

özellikle yaz aylarında müthiştir. malumunuz temmuzun ortalarında en büyük korkum yatakta soğuk kalan bir yer bulamamaktır.

freddie mercury

iyi ki doğdun üstad ! dünya gözüyle herhangi bir konserinde bulunamamış olmak hala içimde bir ukde olsa da bilemiyorum en azından müziğin ne demek olduğunu bizlere öğrettiğin için teşekkür ederiz. efsane deyince aklıma ilk gelenlerdensin. cennet ya da cehennem her nerdeysen eğer öbür dünya diye bir yer varsa seni orada dinleyeceğim.

kişinin 17 yaşındaki haline vereceği öğüt

bak istanbul'a yerleşiyorsun o konuda endişen olmasın ama her yer olur marmara olmaz yani sen daha bilmiyorsun tabi nereden bileceksin ama marmara üniversite değil.adam gibi kampüsü bile yok.orada sosyalleşemezsin.şayet beni dinlemezsen birkaç aya yeni sosyopat yaşam formatına merhaba dediğinle kalırsın.

ilişkide heyecanımı kaybettim diyen sevgili

bir kere ilişki dediğin aksiyon veya sürprizlerle dolu bir şey değil ki heyecanı olsun. hadi one night stand deseniz anlarım onun gayet bu konularda gideri vardır. ama ilişki öyle değil ki. bir insanla olmayı kabul etmişsen zaten sen monotonluk, düzen arıyorsundur arkadaşım. geceleri sadece onu düşüneceksin her yere onunla gitmek isteyeceksin sabah akşam bik bik bik mesajlaşacaksın sonra heyecanı bitti. e neresinde heyecan vardı ki zaten bunun.

sözlük yazarlarının itirafları

blues ve heavy metalden sonra en sevdiğim müzik türü arabesk. ama yapacak bir şey yok hacı müslüm gürses diye bir mahlukat var yaa.

sözlük yazarlarının itirafları

toplamda 1 hafta takıldığım vatandaşın 3 aydır facedir twitter dır ne boku varsa bakıyorum.evet gerizekalıyım evet zamanı biraz geçmiş olsa da duygusal ergen triplerindeyim ama ne yapayım lan ben senin beni sevebilme ihtimalini sevdim tarzında arabesk modlara bağlamak da mı suç.bir itiraf daha adamın tınında değilim zira o 3 aydır hiç görüşmedik bir de neyse yaaa daha fazla devam edemeyeceğim bu şartlarda kendimden tiksindim şimdiden.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

Çek ayağını frenden kader denen şey
Yaşat bana hayatı
Daha hızlı

kreş-daha hızlı.

tayyip amerika başbakanı olsa olabilecekler

özgürlük heykeline ucube deyip yıktırabilirdi.

neden pahalı olduğu anlaşılamayan şeyler

sigara. sonunda günde 2 paket içen beni arada dertlendiğimde yakar hale getirdiler beee.

türklerin yaptığı en iyi komedi filmi

henüz yapılmamış olandır.

johnny depp e yakışıklı demek saçmalığı

evet haklısınız yakışıklı deyip bir sürü insanla, herifle aynı kategoriye sokulamayacak kadar insanüstü mükemmel bir canlıdır.

waffle vs künefe

ana yemeğin üstüne ikisini de yiyecek kapasitem vardır ve bu kapasitem bana gram aldırmayacak şekilde dizayn edilmiştir.yalnız buradaki tek problem hangisini önce yiyeceğimdir.

sözlük yazarlarının ruh halleri

ayığım lan. bir yaz gecesi, millet 'sahildeeeee insanlar kol kolaaaa sımsıcaaaak' modunda ve ben evde sıfır promil bütünleme çalışmak zorundayım. bunu tanımlayacak bir ruh hali bulamıyorum

kitaplıktaki hiç okunmayan kitap

annemin koleksiyonerlik boyutuna vardırdığı cinayet romanlarıdır. bu sayede paranoyaklıkta number one müge anlı number two tabiki de annem.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

Eric Clapton-Groaning The Blues
http://www.youtube.com/watch?v=WxTWQD91b5c

sarhoşken yapılan saçmalıklar

arkadaşın ki bu olaydan sonra kendisine öyle desem mi diye düşünmedim değil yanlışlıkla açılmamış cep votkamı çöpe aması sonucu akabinde çöpün içine girip aramaya başlaması.hayır madem zil zurna sarhoş tamlamasının senin durumunu tanımlamaya yetmeyeceği bir moddasın git ölümüne kus dimi. tiksinirsem ne olayım. ama nerdeee.