bugün

entry'ler (75)

annelerin yanlış telaffuz ettiği kelimeler

ketçap - kebçab

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

+ ben hiç gitmek istemiyorum, ben hiç ayrılmak istemiyorum, ben hala seni çok seviyorum.
- gitmek zorundayım, böyle olması gerekiyor
+ gitme be
- üzgünüm.

ömrüm boyunca unutmam.

penis gören kız replikleri

erkek yazarların "empati" yeteneklerini ateşleyen başlık.
zira, tüm replikleri yazanlar kız ise vay halimize

gamzeli kız

çok az olması sebebiyle ve göze hoş gelmesiyle rehabet gören kızdır.
eğer yakışıyorsa, oturup izlenesidir.

havada aşk kokusu var diyenin şizofren olması

gerçekten aşık olunca hissedilen soyut bir kokudur.

yaz aylarında el ele gezen sevgililer

candır onlar. sıcak yerlerde gezmezler. gölgelerde ve rüzgarlı yerdelerde birbirinin ellerini tutarlar. ter olayı başladığı anda erkek kızın elini bırakır ve belini tutar. bir şekilde evrene bu kız benim ulan mesajını verirler.

ben paraya değer veren bir insan değilim

(bkz: paradan daha değerli hiç bişi yoktur)

diş perisi

onun ben amına koyim. siktirsin gitsin yalancı ipnee. geldiği filan yok. yıllarce bekledim. uyur numarası yaptım gelirse görücem dedim. ama hiç gelmedi. çocukluğumun tramvasıdır. yakalasam sikerim o derece. atar yaptırdı bana piç karı. siktir lan!

17 ağustos 2011 çukurca pkk saldırısı

(bkz: bıçak göte girdi)

okan bayülgen

o küçücük boyuyla bende yeri bam başka olan rol modelim "adamdır".
ne maçodur, ne toptur, ne çokbilmiştir, ne azbilmiş, ne ukaladır, ne nerde konuşmasını bilen.. O şovlarına başladığı zaman benim daha aklım yeni başıma geliyordu, ufacıktım. Babam tanıştırdı onu bana. her gece izlerdi onu. bende ilkten sıkılıyordum ya bu büyükley ne konuşuyooo böylee gibisinden. sonra sonra ben biraz erken olgunlaştım, zaman ilerledikçe ben bu adamı çok sevmeye başladım arkadaş. bu nası bir kıvrak zekadır, nası bir hazır cevaplıktır, bu herif ne tür bir piçtir yaa. dedim kendi kendime. karar verdim onun gibi olucam dedim. baktım bu adam her şeyi biliyor, her boktan anlıyor, her şey hakkında söyleyecek bir şeyi var. bende öyle olucam dedim; her gün gazete okudum, kitaplar aldım genel kültürümü tavan yaptırdım, öyle gaza geldim ki lisede üniversite tezleri yazdım. yani bu bazı kişiler için "okan işte ya" olan bu adam bana okumayı sevdirtmiştir, bana kültür aşılamıştır, beni biraz da piç yapmıştır efenim. ama hiç pişman değilim. isteyen istediği kadar özenti filan desin. ben onun sayesinde biraz deli ve çok zeki oldum. severim kendisini *
(bkz: anne ben manyak oldum)

okan bayülgen

o küçücük boyuyla bende yeri bam başka olan rol modelim "adamdır".
ne maçodur, ne toptur, ne çokbilmiştir, ne azbilmiş, ne ukaladır, ne nerde konuşmasını bilen.. O şovlarına başladığı zaman benim daha aklım yeni başıma geliyordu, ufacıktım. Babam tanıştırdı onu bana. her gece izlerdi onu. bende ilkten sıkılıyordum ya bu büyükley ne konuşuyooo böylee gibisinden. sonra sonra ben biraz erken olgunlaştım, zaman ilerledikçe ben bu adamı çok sevmeye başladım arkadaş. bu nası bir kıvrak zekadır, nası bir hazır cevaplıktır, bu herif ne tür bir piçtir yaa. dedim kendi kendime. karar verdim onun gibi olucam dedim. baktım bu adam her şeyi biliyor, her boktan anlıyor, her şey hakkında söyleyecek bir şeyi var. bende öyle olucam dedim; her gün gazete okudum, kitaplar aldım genel kültürümü tavan yaptırdım, öyle gaza geldim ki lisede üniversite tezleri yazdım. yani bu bazı kişiler için "okan işte ya" olan bu adam bana okumayı sevdirtmiştir, bana kültür aşılamıştır, beni biraz da piç yapmıştır efenim. ama hiç pişman değilim. isteyen istediği kadar özenti filan desin. ben onun sayesinde biraz deli ve çok zeki oldum. severim kendisini *
(bkz: anne ben manyak oldum)

damak çikolatayı kız arkadaşıyla paylaşmayan erkek

(bkz: viral kokan hareketler bunlar)

sevgilisine mini etek giydirmeyen erkek

büyük ihtimalle çok sevdiğinden dolayı sevdiceğini kıskanan, herhangi bir erkek türünün ona bakması fikrine ayar olan, kızların öküz ya da odun diye adlandırdığı sevgililerini sahiplenmeye ve korumaya çalışan "türünün son örneği" 2012 yılı türk erkeğidir. çok az sayıdadır ama onlarda odunsun, öküzsün, darsın diyerek hatun kişiler tarafından harcanılmaktadır! ama onlar asla fikirlerinden vazgeçmeyecektir.
fena gaza geldim.

paketteki son sigara olmak

ne zaman tüketileceğine bir türlü karar verilemeyen, karar verilip eyleme dönüştürüldüğünde keyif almak amacıyla yakılan ama bir anda biten piç olan sıgaradır.

kendi kalemimimden sözler

Bir sevgili aramıyorum ben ya da bir eş. Benim aradığım şey bir kadın değil. Bir ruh. Gördüğümde ruhumu tutuşturacak bir ruh. Damarlarımda dolaşan her damla kanın hissedebileceği bir ruh. Gözlerindeki yansımada kendi güler yüzümü görebileceğim bir ruh. Aşk için ölecek bir romatik değil benim istediğim. Başka türlü bir şey işte, tarif edemediği...

kendi kalemimimden sözler

Yalnış zamanda çıkmıştım senin karşına yapıcak tek bir şeyin dahi yoktu.. Ama sen öyle inatla sevmiştin öylesine istiyordun ki ben de karşı koyamadım, kapıldım bu umutsuz aşk rüzgarına sürekledim seni de beraberimde. Ama herşeye rağmen inatla mükemmeldi herşey. Tanrının bize acımasızlığıydı bu! Kahpe kader bizi de kurb...anı olarak seçmişti. Mutlu sonlarimiza inat, kötü son hazırlamıştı bize.Belki de kader o kadar da kahpe değildi. Kahpe olan doymak bilmeyen asi ruhlarımızdı. Ama, istemiştik bir kere tadını almıştık ne kahpe kader, ne acımasız tanrı nede asi ruhlarımız bize zincir vuramazdi. Öyle büyüktüki aşkımız her anımda hissedebiliyordum seni, benliğimdeydin sen! Ta en derinlerde, hiç çıkmayacak gibi saklanıyordun. Belki de saklanman en doğrusuydu. Iki asi ruh tek bir vücut olamazdı. Ayrı bedenler, farklı yaşamlar ironik bir hikaye. Son bulmalıydı bu saçmalık. Bitmeliydi, sönmeliydi bu ateş! Acımasız tanrı bizi mutlu görmeye dayanamıyordu. Bir şeyler yapmalıydı, sôndürmeliydi bu ateşi! Ama o kadar büyümüştüki bu ateş. Yetmemişti gücü! O bile korkuyordu artık.Ama her güzel hikaye her nasıl olursa olsun bir son bulmak zorundaydı. Iyi yada kötü bir şekilde bitecekti sönecekti bu ateş. Bir anda olamıyacaktı; zaman alicakti, göz yaslarımıza ihtiyacı vardı. Mutlu anılar acı verecekti bu geçen sürede.En derinden hissediyorduk artık. Acı çekiyorduk ama acımıyordu aslında. Hissettiğimiz yalnizligimizdi sadece.
Kahpe kader mutlu sonlarımıza inat, kötü bir son hazırlamıştı bize...
nacizane paylaşmak istedim efenim..

sevgiliye söylenen sözler

Evet odunum ama bir tek senin için yanarım yar..

telefon rehberinde bir sürü erkek kayıtlı olan kız

başlığı açana göre telefonunda kayıtlı olan bütün erkeklerle yatmış hatun kişisidir.

mini etek giyen sevgilisiyle gurur duyan erkek

başlıktaki erkek sözcüğü yanlış kullanılmıştır. bahsi geçen eylem ile gurur duyan kişi "erkek" sıfatını hak edemez.

uzaya çıkan türkün uzaylılarla diyalogu

türk
+ şunlara bak ıyyyy cıbıl cıbıl dolaşıyorlar fakir lan bunlar bir kıyafetleri bile yok. ahahahha gördünmü bamyayı ahaha benim 8 yaşındaki oğlanın ki bile bundan büyük.
uzaylı
- gurur yapmıştır vee üzerine giydiği koruyucu, doğal görünümlü kıyafeti çıkartır..
akabinde
türk
+ ooeehhhhhhhh yuuuhhhh yuhh aq o ne lann ollluuum zenci görse utanır ben erkeğim demeye bu ne aq canavar lan bunlar. lan gelme bana doğru canavaaar getir ağzıma sokk aq.
uzaylı
- ehehe.

öyle işte.