bugün

entry'ler (7)

moral bozan şeyler

Senin kimseyi dinlicek havanda olmaman ve birilerinim ısrarla sana dert anlatmaya çalışması.

izmir güzel de kızları terbiyesiz

Öfffgfffff bunu diyen kişi hangi şehirde yaşıyo acaba acayip merak ettim. Bunun istanbulu izmiri yok, terbiyesiz terbiyesizdir. Ayrıca senin için terbiye nedir

çalışan kadın özgürdür zihniyeti

Çalışmak hem erkek hem kadın için yalnızca ekonomik özgürlük sağlar. Bi insan kadın erkek fark etmeksizin sırf çalışıyor diye bütünüyle özgür sayılamaz. Bu başlığı açan kişinin yalnızca kadın vurgusu yapması bana kadınlarla ilgili bi sıkıntısı olduğunu düşündürdü

kadınların ben kendim için süsleniyorum yalanı

Asla yalan değil. Evde kimse yokken, kimse gelmeyecekken ve bi yere gitmeyecekken bile canım sıkılınca oturup makyaj kombin yapıyorum. Ayrıca birileri için süslenmek de kendin için süslenmektir çünkü birileri için süslendiğinde kendini dua rahat ve iyi hissediyosundur. Sonuç: iyi hisseden kendisidir. Karşısındakiler de güzel yorumlar alırsa da üstüne cila olur yani. Ay bu millet ne sanıyo kendini ya

kadınlarin gittikçe açık giyinmesi

Size ne birader? Oturup bunu mu gözlemliyosunuz harbiden, kesin bu başlığı açan bi erkektir. Git işte benim stilim jürisi ol

dokuz eylül üniversitesi iibf

Taş gibi fakültedir, en azından iktisat öyledir. Hocalar için genel olarak notları kıt yea derler ama öyle değildir, çalışmayana ekmek yoktur bu kadar basit. Hastan çıkmış soru alıp üni mezunu olmayı hedefleyen tayfadır bu notu kıtçılar da. iktisat hocaları iyidir ama maliye bölümünde çok sayıda inanılmaz kaba ve egolu öğretim üyeleri vardır. Onlar sadece üye işte..

aylin abuk duygulu

Sırfffff aylin hocamı sözlüklere yedirmemek için geldim valla. Evet hızlı ilerlediği doğrudur ama konunun mantığını her kavramdan sonra "peki bunun arkasında ne var, peki bununun arkasındakinin arkasında ne var" şeklinde bi yol izleyerek kavratır ve önerdiği makaleler muazzam ufuk açıcıdır. Derse katılımdan keyif alır, öğrencinin yanlışını rencide etmeden düzeltir. Vizesinden yeni çıktık ne puan gelir bilmiyorum ama bu fikirlerimi aaassssssla değiştiremez. aylin hoca idol olarak alınabilecek en iyi kadın hocalardandır deü iktisatta. Bi de gençken ne güzelmiş yaaa