entry'ler (37)

annesi ile grup sex yapan kız

Bu ailenin Yaptiklari yanlis hatta igrenc birsey evet ama inanin doyumsuz insanlarin sonsuz fantazi arayislari böyle baslarina bela olsun iste. Cok güzel olmusssss. Pis sapiklar.

23 yıllık sevgilinin sebep göstermeden terk etmesi

Bakmis ki içi geçmiş biraz daha kalsa çürüyecek. Zavalli yeniden canlanmak tazelenmek istemis.

türban takmadığı halde ahlaktan bahseden kadın

Kilda keramet olsaaaa....... hepiniz biliyorsunuz. Bir sac kilindan tahrik olan beyinsizler. Akliniz fikriniz bel assagi calistigi icin herkesi kendiniz gibi sanip ahlaki da sac kilina.bagliyorsunuz. Allahaskina o carsafli turbanli karilarinizi gelin de bi kadinlar planinda görün vay benim karim neymis be dersiniz. Ertafa bok atmaktan vazgecin.

içki içen insanların ahirette vereceği hesap

Bize ne içki icmekiyorsa baskalaronin hayatina karismaktan ne zaman vazgececeksiniz

örümcek beyinlilere ölüm

Gelismis devletler neredeyse yasayacak yeni gezegen bulacaklar biz hala bu abdest,namaz,kadin,erkek,cocuk,turban,yok su yok bu gibi seylerle ugrasiyoruz yaaa. Su orumcek beyninizi ya degistirin ya yok ölün çünkü biz artik daha modern daha gelismis kulturlu, baskalarinin hayatina saygili insanlarla dolu birn TURKiYE istiyoruz.

ped alırken utanmayan kız

Allah kahretsin hepiniz beyni saman dolu yaratiklarsiniz. Bu memleket sizin yuzunuzden bir adim bile ilerleyemiyor.

yks 2018

Desenize 2018_2019 egitim öğretim donemi universitelerin siralari boş kalacak. Çünkü neredeyse herkez ayni seyleri söylüyor. Yazik genclerimize vallahi. Ne gerek var buna bir çocuğun sinav streso yüzünden seker hastasi olabilecegini bilmiyormu bu yetkililer. Gercekten evlatlarimiza yazik. Gelecekleriyle oynandigi yetmiyor gibi sagliklariyla da oynaniyor. Zavallicik sinavda aglamis yaaa. Cok uzuldum.

büyüdükçe özlenen şeyler

Okadar çok özlediğim sey varki hangisini sayayim. Çocukluğumu ozluyorum. En cok da elimize üç kurus para gecti mi bakkala kosar cam sisede cola, yedigun icerdik. Aman allahim o nekadar guzel bir duyguydu tadi bile simdikiinden çok farkliydi.Bir de karpuz eskiden karpuzun bir tadi vardi. Cilek gibi portakal gibi simdi karpuzun tadi sekerli su gibi.

büyüdükçe özlenen şeyler

Annem babam abilerimi hep birlikte zaman geçirmek.

şehirlere özgü buluşma yerleri

Karaalioglu parkinda semacer cayi icilebilir.
Konyaalti sahilinde bulusulabilir.
Kalekapisi
Uc kapilar

suriyeden patates ithalatı

Çözüm istendi ve de onlar çözüm uretti. Birileri bizlerle cok fena oynuyor.

neden sevgilin yok

Demekki sevilmeye layik degilim.

fox tv

Sozum ona tarafsiz kanal. Yabanci kanal Turkiye de yayin yapiyor. Benim yurdum insani da bunlara kaniyor calisanlari dahil.

çocuk sevmeyen kız

Kendisi anasindan su andaki ebatinda dogan yaratiktir.

hdp yüzünden chp ye oy vermeyen vatandaş

Ben de bunu anlamis degilim. Nasil bir zihniyettir. Resmen hdp icin oy dileniyorlar. Bir oy chp ye bir oy hdp ye hdp baraji asamazssa 75 vekil akp ye gidermis. Yani hdp simdi melek demi. Ellerindeki sehit kanlarini hangi ara temizlediler de Chp sen onlarin elinden tutuyorsun. Bu tam anlamiyla vatan hainligidir.

mustafa kemal in itleri

Gazi Mustafa Kemal gelecegi görmüş cok iyi görmüş deeee ama vicdanli adammis hepinizin kökünü kazimamis zamaninda. Size iyilik yapmis bize kötülük bence hepiniz onun yattigi toprağa kurban olun. Hakkini odeyemezssiniz.

yalnızlık

Sonunda kafayi iyice yedin hadi hayirlisi. Ama mustehak mustehak bizlere. Yanlizliktan kusarız ama inadimizdan asla vazgecmeyiz. Valla ben kendi adima söyleyeyim artik benim verdigim degeri hakketmeyecek insan için onurumu ve gururumu onun ayaklarinin altına sermeyeceğim. Gerekirse yanlizliktan öleceğim. Ben değer verdikce onun kicinin kalkmasina musade etmeyeceğim.

resim

görsel

anneannenin unutulmayan sözleri

Sen atarsin çöp diye el alem kapar hüp diye.

anneannenin unutulmayan sözleri

Sen atarsin çöp diye el alem kapar hüp diye.