bugün

entry'ler (9)

aylan kurdi

(bkz: alan kurdi)

kürtlü başlık açanların yaş ortalaması

15-17 arasıdır. fakat beyin yaşları 1-3 arası olabilir.

ekşi sözlük

türkçü ergenlerin pkk'lı olmakla itham ettiği sözlük. oğlum biraz debeye bakın lan. her gün onlarca ırkçı entry o listede yer alıyorken, ırkçı entryler hayvan gibi favorilenirken ve yönetim de bu nefret söylemine rağmen bu sikikleri uçurmuyorken pkk'lı oluyor he mi? bi siktirin gidin. burada kanzuk'u savunmuyorum. aksine bu adam sözlüğün başına geçtiğinden beri bu gerizekal çaylaklar bir bir yazar olmaya başladı. inciden gelen ergenler o sözlüğe doluşunca haliyle sözlüğü bok götürür oldu. ve siz de bu bokluğu görmeyip, ısrarla solcu yazarların entrylerine odaklanıp, sözlüğü pkk'lı olmakla itham ediyorsunuz. sizin ben gözünüzü sikeyim.

milli takım maç kazanınca sevinen hdp li

kimin sevinip kimin sevinmeyeceğine bile karışan sikikleri görmemizi sağlamıştır. oğlum siz kendinizi ne sanıyorsunuz da insanların neye sevinip neye sevinmeyeceğine karışma hakkını kendinizde buluyorsunuz?

ırak ile türkiye arasında mübadele gerekliliği

beyninden zeka fışkıran bir ergenin önermesi. ergen sanıyor ki 20. yüzyıldayız halen. bu memlekette rumları mübadele ile ermenileri de soykırım ile yok ettiniz ama kürtleri yok edemezsiniz ne soykırımla ne de mübadele ile. götünüzden kan alırlar kamil.

w harfinin okunuşu

kürtçe, türkçede ki v şeklinde okunur. dolayısıyla sikik ergenler, hewal yazarak komik olmuyorsunuz, gerizekalı oluyorsunuz. zira, hewal kürtçe'de hamile anlamına gelir. doğrusu heval'dir. buradaki v harfi dudaklar birbirine değidirilerek okunur.

asker doğuya darbe yapmalıdır

ergen türkçülerin orgazm olmasına neden olan bir önerme. oğlum o işler o kadar kolay değil. sanırsın kürtlerin eli armut topluyor. kürtler o 90'lardaki kürtler değil artık. bunu idrak etseniz iyi olacak.

umudun adı dhkp c

kafası karışık gerizekalı ergenleri görmemize vesile olan slogan. evladım dhkp-c'nin kürtlerle bir alakası yok. valla bak. hatta bu örgütün bazı sempatizanları kürtlerden nefret eder.

suriyelilerin ülke beğenmeme sorunsalı

türkiye'de adeta köpek muamelesi gördükleri içindir.