bugün

entry'ler (27)

en güzel yalan

Tek sorun aramızdaki yaş farkı.

seviyorum ama ayrılalım diyen erkek

sevdiğini sanan erkektir.

sözlük yazarlarının ruh halleri

Uykusuzluk.

anahtarın evde unutulduğunun fark edildiği an

En yakın arkadaşımın haftada en az bir kere yaptığı iğrenç durum her seferinde soluğu bizim kapıda alıyor.

en çok küfür yiyen eşyalar

Çalar saat.

hayatta vazgeçilemeyen 3 şey

Yemek
Yemek
ve Yemek.

özdemir asaf

kısa cümleler, uzun anlamlar.

sevgiliye söylenebilecek en güzel şarkı

murat yılmazyıldırım - istanbul akşamları.

istanbul akşamları

Sevgiliyle dinlenirken daha bir anlam kazanan eski bir dss şarkısıdır.

söylenecek çok şey varken peki deyip susmak

Dilin değil , yüreğin susmak istediğinin kanıtı olan cümledir.

sevilen şarkının vurucu cümlesi

Birşey sevmeye değerse, ölmeye de değermi?
Teoman-Bazı yalanlar.

insanı geçmişine götüren şarkılar

Kargo-Renklerin içinde.

cevabı olmayan soru

-Geldin mi?
- Yok daha gelmedim. gelmiş gibi yapıyorum !

çay

Çay;kahvenin ezeli düşmanıdır, hep aralarında gizli savaş vardır, kahveye kırk yıl ödül verilmişken çaya hiçbir şekilde seçenek sunulmamıştır. Fazla olmasada çay severi olarak şunu diyebilirim ki bana bir bardak çay ikram eden benim 41 yıllık dostumdur.

bilgisayara format attıktan sonra yaşanan duygu

Yeni bir sayfa açmanın verdiği huzur ve mutluluk.

mutlu son

Teomanın en derin anlam taşıyan şarkılarından biridir. ' Mutlu aşk varsada, mutlu son yoktur.'

apranax fort

Ne ekmek nede su apranax fortsuz kalma korkusu !.

ben bu yazıyı sana yağa yazdım

Ben senin hayatında aslında hiç 'ben' olarak var olmadım .. Hayatına giren diğer kişilerin eksik yanlarındaydım ben, onları benimle birleştiriyodun.. Kiminin dokunamadığı eli oldum, kiminin konuşamadığı sesi, kiminden göremediğin sevgi oldum, kiminin düşünemediği incelik oldum, kiminin vermediği değeri verdim, kiminin gösteremediği sevgisi oldum, merhameti, sadakati, yüreği oldum ama bir bütün olarak göremedin hiçbir zaman beni hep birinin bütünleyicisi oldum.. Aynı zamanda doğru orantılı olarak onlara kızamadğında kızdığın kişi, trip atamadığında trip attığın kişi, bağıramadığında bağırdığın kişi oldum... O yüzden biliyomusun sana geldiğimde kollarını açmanı istemiyorum sen bana gel istiyorum.

türk kahvesi

Bağımlı içecekler listesinde en başta gelmektedir, zevk verdiği gibi insanların psikoljik olarakta baskı uygulaması vardır. -Size kahve ikram eden bir insan varsa kesinlikle kırk yıllık dostunuzdur.- Felaketler bununlada bitmez, sonrasında fincanın içinde birikmiş olan kahve telvelerinden gelecek bir ömrün anlatılması beklenir. Küçük çocuklara ise 'kahve içme kararırsın' diyerek korku salınır. Artık kahve içeceğiniz zaman bir kere daha düşünün.

hayat

Yaşamı 'hay' la başlayıp 'at' gibi koşturmamızı anlatan eylemin adı. Hayat çok acımasızsın.