bugün

entry'ler (79)

sözlügün en boş yazarları tam liste

listede yokum. ama ben de akp li biriyim. ha Atatürk hayranıyım aynı zamanda. bu postu açan gavat beni de eklesin. madem bir çok kişiyi çomar diye yaftalama hakkını kendinde görebiliyor, benim de ona gavat dememe aldırmayacak bir yazardır.

karısını plajda bikiniyle gezdiren gavat

abazalara gözlerini kapatıp hayal kurabilecekleri malzeme veren piçtir.

spartaküs trakya lı değil kürttür

hatta spartaküs apo denen itin de babasıymı. ve hatta bu postu açanın da babasıymış. hadi mutlu oldun mu ?

hulusi akar

Çok sevdiğim ve taktir ettiğim bir komutandır.
Hulusi paşayı sevmeyenlerin çoğu darbeyi savunan yada darbenin tiyatro olduğunu söyleyen cehape zihniyetli kişilerdir.
Hulusi paşa ve yeni genel kurmay başkanı chpkk nın da aq koyacak. hem yurt dışında hem yurt içinde.

bu duruma üzülenler de mal mal bakacak.

Vatana millette hayırlı olsun.

Efendiler Bu gün Türkiye cumhuriyeti Başkanlık sistemine geçmiştir hayırlı olsun.
Türkiye Cumhuriyeti kurucusu çok sevdiğim Atatürk bu günleri görse mutlu olurdu. neden mi? nasıl ki 1923 te ki dünya siyaset sahnesinde cumhuriyet olmak gerekli ve elzem bir şeydi. şimdi de Cumhuriyet içerisinde Başkanlık modeli elzemdir.
bunu kuş beyinlerine sokun.

hadi şimdi dağılın haaa dağılmadan önce klavyede ki eksi butonuna basın da bir şeyler yaptığınıza kendiniz inandırıp rahatlayın.

mecliste okunan istaklal marşına eşlik etmemek

Bu ülkenin bir unsuru olduklarını ve artık Türkiye partisiyiz diyen HDP nin aslında bu ülkeden nefret eden bir oluşum olduğunun kanıtıdır.
Türkiye'de ki demokrasi o kadar ileri düzeydedir ki. Meclisinde Terörün temsilcilerini barındırabiliyor. Aynını ABD yada Avrupa'nın başka bir parlamentosun da göremeyeceğimiz bir durumdur.
Her fırsatta bayrakla istiklal marşı ile bir sorunumuz yok deyip yaptıkları grup toplantılarında yada seçim konuşmalarında Türk bayrağının ve Atatürk' hiç yer almaması, bu olgu ile sorunlarının var olduğunun ispatıdır.

babalar kızlarını nasıl mutlu edebilir

Kız çocuklarını mutlu etmek küçükken daha kolay. ancak büyüdüklerinde iş biraz zorlaşıyor. hep bir çatışma içinde oluyorlar. belki de kuşak çatışması dedikleri bu olsa gerek.

başbağlar katliamı

1. Her yıl madımak katliamı hakkında paylaşım yaparım zira hem unutulmaması hem de unutturulmaması gereken bir olaydır. Fakat hümanizmden, eşitlikten, halkçılıktan/toplumculuktan ve özgürlüklerden dem vuranların başbağlar katliamı hakkında paylaşımlarını pek görmüyorum.
2. Başbağlar katliamını bilmiyor musunuz yoksa katledilenler köylü olduklarından mı sessiz kalmayı tercih ediyorsunuz? #BasbağlarKatliamı.

adnan oktar

şebeğin evrimleşmeyi tamamlayamamış tekil hali.

kalp

Bir arkadaşımız Kurana göre düşünme organı. demiş ve eklemiş. Kuranda beyinden bahsedilmez diye. Kuranda beyinden bahsedilmez akıldan bahsedilir. senin aklın nerede ?

kız kardeşle evde yalnız kalmak

Gayet normal olan bir durum. bu durumu sapıklıkla eş değer gören beyninizi ve hislerinizi sikim.

yaşını söylemeden anlat

müziğin wolkmen den dinlendiği zamanlardanım.

neden sevgilin yok

benim var. gıcıklık olsun diye yine de yorum yapıyorum. elimi sallasam ellisi. demeyi ne çok isterdim amk.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

BiLGEN BENGÜ - SÖYLE KiMDi O.

eren erdem

Atatürk' ün partisi olduğunu iddia eden bir siyasi oluşuma yakışmayan vatan hani biri. inşallah hiç çıkmaz içeriden.

kürtleri çıldırtacak bir şey bırak

Kürtleri çıldırtacak bir şey bırak ne demek ulan. Ben bir Türk olarak bu başlığı açanın. neyse anladın sen onu.
Türk'ü sevmeyen Kürt, Kürt Değildir.
Kürt'ü sevmeyen Türk Türk değildir.
bazı mallar Kürt = PKK vs olarak algıladığı için bu yazdığımı anlayamaz.
haa ama pkk amk o ayrı. tabi sempatizmalarınında amk koyum.

banyoda duş harici yapılan etkinlikler

ergen dönemlerim geldi aklıma.

banyoda duş harici yapılan etkinlikler

ergen dönemlerim geldi aklıma.

saçlarını kısa kestiren kızlar

erkek traşından az uzun olan şekiller. bence gayet hoş..

eniştecimle akşam akşam delirmeler

eniştenin ''baldız baldan tatlıdır'' ata sözünü çok benimsemiş olmasıdır..

erkeklerden sabun yapılsın kampanyası

Benden yahni olur. demedi demeyin sonra.