bugün

entry'ler (1)

kızlar neden böyle

Evet efenim gel gelelim kızların bu umursamaz durumlarına, yarı yolda bırakmalarına en önemlisi umut verip gitmelerine, iyiler neden hep kaybeder.

Başıma çok sağlam bir olay geldi bugünlerde sizinle paylaşmak isterim. Şu .... dünyasında gerçektende bir kızı çok sevmiştim ilk zamanlarda çok güzel konuşuyorduk kısacası umut veriyordu vermekle kalmayıp umudun ..... ...... kısacası böyle diyelim.
Bu kız eski sevgilisiyle sürekli ayrılıp barışıyormuş ve barışma olayı yine oldu gibi gibi ki olaya gelelim barışacaktın böyle şeyler
hep oluyorsa neden ''Olmayacaktıda olur gibi oldu'' hani birine güvenmiştim gerçektende güvenmiştim ve bugün ise eski sevgilisiyle birlikte gördüm bu yetmiyormuş gibi kıza kol attı kız beni görünce tabikide suratı düştü ama vicdansız ve karektersiz olduğunu şimdiden öğrendim maaalesef. Aşılamak istediğim olay şu kimseye gerçektende güvenmeyin bilmiyorum tekrar ayrılıp bana gelirse
barışmak isterse, özür dilerse ne yapıcağım hakkında hiç bir fikrim yok. Ne de olsa bir daha kimseye güvenemiyeceğimin sebebi oldu

iyiler kaybetmeye mahkumdur ama gelecekte ne olur bilinmez. Gerçekten kadın varsa böyle adam gibi adam tabiri vardır ya varsa öyle bir kadın neyse hiç bir kıza güvenmeyin.