entry'ler (30)

utanmadan marketten ped alan kız

Markette çalşyrm. Bazen kasa yoğun olduğunda poşetlemeye yardıma gdyrum ( benim görevim değil ) bazı kızlar özellikle kapalı arkadaşlarımıx beni poşetlemede görünce diğer kasaya gidiyor. Bazılarıda sıradan bir ürün gibi alıyor ( doğru olan) söylemek istediğim şu, birincisi ben atanamayn bir öğretmenim bir eğitimciyim. Hastalığın size Allah tarafından yazıldığı bilincindeyim.
ikincisi ise o pedin kolilerini ben taşıyorum ve günde 845 kere geçiyorum önünden * )

sözlük kızlarına söylenmek istenenler

Neden bu kadar ego.

yazarların canlı gördüğü ünlü kişiler

Canlı yayın dahil mi.

güzel kızların ortak özellikleri

Ellerinin ve ayaklarını temz olması. Kokusu ve boynu...

sözlük yazarlarının ruh hali

Yeni banyodan çıktım. Çitlene çitlene yıkadım kendimi su aşşşırı sıcaktı. Snra da hemen yatıım hala ateş gibiyim. Kendimi şuan 4.sınıfa gider gibi hssedyrm. Günlerden pazar akşamı ve Annem içerde önlüğümü ütülüyor sanki. Akşamdan gömleğimi ütülediğine göre sabahçıyım heralde. Uyumalıyım o zaman. iyi geceler hekeze. Herkez yazdım çünkü 4e gidiyorum daha. Herkes yazmayı öğrenemedik.

acun ılıcalı

Hayatın iyi irdelersek. Kraldır.

en gereksiz sosyal medya platformu

Sinepçet.

üniversiteye bi kapak atsam rahatım

Bitmezki bu rahatım serüveni. Kazanayım rahaıtım, 3 e geçeyim rahatım , mezun olayım rahatım, askerfen geleyim rahatım, işe gireyim rahatım,, evleneyim rahatım, ev alayım rahatım, araba alayım rahatım. El öldün yavrucum öldün la öldün öldün.

telefon özelimdir diyen sevgili

Ya aldatıyodur. Ya birine yürüyodur. Yada gaydir resimlerini gzlyodur.

oral seks

Mide kapakçığına kadar soktu muzu.

deveci

Deveci armudu var bir de bilenler bilir. iri şekilsiz sulu olur. Rakıyla güzel içilir. Adının Deveci olmasının bir hikayesi bile var. Dinlemek isteyene anlatrım.

iyi seviştiği düşünülen ünlüler

Serenay Sarıkaya.

sevgili yapmak için çabalamayan erkek

Efendim buyrun.

dünya 23 aralık ta yok olacak

inşallah.

evlenilecek kız sözlükte takılır mı sorunsalı

Takılır.

yazarların sözlüğe geliş amacı

Haber sitelerine girmiyorum sık sık. Sözlüğe bakyrum nolmuş diye. Ondan snra haberin detayına konuya göre yayın organından ulaşyrm *

2017 yılının tek cümlelik özeti

O neydi gız.

düşün ki o bunu okuyor

Ne güzel kızın var.

deveci

Deveci armudu var bir de bilenler bilir.

iki islam ülkesi savaşırken askerler şehit olur mu

Peki, haklı olana yardım edersek, haksız taraftaki askerin ne suçu var adam emir kulu.