bugün

entry'ler (161)

piranha cafe

Ankaranin ilk cafesidir. 30 yillik mazisi vardir. Prensiplerinden asla odum vermeyen, bahceli civarinda universite okumus butun genclerin bahattin abisi olmus isletmecisi vardir. Bir muzeden daha fazla antika bulunur. Ankaradaysaniz kesinlikle hayatinizda en az bir kere ugramaniz gerekir.

abd akp yi akp de el kaide yi desteklemesi

Bozuk turkceyle acilmis, bozuk mantikla da giden, bulabik mantik urunu basliktir. Bunlardan sozluk icerisinde binlerce bulabilirsiniz.

türkiye de islamiyetin 10 yıl sonra bitecek olması

islamiyeti taksim direnisi mi sandiniz 10 gunde bitsin diye kahkalar attiran soylemdir.

beşar esad ın aslan gibi bir devlet başkanı olması

200 000 masum sivilin avcisi olan aslan.

hoşlanılan kızı daha önce eve atmış olmak

B vitamini eksikligi unutkanliga yol acar.

#direnhafizam

ilk siktiği kız komşu kızı olan efsanevi nesil

Detaylari sorarsaniz cevaplar soyle gelir;

+ cidden siktin mi haci??
Yaa biraz basini soktum

+cidden 2 saat mi surdu
Yaa herhalde surmustur

+cidden sen mi bozdun?
Emin degilim ama herhalde ilkti

Bu sorular ve emin olunanayan sorular uzar uzar gider.

ramazan ayında dışarda sigara içen amüslüman

Peki ey muslum senin inancin ufak bir sigara ile bile darbe gorecekse nie ac kalirsin ki??

üçüncü köprünün temelini yanlış yere atmak

Artik hayal gormenin de son noktasidir.

Koyun gibi uc tane provokatorun her dedigine inanmayin da bir aciklamayi okuyun.

Kopru yapilirken bazi yollar cikan temiz su kaynaklarini ve hsyvanlari korumak amacli rotasindan biraz saptirilarak yapilmistir. Dolayisiyla bu tur yerlerde ki eski imar planlari iptal edilmistir.

Biraz mantik yahu.

Simdi bu yalani uyduran mi saf yoksa bodizlama atlayi inanlar mi bilemedim!!!

akp lilerin sanki biraz mal olması

Genis capli yapilan bir ankete gore chp ve akp ye oy verenlerin yuksek okul mezunu olma oranlari belirlenmistir;

Buna gore son secimde bu partilere oy verenlerin yuksek okul mezunu orani olma oranlari;

Chp %55
Ak parti % 45 dir.

Dolayisiyla;
Chp; 11.1 milyon x 0;55 = 6,1 milyon
Ak parti; 21.4 milyon x 0,45 = 9,6 milyon

Adet yuksekokul mezununun oyunu almistir.

Dolayisiyla, universitelerin ve yuksek ogretim kurumlarinda ki hocalarin tamaminin chp li oldugunu dusunmek ve iddia etmek sadece bir sacmaliktir.

Emin olun ki bu ulkede sadece iyi egitim almis insanlarin arasinda da secim yapilsa ak parti birinci gelecektir.

Orantisiz zekasi olup da anlamayan olursa lutfen kusura bakmasin:)

tmmob

Damga basip harac alan bilim kurulusudur. Bazen damga basmadan da harac alan bilim kurulusudur. Bazen de damga basilmis diye damga basip harac alan bilim kurulusudur. Bazen de damga eksik olmus ama yine de haracini ode diyen bilim kurulusudur.

Kisacasi hic bir sey yapmayan bilim kurulusudur.

Adamlar dilimize oturtmus bu bilim kurulusu lafini biz de kullaniyoruz da nerede bilim yapiyorlar anlamis olmadigim bilim kurulusudur:)

akp ye oy verenlerle aynı sözlükte yazmak

Ayni zihniyet zamaninda basortulu kizlara okumak istiyorlarsa arabistan a gitsinler de demisti.

Simdi bu zihniyetin ufakciklari da sozluk yazari olmak icin farkli ulkeleri tavsiye edebilir, bunu da liseyi disardan bitirmis orantisiz zeka sahibi yazarlarla dile getirebilir.

Dikkatli olunuz efendim,

maden mühendisleri odası

Siyaset yapmaktan mesleki calisma yapmaya vakit bulamayan meslek orgutudur.

Sanki maden muhendislerine dusman gibi calisir. Herkesten para toplar ama odtude ki10 ogrenci uyeyi tatile yollar,( calisma kampi )

Olmasa varligi hatirlanmaz bile. Baskani siyasetten uzak durmaya, sadece meslek icin calismaya davet ediyorum.

tmmob

Harac vermekten biktigimiz, ancak alinan paralari eylem duzenlemekte, ogrencileri siyaset kamplarina gondermekten baska hayirli bir iste kullanmayan kurumlardir.

Tamamen bilimsellikten uzaktir.

Eller vicdana koyulmali ve tmmob un yaptigi tek bir bilimsel calisma var mi dusunulmeli.

Acitasyona gerek yok. Tmmob gereksizdi,

sözlükteki sakirt yazarlara yazdım

Sakirtler her hafta odtu de 2000 kisi filan toplanip kampustedi cami de cuma namazina giderler.

Ama nedense polise tas atan adamlar orantisiz zeka sahibi olur, digerkeri aptal.

Bazen facebook tan liseyi dahi bitirememis arkadaslarin bizi aptallik beyinsizlik gibi seylerle suclamalarini gorunce cok guluyorum.

Burdan acik ogretim okuyup bitiremeyen orantisiz zekalilara selam olsun.

emperyalizme inat kardeşimsin esad

Koltugunu korumak icin 150 000 sivili olduren lider.

chp nin darbe beklentisi içinde olması

Milletin vekili olup ordunun askeri gibi davrananlarin bos cabasindan oteye gitmeyecek durumdur.

beşar esad

100 000 lerce insanin katili. Yakin tarihte ulkemizde bir siyasal partinin basina gecebilir, adam insan oldurdukce ulkemizin aydinlari tarafindan sevilir oldu.

beşar esad ın mursi ye verdiği ibretlik ayar

Ulkesin de yuzbinlerce insani oldurmus, daha tek bir adil secim dahi uygulamamis bir diktatorun sirf tayyip erdogan karsitligi yapmak icin bu kadar sevilen biri haline donusmesi cidden cok uzucu.

Muhalefet yapmakla, dusmanlik yapmanin farkini bilmeyen orantisiz zeka sahibi arkadaslari tebrik ederim.

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

Birbirini cok seven, deliler gibi asik bir cift bir aksam hic bir sebep yokken ayrilir;
Erkek hic kimseden nefret etmedigi kadar nefret eder kizdan.

3 ay sonra;
Erkek eski kiz arkadasinin kanser oldugunu ogrenir;

Kosar hemen yanina gider
Kiz: eger beni su kadarcik sevdiysen, bir daha gelme. Senden nefret ediyorum der.

2 yil sonra;
Yolda yururken karsilasirlar;
Bir an duraksamadan konusmaya baslarlar, erkek hala acisini unutmamistir.

Erkek: bana bunu nasil yaptin?
Kiz: yapmak zorundaydim
Erkek: isteseydin bir omur o hastanenin kapisinda yatardim...
Kiz: bundan emin oldugum icin ole dedim zaten..
Erkek: neden kiydin bize??
Kiz: her seyi senin icin yaptim. Cunku senin mutlu olmani istedim. Saclarim dokulurken her gun olmeni istemedim. Her gun biraz daha olurken beni ole gormeni istemedim. Beni hep o guzel c.... Olarak hatirlamani istedim. Daha 20 li yaslarinda her gun mezarliga gelmeni istemedim. Bir gun yeni birini seversen kendini bana ihanet ediyor gibi hissetmeni istemedim. Bir gun cocuklarinin olmasini istedim. Seni sevmigimi unutmani istedim. Arkamdan aglama istedim. Butun fotograflari yirt at yuzumu bile hatirlama istedim. Cunku ben seni cok sevdim... O kadar cok sevdim ki olumu hissederken bile, bir gun olsun benim icin uzulup hayatin kararmasin istedim. Bugun bu saniye tekrardan ayrilioruz ve beni birazcik sevdiysen gelme arkamdan, sorma beni kimseye, unut beni. Beni birazcik sevdiysen senin icin uzulmeme firsat verme,

Dedi ve gitti.

pargalı damat ibrahim paşa

Kendi degimiyle yuzlerce kolesi olan bir koledir.