bugün

entry'ler (51)

bir kadının her santimetrekaresini öpmek

Dur hayatım daha sağ koltuk altının en derin yerini öpmedim.

kendi kanını pişirip yemek

Pişmemiş sevmiyodur bu yamyam kardeşimiz.birde kan pişirilir mi kaynatılır mı orasıda ayrı bir sorun.

uyumamak için sebepler

Uykum yok knka.

isterken kızımız bakire mi diye sormak

Tabi sorulmalıdır hatta kız tarafınında oğlunuzun penis boyu kaç cm diye sorması gerekir.

corona virüsü

3 gündür evden çıkmıyorum ama nedense bu corona virüsü gönderisine girdiğimden beri bi kaşıntı aldı beni internet üzerinden falan bulaşmaz dimi.ayrıca şu mk çinlilerinide almasınlar ülkeye ne yedikleri belli değil ibnelerin.

corona virüsü türkiye de

Hoşgeldin coronacım bana bulaşma lütfen.

facebook kullanmamak

Yav şu sosyal medya kullanıp kullanmama olayını pek takmamalıyız bence kullanınca daha sosyal kullanmayınca daha cool falan olmuyosunuz.Tercih meselesi ihtiyaç duyan kullanır duymayan kullanmaz.

sözlüğün gece bomboşalması

Bir harf nelere kadir.

camiye gidip uyumak

Yatacak bir yerim olmadığında yaparım hatta bi kersinde
Ünideyiz evimizi boşaltmıştık kalacak yerimiz yoktu ramazandı o gün hiç uyumamıştık bide açlık iftara 2 saat kala dayanacak gücümüz kalmadı arkadaşla gittik camiye uyuduk bi kalktık millet teravih namazı kılıyor.Tabi açlıktan ölcez gittik bi iftar yaptık.Demem o ki zorda kalınca camide yatın kanımca en güvenli yerdir.

kaderin çok saçma olması

Kader saçma değil bizim milletin kader inancı saçma.

dinlenilen şarkının en vurucu kısmı

Yüreğimi yakıyorsun
O güzel gözlerinle
Bakışlarında bir ümit var
Sürgün edildiğim yerde
Kanatlarım kırıldı
Esen yelde senin kokun var.

Ahmet Kaya
Bundan öte ayrılık var.

aynen demek

Mesajlaşırken en uyuz olduğum kelime.Normalde muhabbet muhabbeti açar bu kelimeyi kullananlar ya muhabbet etmeyi bilmiyor ya da konuşmayı sevmiyor
hadi muhabbet etmeyi bilmeyeni anladımda bu sevmeyen arkadaşlara tavsiyem konuşmak istemiyorum demeniz yeterli.Bir şey anlatıyoruz cevap aynen.
gerçekten çok yaratıcı.

sürekli eksileyen götler

Göt olduklarından mütevellit böyle götlükler yapmaları normaldir.

evli bir kadınla ilişkiye girmek

Kendi eşinizse problem değildir aksi halde haramdır.

olsa da yesek

Kudret helvası.

hayattan bugüne kadar öğrenilen en önemli şey

Hayatın bize her geçen zaman yeni şeyler öğretmesi.

türk müziği neden gelişmiyor

Kendi müzik kültürümüzü kaybedip amerika ve avrupadaki müzik kültürüne özenmemiz bence başlıca sebeplerindendir.Eskiden yapılan şarkıla hala hatırlanıyor ve kaliteli olanların çoğu müzikseverlerin ezberinde son zamanlarda yapılan şarkılarsa en fazla bir yıl gündemde kalıyor ve unutuluyor.Kısacası kaliteli olan unutulmaz.

antonio conte

interi eski intere çevirmeye çalışan koca yürekli adam.

ulupuan ne işe yarıyor

Ululardan feyz alıp dört nala at koşturuyorsunuz.

su ve rüzgar geçirmez mont

rizede giyinde bi bakalım geçiriyormu geçirmiyormu.