bugün

entry'ler (22)

trendyol

hugo boss orange 75 ml parfumün hayli indirime girdiğini gördüğüm ve almak istediğim site. ancak sahte, hasarlı veya tarihi geçmiş ürün yollarlar diye korkuyorum, siteden parfum almışlığı olan arkadaşlar memnuniyet durumlarını, ürün orijinalliğini vs. paylaşırsa sevinirim.

engin akyürek

ben henüz ortaokul öğrencisiyken, (bkz: yabancı damat)taki kepçe kulak, baklavacı çırağı halleri hakkında "ideal tipim" beyanı verdiğim, o dönem için bu beyanımdan ötürü kankilerim tarafından örselendiğim oyuncu. yıllaaar geçti ben enginden geçtim, üstüne nice ideal tipler eskittim ama o yıllarda gördüğüm cevher parladıı parladıı ve engin akyürek benim gibi nice genç kızın beğenisine mazhar olur oldu. huh. değişik bir aurası olan, gözlerindeki parıltı ayrı bir hoşluk katan iyi oyuncu.

ölene kadar

olayların ilerleme hızına şaşırdığım dizi. bayık bakışmalarla sünen dizilerden sonra bu hız güzel ama kısa zamanda konu sıkıntısına düşülür mü diye düşündürüyor. fahriye çok taş, engin mazlum ve hoş. dizi gayet giderli. aynı gün yayınlanan vatanım sensin'den de cesur ve güzel'den de daha çok içine çekti beni. umarım halkımız da böyle düşünür de reyting yarışında geri kalmazlar. fahriye çok taş demiş miydim.

22 aralık 2016 ışid in iki askerimizi şehit etmesi

allah kelamını kirlettikleri için utandığım canavar teröristlerin eylemi. intikam için yine allaha güvenmekten başka çare yok. mutlak adalet olmak zorunda. bir mizan kurulmak, bu canilerden bu askerlerin ve nice masumun intikamı alınmak zorunda. cehennemin gerekliliğini anlıyorum. dünya çok yorucu bi yer. çok zor. bir kalp taşıyorken bunlara katlanmak çok zor. "demek ki bir mahkeme-i kübraya bırakılıyor" demezsek, öte tarafta gerçekleşecek adalete güvenmezsek daha da zor olur. ben şahsen buna dayanamam. bu zulümlerin karşılıksız kalmasına dayanamam. bu zalimler için de yaşasın cehennem. yaşasın ve yaksın !

19 aralık 2016 rusya büyükelçisine suikast

büyükelçinin öldüğünü öğrenince ben : https://www.youtube.com/w...1EM0&feature=youtu.be

şu an cnn'de büyükelçinin kendisine koruma olarak görevlendirilen kişi tarafından vurulduğu, hatta bu korumanın içeriye polis kartıyla girdiği söyleniyor. doğruysa tam fecaat.

avusturya macaristan veliahtı meselesini hatırlatandır. allah esirgesin.

sinemaya dışarıdan yiyecek sokmak

öğrenciyken bol bol yapılan eylem. avmdeki sinemadan bilet alınır ve ardından alt kattaki büyük markete girilir. orada cipstir, iceteadir, can ne çektiyse alınır. sonraki aşamada taamlar görevlilere çaktırmadan içeri sokulmak için çantalara atılır. hatta cipsler çantaya sığmazsa ağızları açılır, havaları indirilir, çantaya bi şekilde sığdırılır. derken sinemaya girilir koltuklara oturulur ve sepetiyle pikniğe gelmiş ayşe teyze edasıyla çantadan yiyecekler çıkarılır. koltuklara yayılınır, atıştıra atıştıra film izlenmeye başlanır. öğrenci işidir, zevklidir.

tükenme noktasındayken güçlü görünmeye çalışmak

tam olarak tükenme noktasında olmamaktır aslında. tükenme noktasında olunca insan nasıl göründüğünü, ne kadar güçlü göründüğünü düşünmüyor bana göre. maslow'un ihtiyaçlar hiyerarşisindeki gibi, önceliklerin değişiyor. güçlü görünmektense böğründeki acıya rağmen yere yığılmamak, yürüyebilmek, şu araba gelip bana çarpsa keşke diye düşünsen de karşıdan karşıya geçebilmek önceliğin oluyor. bunlar olurken de tabii gözünde bir miktar titreşim modunda yaş, tipinde berduşluk, yüzünde savaş oluyor. karnın bile aç oluyor mesela, yemek bile geri plana gidiyor, karatay diyetleri falan halt ediyor, o arada anlamadan uğraşmadan eriyip gidiyorsun. işin özü, güçlü görünmek falan umrunda olmuyor tükenme noktasındayken. yaa evet bir arkadaş birkaç kere tükendi de, ooordan biliyorum.

türk bayrağı

istiklal Marşı'nda Nazlı Hilal diye nitelenen, ben kurban olayım sen çehreni çatma diye seslenilendir. Merhum Akif'e bu içten nidayı söyleten Nazlı Hilal o günlerde kahraman ırka gülmüş ve bugünlere dek alıyla, nazıyla, yıldızıyla gök mavide salınmayı sürdürmüştür. ne mutlu ki, sürdürmeye de devam edecektir.

ikizler burcu kadını

Burcun özelliklerinin dikkat Çekiciliğinden dolayı anında fark edilirler. Bir ortamda muhabbeti döndüren, en Çok güldüren kişi bu gruptan Çıkar. Pratik zekası ile sorunlardan kolayca sıyrılabilir bu yüzden genelde şanslı veya Allah'ın sevgili kulu olduğunu düşündürür. Olumsuz olarak; her konuya meraklı olmasıyla beraber bir süre sonra her şeyden sıkılması, ciddi meselelere eğilmede zorluk Çekişi, tembelliğe yatkınlığı ve tabii ki kararsızlığı sayılmalıdır. Ama her şeye rağmen Çok tatlı, sevilesi, sabaha kadar sıkılmadan muhabbet edilesidirler. (bkz: seviyorum ulan)

gece geç saatlerde dinlenebilecek şarkılar

enfes giriş müziğinden sonuna kadar; mehmet erdem - olur ya'dır.

aptal

karşı tarafın saçma sapan tavırları karşısında şöööyle ağız dolusu haykırmamak için dişler sıktıran rencide edici sözcük.

öğrenciliğin dramatik anları

gün boyu girilen derslerin ardından aç bil aç eve gelindiğinde ev arkadaşının yemek yapmadığını görmek.

en güzel gülen ünlüler

erkek katagorisinde; lee min ho, kenan imirzalıoğlu ve de tolgahan sayışmandır.

okan çabalar

çok yetenekli, çok doğal, çok komik. şen yuvadan insanlar alemine bizleri güldürmüş, kendini sevdirmiştir.
insanlar aleminin yeni sezonunda (bkz: güldür güldür) olmaması üzmüştür. irem sakla sevgilidir, alper kul - aylin kontante düğününden sonra sıra onlara gelmiştir. çok seviyoruz vesselam.

ev arkadaşının garip huyları

hiçbir şekilde çorba içmemesi. ha bu benim için problem teşkil eder mi, no no no zahmetten kurtarmaktadır.
bir de zeytin yemeyenine sahibim ki o da ege zeytini sefamı uzun sürdürmektedir. canlarım benim.

çok özlemek

boğazdaki yumrudur. nefessiz kalmaktır. ölmezden gelmektir.

türk kızının en belirgin 3 özelliği

Zayıflık veya şişmanlık; mutlaka kilo problemi yaşamak ve hep bundan yakınmak.
Dedikodu ve kıskançlık -gerçi evrensel bayan nüfusunun özelliği olabilir-.
Ve de hayatının aşkının geleceği günü özlemle beklemesidir.

seni seviyorum diyene verilen akıllıca cevaplar

-seni seviyorum.
+ay ben güleriiiiiimm.