bugün

entry'ler (203)

indirimlibiblog

indirimli ürün ve katalogların paylaşıldığı yeni bir instgram sayfası. internet ve market alışverişleri için ideal.
(@indirimlibiblog)

islam dininin beğenmediğiniz yönleri nelerdir

güncel cemaatidir.(kendim de dahil)

her gün yemek yiyen kız modeli

kilolari ile başı dertte olan, gerçek yemek yiyemeyen ve diğer kilolu kızları içten içe gıcık etmeyen ve bu yüzüne karşı söylenen kızların da içinde olduğu modeldir.

küçükken yapılan geri zekalı hareketler

3 tekerlekli bisikletler vardı zamanında sağında böle vites gibi fren olurdu. onunla 5-6 basamaklı merdivenden inmeye kalkmıştım hiç de unutmam o zamanki düşüncemi inemezsem freni çeker 1-2 basamak sonra dururum diye düşünüyordum. ama sonum hep kan revan.

950 tl ye saçını boyatan kız

kaz gelecek yerden tavuğu esirgemeyen kızdır.

üniversite adaylarına abilerinden tavsiyeler

ilk yılınızı feda edin kardeşim.feda edin derken dersleri önemseyin her derse gidin bazılarında yoklama alınmaz ama aldanmayın güzel çevrenizi yapın ki sizi okula bağlayan bir şeyler olsun. ortalamanızı ilk yıl çok yüksek tutun ki diğer 3 yıl rahat rahat okur gidersiniz.

nba 2k11

oyunu yükledim açtım ve maça girene kadar sıkıldım gerçekten sıkıldım alt+tab'ımı yaptım oyunu kapadım dosyasına gidip shift+delete uygulamamı da gerçekleştirdim. ben en son 2005'i oynamışım arkadaş gelebilir miyim böyle şeylere. 2005 kraldır.

dile dolanan şarkılar

ışın karaca - yetinmeyi bilir misin
bir de o ses türkiye'de Nil Karataşoğlu seslendirmiş 'yalnızlık senfonisi''ni.

facebook tan soğuma nedenleri

hiç tanımadığın ve hatta arkadaş listene nasıl eklendiğini bile bilmediğin birinin ismi yanar söner aşağıda. mesaj gelmiştir. merakına yenik düşüp açarsın. 'yorumlarımı beğenir misin istersen karşılıklı' bunu görürsün ya bunu yazan bir insan evladı olduğunu fark edersin işte bu neden o nedendir.

mehmet genç in dersinden geçememe sorunsalı

mehmet genç : uludağ üniversitesi'nde hukuk dersleri verir bilende bilir. şimdi hocanın bilgisini görgüsünü filan tartışmak değil niyetim. hatta ilginç bir şekilde yıllar geçtikçe adama bir sempatim oldu artık anlamaya mı başladım neyse..
arkadaş anayasa hukuku , uluslararası hukuk 1-2 , uluslararası örgütler,hiç birinden mi geçemez insan ha işte ben geçemedim.hemde hepsi FF şaşmaz yani. çok çalıştım girdim 10 aldım hiç çalışmadım girdim 35 aldım gerçekten bende anlamadım.
yani benim için sorunsal olmayan durumdur. bir realitydir. olmuyorsa olmuyor durumudur. ...... olunca kısmet bağdattan gelir durumudur.

NOT: yine şaka maka varsa bi fomulü söyleyinde bilek ağalar..
kolaymış geçmek ya az dersine gidince, bazı konuları uzattıkça uzatır derslerde aha işte onlar hep sınav sorusu. bir de çok basit cevaplar istermiş.

cm101mmxi fundamentals

hafta başı izlediğim halde hoşuma gitmiş olacak ki bugün tekrar izlediğim gösteridir. yer yer hakikaten koparmıştır yani cem yılmazın o 50 kere de 100 kere de izlesen güldüğün esprileri vardır ya onlardan var. önceki gösterileriyle kıyaslarsak eee kıyaslamayalım bence b.k atmak istemem şimdi.. nedeni kötü olması değil de biri 3 saatlik diğeri nerdeyse 4 saatlik şeylerdi sonuçta. ama tabi sürekli bi sırıttırdı adam sağ olsun. adam komik usta hemde zeki..

küçükken olmak istenilen meslekler

çöpçü olmayı çok isterdik küçükken benim amcaoğluyla.

yedek kulübesinde oturup çekirdek çitlemek

kamil'in sıklıkla yaptığı eylemdir efendim. (bkz: leyla ile mecnun) (bkz: yedek kamil)

yazarların aldığı ilk telefon

motorola c117. hele bir football oyunu vardı ki.*

okulda sınav başvurusu için çekilen fotoğraf

allah rahmet eylesin vefat eden bir hocamın çektiği fotodur.
-tamam oğlum çıkabilirsin.
-hocam fotoğraf çekicektiniz hani
-eee çektim zaten ben hadi hadi..
o bu değil de öğrenci kimliğine de bu fotoğrafı koymasalar iyi olacak.

beşiktaş taraftarı

harbi taraftarlardır. bir galatasaraylı olarak beşiktaş'tan da fener'den de hoşlanmam (kişisel görüş bildirdik ama dur bakalım silinecek mi?)ancak beşiktaş'ın bir ayrıcalığı varsa o da taraftarıdır arkadaş.

edit: hoşlanmam deyince 'atar'landı bazı arkadaşlar. kaşlarına gözlerine gıcık değilim ama takımımın rakiplerinden hoşlanmamak en büyük hakkım diye düşünüyorum.

sözlük yazarlarının ilginç özellikleri

saat takmak hocam. saatsiz gezemem dışarıda çıkmam. ama mesele saati öğrenmek değil öyle olsa telefon bir nebze rahatlatırdı ama yok o kolumda olacak. bu ay başında işte sınava ygsye gittim saatsiz o kadar bunaldım ki anlatamayacağım...

kemal sunal a gülen insan

kemal sunal filmlerini zamanında izleyen insan tipidir. bu zamanlarda ilk defa onu izleyen insanlar gülmeyebilir bende onları anlayabilirim. ama arkadaş her izlediğimde gülüyorum ben elimde değil.

akp ye oy vermeyip türk olduğunu söyleyen insan

başka herhangi bir partiye oy verip veya vermeyip türk olduğunu söyleyen insanla aynıdır.

tek başına da mutlu olabilen insan

bir yere kadar mutlu olabilen insandır. o mutluluğun bir sınırı vardır.