bugün

entry'ler (25)

günde 100 kıza teklif edip 2 kabul alan erkek

Arkadaş %2 başarılı ve bu konuda kendini geliştirmelidir. Daha olabilecek ihtimaller üzerinde durmalıdır.

turkcell hatlarımızı iptal ediyoruz kampanyası

Bu adamlar bedava hizmet verse bile kullanmamak gerek tecavüzcülerin kurumuna sponsor oluyor. Kurumsallığına zarar geleceği aşikar iken hala sponsorluktan çekilmiyorlar. O zaman halk olarak tepkimizi göstermeliyiz. Hattınızı iptal ettirmek yetmez.

ölene kadar tek bir yemek yiyecek olsanız

Öyle bir yemek yoktur çünkü tek tür beslenmeden gelecek rahatsızlıklar sonucu ölüm gelir. Ancak sadece balık türleri yiyerek uzun süre yaşayabiliriz. (bkz: eskimolar)

şirinevlerdeki evlerin hiç şirin olmaması

Bahçelievler de hep Bahçeli evler yok ya. Ancak Şirinevler deki evler şirin ve küçüktür. Kentsel dönüşümün en yoğun yapıldığı yerlerden biridir. Çarpık kentleşme ye katılıyorum Zeytinburnu gibi.

az çalışıp çok para kazandıran meslekler

Yaşam koçluğu var ünlülerin kilosuyla ilgilenen Sevda Çoşkun var. Ünlü başı aylık 3 bin Euro alıyor.

10 milyon dolar verseler 5 yılını verir misin

Hangi yaşlar olması çok önemli 60 65 yaş arasını veririm ama 25 30 yaş şaşını asla vermem.

hizmetçi tutamayacak kadar fakir olan erkek

Erkekler hizmetçi tuttuğunda bütün problem bitecek mi? Kadın çalışıyorsa hizmetçi tutulabilir diğer türlü gereksiz. 300 m2 ev varsa o Zaman hizmetçi tutulabilir.

ramazanda seks yapmak

Bir ay yapmadan durabilene helal olsun derim. Ergenleri ve yaşlıları kastetmiyorum. Ramazan'da cinselliğin ayrı bir fantezi olduğunu düşünüyorum. Daha az yapılmalıdır.

kiraz

Kiraz mevsimi başladı giyince herkesin aklı fizik gidiyor. Yazın karpuz ve çilekle beraber en sevilen meyvesidir. Özellikle Napolyon kiraz en beğenilen Pazar'da en çok giden türüdür.

tecavüze uğrayan orospu olur mu

Ne orospusu tecavüzden sonra ondan iyi namuslu bulamazsın mahkemelerde davalar açar bir de tıbbi kontroller geçireceği için kendine dikkat eder.

paypal

Maliye bakanlığı bu sene internet ticaretine el attı vergilere büyük düzenlemeler getirdi. PayPal bazı irili ufaklı birçok firmanın daha az vergi ödemesini sağlıyordu. Bu yüzden Türkiye de bir süre ya da hiç olmayacak.

ayla çelik

Bağdat şarkısının sözleri çok başarılı değil ama müziği sanatçının kattığı duygu müthiş beyaz bu şarkıyı popüler yaptığı için helal olsun.

ramazanda lokantalar kapatılsın

Kimse kimsenin özgürlüğüne karışamaz ben de oruç tutacağım ama birileri ben oruç tutacağım diye neden keyfinden olsun ki. Hani islam dini hoşgörü diniydi herkese saygı vardı.

iş aramak

Tecrübeniz yoksa şirketler sizi elemek için elinden geleni yapar. Sınav tarihi koyar onu beklersin. Daha sonra sınav tarihi olur bir mülakat 2 mülakat derken referans beklerler onu da bulursun ancak bir bakmışsın başka bir adayı seçerler.
Gençlere çok üzülüyorum bu konuda özellikle üniversite mezunları için iş adamları istihdam yaratmalıdır. Çünkü mavi yakalı işler çok lise mezunları iş beğenmiyor.

alman usulü hesap ödemiyoruz kampanyası

Sanki Almanlar sadece kendi hesabını kendi ödüyor.

37 yaşında olmanın verdiği inanılmaz huzur

Olgun erkek hayatında birçok hedefi gerçekleştirmiştir ve hala taş gibidir.

suriyeye dünyanın 4 bir yanından gelen teröristler

Suriye'den bize gelen teröristlerle aynıdır.

az çalışıp çok para kazandıran meslekler

Rehber amca Bursa da 2 saat bir şeyler anlatıyor bin lira para aldı gruplardan.

cahil bir anneye sahip olmak

Her neslin ilgi ve alakası farklı olduğu için anne babayı cahil bulurlar. Anneler tablette oyun oynayamıyo diye cahil ettik.

mezuniyet gecesine gitmemek

takım elbise ulaşım artı balo katılım ücreti 500 lira.