bugün

entry'ler (396)

adana

Şu anda 46 derece ile hayatı çekilmez kılan memleketim, bu nasıl sıcak lan rüzgar bile sıcak esiyor.

eski eşinin mahrem videolarını paylaşan ayı

şekilci değilim ama! adamın parmağındakine, bileğindekine, boynundakine, saç tıraşına falan bakınca ne mal olduğu belli, değil kızımı günahımı emanet etmem lan böylesine

ayasofya nın açılmasından rahatsız olan kitle

Açtınız da ne oldu, işsiz olan bana iş bulundu mu ?
evine ekmek götüremeyen baba evinde ki çocuğuna bakarken gözünü kaçırmayı mı bıraktı ?
atanamadığı için intihar eden öğretmenler geri mi geldi ?
ekonomi uçtu mu ?
show'a gerek yok her hükümet gibi sonsuza kadar duramayacaklar boşuna çırpınıyorlar, o değil de yunanistan adalarda sirtaki oynuyormuş ona ne diyorsunuz sayın çomarlar.

ayasofya ibadete açıldı

ulan cami yok ülke de cami cami, cuma günü hınca hınç dolu olan camilere millet sığmıyordu ayasofyada çare bulundu, o değil de hz.isa freskleri altında nasıl secde edecek lan millet.

bir kadına sahip olmak

sahip olmak ne la sığır, diye sorduğum hadise.

salatalığa tecavüz eden kadın

doğal tuzlu salatalık yapma girişimidir.

paint ekrem ve mansur lavaş

ulan kahkaha attım, birilerinin lisans diploması yok ama ülke yönet(em)iyor.

almanyada 2000 model corsanın 500 euro

bu ülkede araba alan kişilerin çoğu özellikle ikinci el araba alan elemanlar alıp satayım keriz silkeleyim mantığında kar amaçlı olarak almakta, adam ikinci el ticareti yapıyor bu böyle devam ederse ikinci el arabalar alındığı yılın sıfır fiyatına bile satılabiliyor çok örneğini gördüm, herkes birini tutup sikme telaşında bu ülkede, devlet denilen yapı bunlara müdahale etmediği sürece sıfırı 165k olan aracın 2 yaşında ki ikinci elini 160k'ya görmek mümkün, vergi olayına carta curta girmiyorum bile.

murdara mundar demek

mundar yine iyi mındar diyen var.

büyük sıçramanın eşiğindeyiz

burada ki sıçrama şu şekilde tanımlanırsa daha güzel olur, uçurumun eşiğinden aşağı doğru sıçrama hareketi yapacağız önce birazcık yükselip en dibi göreceğiz, ulu reiz bunu söylemiş, adamın dediklerini çarpıtmayın, lütfen yakışmıyor size.

yks 2020

Turizm için, ülke ehonomisi için hadi gençler ha gayret.

faşistlerin olmadığı bir ülke istiyorum

siyasal islamcılar bu beyinsizlerden daha tehlikeli.

küçükken sanılan şeyler

çişimin taşaklarımdan geldiğine inanırdım.

sevgiliyi ev arkadaşıyla paylaşmak

buna da kalkılmaz ama dedim, kalktım ayakta alkışladım !

ara sıra gelen anneye kızma isteği

başlığın ve içeriğin nick ile uyumu.

ilk buluşmada veren kız

kız arkadaşını ilk çıplak gördüğünde boşalan tiplerin toplandığı başlık.

türk f 35 lerinin abd hava kuvvetlerine geçmesi

ulu hakanın, büyük liderin, seçilmiş kişinin, asrın liderinin sarayında park halinde duran uçan halıları var merak etmeyin !
Şaka bir yana üzücü bir durum! sen kalk uçak sipariş et adam uçağı vermiyorum desin parayı öde sonra parasını alama, bu düpedüz başarısızlıktır, tabuttu yok mezardı yok carttı curttu geç arkadaş adam parasını aldığı ürünü vermedi, internetten satın aldığın ürünü alamazsan nasıl tabanı yanmış it gibi koşuyorsan bunun içinde o kadar telaş yapman lazım, biz buna ülkeyi sevmek diyoruz.
sırf oy attığı partinin başarısızlığı yüzünden saçma salak bahaneler üretip bir kılıf arayanlara o uçağın her bir parçası girsin, ulan dümbelek senin cebindeki paran gitti benim param gitti ülkemin parası gitti sen daha halen tabut diye geçin.

fener yönetiminin tribüne çapulcu fotosu koyması

zoruna gidenlere o tribünde ki tüm koltukların girmesi dileğiyle, vidaları dahil, daha da zoruna gidenlere kale direklerini falan hediye ediyoruz yok benim çok ama çok zoruma gitti diyenlere ise ışıklandırma direkleri ve kolonlarımız var, tarifemiz bu.

95 kilo olmak

95 kilodan 90'a indim şükür ki, boyum yaklaşık 1,80 ve ve o göbek hala bende sevgilim.

sevince giden memeleri olan tripli canlı nedir

memesi olan her canlı dahildir.