bugün

entry'ler (48)

arabanın taksidinin bittiği gün

Araba ferrari ise (bkz: işte biz o gün tükeneceğiz).

bir kadının sek günlüğü

Saf duyguların günlüğüdür. (bkz: işte bunlar hep sek)

gece gece hayat siken şarkılar

Coldplay - Fix You.

kendini yakan pkk lıyı görünce yapılacaklar

Üstüne toprak atmak (bkz: allahını seven üstüme toprak atsın)

öff ne kokuyor la burası böyle

Ayrıca ortamdaki herkesi tedirgin eder.

allah ı yaratan insandır

(bkz: Luke Rhinehart)ın (bkz: Est) adlı romanında da işlenmiş tespittir.

bir erkeğe verilebilecek en güzel hediye

Erkek için aslında hediye almaya gerek yoktur. Parayı ver ben gidip alırım arkadaş ihtiyacım olan şeyi en iyi hediye budur.

insanlarının en güleryüzlü olduğu il

Adana degildir. Not: Rizeli degilim Not: Ben aslında yoğum.

izlenesi filmler

(bkz: terminal) mutlaka ama mutlaka izlenmesi gereken film O filmden beri Tom Hanks hayraniyimdir adam ne oynuyor öyle ya

kıza tam teklif edecekken kanka demesi

Ah ahh beni derinden yaralayan davranışlarımı değiştiren olay, bu olaydan sonra hayata küstüm ayarı tutturamamayı bırak ayarınkini tuttum O derece kanka olduk hatta kardeşim gibisin dedi, bu yazar kardeşinize bir iki tavsiye verin dertlendim yine aksam aksam...

yeniyıla cinsel ilişkisiz giren izmirli kız

başına bir şey gelmiş olabilir, yaşı küçük olabilir.

victoria s secret fashion show 2013

her yıl izlerim victoria's secret fashion show'u her erkeğin de izlemesi gerek bir şovdur. gözlerimiz bayram etsin lan biraz bu şovu izledikten sonra bozuk olan gözlerim düzelmeye başlıyor, iyileştirici etkisi de var yani

makarna göbeği

Bim sponsorluğunda oluşur, öğrencilerde görülür.

metallica nedir sorusuna alternatif cevaplar

+ metallica nedir?
- metallica çok bozdu be abi ama öyle böyle değil acayip bozdu lost bozmadan bozmaya başladı o derece yani... (bkz: fişne suyu)

seneye görüşürüz espirisi yapmaya hazırlanan tip

Bu tiplere karşı biber gazı, cop, kör edici fener vb kullanmak kafidir

lise ile üniversite arasındaki farklar

her ne kadar lise ile üniversite arasındaki fark azalsada üniversite daha çok aktivite daha çok insan gevşek ders saatleri vb. ile öne geçer.

dişlerini fırçalayan erkek eşcinseldir

Yok artık dedirten beyandır. Bu kadar mı abazalaştık ağzı koka koka çöp gibi mi gezelim arkadaşım diye devam ettirir.

san marino da iç savaş çıkması

futbol takımını olumsuz etkileyebilir, yeni rekorlar ortaya çıkmasına neden olabilir.

kızlara daha tatlı ve çekici olması için tavsiye

Daha çok nefes alın diyenler olabilir arkadaşlar lütfen bu modda çıkalım artık.

erman kunter

Erman Kunter Fransada da koçluk yapmış, çok saygı duyduğum tecrübeli bir koçtur. illa Arroyo daha iyi oyuncu diye almak zorunda değil çünkü takımın bir sistemi var bu sistemle de top 16 ya kadar gelmistir, buda sistemin basarisidir. Bundan sonra ne kadar basarili olur tabi onu allah bilir.