bugün

entry'ler (17)

tayyip i sevmeyip yaptırdığı okullarda okumak

Paramız mı var yurtdışına akalım.

taksi görünce durdurmak için taksi diye bağırmak

Islık çalmayı bilsek gerek bile duymayacağımız eylemdir.Biz bayanlar için çok zor bir durum özellikle.
Taksi şoförünün abazanı var malı var varda var.

taksim sapıkları için geri sayım başladı

Canlareım yaaa.

2013 e cenabet girmek

Zor durumda kalmış liselidir.

tayt açılımı

tayyipin el atmadığı bir bu konu kalmıştı zaten giydiğimiz tayta ne zaman karışacak diye bekliyorduk bizde *

en kısa fıkralar

bir adam varmış ölmüş puahahha.

iki kaş arasında çıkan ibne sivilce

Hintli gibi oluyoruz o durumda.

kuranı arapça okumak farz diye dayatmak

uff snne be slk.s deistim ben

söylemesi zevk veren ingilizce sözler

congrulations!

orana bakınca eski aşkımı hatırlıyorum diyen kız

genelde şişman öküz tipler için kullandığım tabirdir. çünkü eski sevgililerimin hepsi öküzdü.

şarkı söylerken sözleri bilmediği için atmak

Genelde hep konserlerde başıma gelen durumdur. O an oturup ağlayasım geliyor. Sırf bu duruma düşmemek için konser öncvesi oturup çalıştığımı hatırlarım .

seks içerikli kabus görmek

Daha dün gece gördüm. Çok fenaydı. Çığlık atarak uyandım, rüyamdaki acıyı psikolojik olarak hissettim sanırım.

bakirelik

Seks çok abartılmamalıdır. insanların istekleri arzusu sonucu doğan bir ihtiyaçtır. Bakire olmayan kızlarada uzaylı gözüyle bakmayalım lütfen. Bazen bakirelik masumiyeti temsil etsede masum olmayan yüzlerce bakire tanıyorum.

üç zenci ile eve giren komşu kızı

O evden nasıl çıkacak bilinmez ama kız hard seviyor demekki her halukarda saygı duymak lazım tercih meselesi. Tabi bunu gözetleyen kişilikte tam bir sapıktır.

tek sevişme hakkı verilse tercih edilecek ünlü

Kurt Cobain tartısmasiz. Baska kim olacak , ohoo o esnada my girl diye baslarsa bide...

deniz gezmiş

Dar Ağacında 3 Fidanı okumanızı şiddetle tavsiye ederim ama ağlatıyor yani.

kocasını ve çocuğunu bırakıp aşkına giden kadın

O kadın aşka inanan kadındır saygı duyunuz ama keşke en başta gerçek aşkıyla girseydi bir yola.