entry'ler (9)

aileden nefret etmek

baskıcı bir ailede olan normal bir durum. ayrı eve çıkmak zor olsa da tek cözüm

ülkeden nasıl gidebilirim

ben ağır milletç, biriydim. soğuttular ulkemden sağolsunlar artık tek amacım dil ogrenmek oldu. hangisi olduğu önemli olmayan çünkü her ülke türkiiyeden bin kat daha iyidir. askeri doven kara sakallılarla yaşayamam artık. ben gördüğümde aklıma anadoludan gelmiş mahsum mehmetçikler geliyor aklıma

gerek var mıydı

gerek var mıydı halkı öne sürmeye. zaten polisler engel olurken ordunun içinden mahsum askerler engel olurken bir kadar taş varken piyonları sürmeye. yazıkları olsun ulkeme baskanına insanları para olarak goren olen insanların ailelerine sadece para yardımı olarak goren ulkenim cahil halkına yazıklar olsun

sarışın siyah gözlü dilber dudaklı trt spikeri

ilk duyduğumda dikkat kesildim. sonra tekrar okunduğunda gerçekten guzel bayan olduğunu anladım. o istesin hergun darbe yapak

darbe gerçek olsaydı

darbe olamazdı zaten. 3. ORDUNUN 4 KOLORDUSU tek başına darbe mı yapabilir. rte çıktığından sonra hotele baskın mı yapılır.

rütbelinin emre uymayan askerini vurması

rütbeli sikin umrumda olmaz. ama anadoludan gelen hiçbir sey bilmiyen mahsum erlere dokunmayın. onlar vatanın evladıdır. onlara dokunanı gibeyim. halk ne kadar asker dusmanıymıs. ben tsk olsam geri çekerdim tüm askerleri biraz onur toplardım. o serefsizler dağlara gitsin gotlerinden kan gelsın sonra karşıma gelsinler diye

sinan akçıl ın başarısını çekememek

sinan akcıl uyuz bir tıp gibi. sarkısından tıksınıyorum. ama kıskanmıyom

kornayı göte sokmak

neden korna vardır. neden korna çalınır. turkiye eğitim eksikliği....

hadi aslanlarım

hadi aslanlarım vakit birlik vaktidir. hep birlikte şırnak diyarbakırla gidek dağları temizleyelim. hadi ama kimse yok mu?
hani aslandınız hani kahramandınız nerdesiniz.... sana silah sıkmayan askeri dovmeye benzemez bu. vatanı kurtardın mı sanıyorsun sen şimdi. siktir ordan aq... sen sadece ana kuzusunu , askere davula zurnayla gonderdiğimiz mehmetciği dovdun, rezil ettin, öldurdun. hadi desem hadi dağa çıkalım kosarak eve kacarsın. ama rte dedi mi kan gormus kopekbalığı gibi saldırıyon.

sozum o mahsum askerleri doven, doverken zevk alan, dovmesi izin veren, halkı durduk yere dışarı çağıran!, ustune ustuk kahraman gibi gezen orospu cocuklarınadır.