entry'ler (157)

sözlük yazarlarının ruh halleri

Kötü be sözlük.

iştah ve uykumun olmadığı hiçbir şeyden keyif almadığım kötü ve zorlu bir süreçten geçiyorum.

Allah'tan hayırlısı.

çift anadal

endüstri ve makine mühendisliklerini aynı anda okuyup gerçekleştirdiğim olaydır.

kendini bulunmaz hint kumaşı zanneden kız

izmirli olmayan kızdır. kayserili olabilir.

apartmana yayılan yemek kokusu

evinden uzakta okuyan bir öğrenci iseniz ızdıraptır, koku alma duyusuna sövdürendir.

aleviler ve şiiler cennete gidemezler

muaviye zihniyeti üzere islam dini yaşayanlardan beklenilir bir cennet cehennem taksimidir.

ulan dingil sana mı kaldı kimin cennete kimin cehenneme gideceği.

seninle neden sevgili olayım farkın ne

hazırlıksız yakalanırsa dumura uğratabilecek soru.

soran da işi yokuş yapmaya bahane arıyorsa alacağı cevaba göre çirkinleşebilir. hoşuma gitmedi.

insanı sinir eden şeyler

vize haftanız olduğunu, çalışmanız gerektiğini üstüne basa basa günde 5 defa söylemenize rağmen oda arkadaşınızın gürültülü çalışan masaüstü bilgisayarını ısrarla ve her akşam açması, uzun süre takılması.

bu da yetmezmiş gibi aynı haftada eve misafir getirmesi yeterince sinir bozucu.

hasta olmak

vize haftası başa geldiğinde en orjinal küfürleri seri şekilde ettirir adama.

üstelik bakacak kimsen de yoksa ve boktan da bir sınav programın varsa belli bir süre sonra anlamsızca gülmeye başlarsın.

gadir i hum

bayramdır. Bu yıl bugüne denk gelmiştir üstelik.

en çok küfür edilen durumlar

tatilin bitip evden ayrılıp sikimsonik bir şehir olan kayseriye doğru yola çıktığınız andır.

galatasaray türkiye nin real madrid idir

(bkz: ebenin amı ali sami)

kaptanı selçuk şahin olan takım

taraftarı çıldırtan,saç baş yoldurtan,küfür ettiren takımdır.

selçuk şahin in barcelona ya transfer olması

as oynarsa barcelona ataklarının ''el freni'' olacaktır.

selçuk şahin i futbola yönlendiren ebeveynleri

keşke ''oyna demiyorum mesleğini eline al hobi olarak futbol oyna'' diyen ebeveynler olsalardı.

erciyes üniversitesi

erciyes üniversitesi zor üniversitedir.

şöyle ki;kayseri öğrenciye sosyal alanda hiçbir şey vaat etmez,ders bittiğinde takılacağın mekan çok çok azdır.

halkı öğrenciyi pek sevmez,hatta kampüs otobüslerinde öğrencinin çokluğundan şikayet eden teyzeler vardır o derece.

kayserinin havası kışın çekilmez derecede soğuktur dışarıda bir bok yapamazsın.

benim gibi izmirden gittiysen de günün 16 saatini kendine küfür ederek geçirirsin.

ancak bütün bunların yanında okumak isteyen azimli insan için çok iyi bir üniversitedir.dikkat dağıtacak unsurlar olmadığı için kıçını kırar okursun.

üniversiteyi eğlenerek geçiren arkadaşlarından çok daha bilgili ve donanımlı mezun olursun.

uludağ sözlük ten nefret etme sebepleri

konu hakkında bir bilgisi olmadan atıp tutan yazarlar.

ayetullah humeyni

hakkında entry girenlerin sanki en az imam kadar dini alim olduğu sanılan yüce şahsiyettir.

ulan tenekeler irana kaç kere gittiniz,oradaki islam mektebi hakkında ne kadar bilginiz var,islamı ne kadar biliyosunuz ne anlıyosunuz?

ha diyosan ben amerika-israil köpeğiyim orası başka.

edit: devrim iranda oluyo, buradakilere giren çıkan yok ama iyi havlıyosunuz.

zarth vader

büyük ihtimalle terekeme bir yazardır.

izmir de polisin sokak ortasında cinayet işlemesi

polisin haklı olduğu durumdur.

ulan silah adamların bellerinde süs değil üstelik gün geçmiyor ki polisi dövdüler,silahını aldılar haberleri gelmesin.

izmirli olarak limontepe semti hakkında yazılanlara aynen katılıyorum.polis memuru benim anam ağlayana kadar onların anası ağlasın demiştir.

edit: memlekette ne çok polis düşmanı varmış amk! allahınız varsa kıçınız sıkıştığında polis çağırmayın siz!

son günlerde sevişmek temalı başlıkların artması

ramazan ayının da gelmesi ile oruçlu bünyeler üzerinde zararlı etkiler yaratabilecek başlıklardır.

cem yılmaz'ın da dediği tesisat çalışmadığı için ağza vuruyo durumu ile benzerlik teşkil eder.

edit : başlığı açanların zoruna gitti herhalde.