bugün

entry'ler (37)

ilk buluşmada 1200 tl hesap geçiren kız

ilk buluşmada direk ev tutmaya gittiler ise depozito filan tabi o kadar tutar.

yeni yazar olmuş 11 nesil iticiliği

11. Nesil yazarı olduğumdan sözlükte aktif değilim. ilerde değerlenince, 11. nesiller hey gidi eski günler derken, aktif olup hey gidi eski günler, Biz böyle miydik diyeceğim. Sırf yatırım amaçlı. *

babayla alışveriş yapmak

Market alışverişi ise değişir. Kıyafet alışverişi ise değişir.

Market alışverişinde, listedekileri duraklamadan alırsın. Babanın gözü birşeye çarpmışsa gider, bir sağa çevirir bakar, bir sola çevirir bakar. Gözündeki lazerden onay alırsa alır. istediğin şeyleri al at poşete, gıkını çıkarmaz.

Kıyafet alışverişinde ise, şöyle olur. Baba kartı verir, 'Ben şurda bekliyorum kızım. Çıkınca ara' der ya kızkardeşlerden biri ile yada tek gider alır çıkarsın. Kıyafet alışverişini babamla bakarak yapmam mümkün değil. Hayal bile edemiyorum. Babamın kıyafetlerini bile biz alıyoruz. Olmazsa gidip değiştiriyoriz. Kaç yıllık hayatımda babamın bir kere mağazaya girdiğini görmedim sözlük.

psikolojik tedavi görmesi gereken yazarlar

Tedavi görmem gerekmiyor, zaten görüyorum. Bu yüzden içinde bulunmadığım yazarlar.

türklerin atası kimdir

Valla taa Hz.Ademe kadar dayandığını biliyorum

cennete girildiğinde allahtan istenilecek ilk şey

ilk olarak ailem. Ailemsiz olmaz, yapamam. Sonra tabi ki Peygamber efendimiz(s.a.v.) yanına gitmek. Ama kişisel olarak şeyi çok istiyorum. Dünyayı ilk yaratıldığı haliyle gezmek, doğa harikalarını, o muhteşem güzellikleri hiç bozulmamış haliyle görebilmek ve dünyada ayağımın basmadığı yerin kalmaması. Abi çok istiyorum ya. inşaAllah girebilirim. Amin.

sözlükteki kızları dışlayan erkek yazarlar

O kim oğlum o kim ? Kızları dışlamak ne haddine. Sadece zeka seviyesini ortaya döküyor, başka yaptiğı birşey yok.

sözlük kızlarının ne işe yaradığı sorunsalı

Sözlük erkekleri ne işe yarıyorsa kızlaı da o işe yarıyordur. Seviyenizi, ufkunuzu yükseltin artık ya. Tek diyeceğim birşey var. Yazık çok yazık.

uyandıktan sonraki ilk beş dakika

Eğer bir yere gitmem getekiyorsa ki bu sabahın yedisidir. Direk fırlarım yataktan. Çünkü biliyorum ki ilk dakikada fırlamaz isem bir daha hiç çıkamam.

arazi alıp villa yapıp ailecek zengince yaşamak

@4 @5 Yok ya yüklenmedim. Yada yüklenme amacı ile yazmadım. Böyle şeyler görünce kendimi tutamıyorum hesap yapmadan. Bir de hayatımın çoğu evresinde borç ödediğimiz ve halen odedigimiz1 için gözlerimin önünden şerit olarak geçmiş olabilir.
@1 arkadaş sana yüklenmek istememiştim. Yaşa tabi hayalini ama hayal olarak yaşa. Öbür türlü çok üzülürsün. Mutluysan üzülme. Valla mutlu olmak çok zor. Arsa alıcam diye sökme iflahını.

popüler olmayan sözlük yazarlarının yazma amacı

Valla canımın sıkıntısı. Başka bir şey değil. :( Aslında aktif değilim aylardan aya girip yazıyorum. Uyumak sözlükten daha güzel. Gözlerim ağrıyor şuan yeminle. :(

arazi alıp villa yapıp ailecek zengince yaşamak

Mantıklı da faturaları neyle ödeyeceksin güzel kardeşim ? Hadi sebze ekip biçip yemeğini çıkarttın diyelim. Var ya sen zaten o arazinin parasını ödeyene kadar yaşlanır, belki de ölürsün. He çocuklarına kalır mı kalır.

sefa saygılı

Doktorum kendisi. Ayrıca gitmeden çok önceleri de tanıyordum zaten. Evimiz kitapları ile dolu. Şuan Profesör. Babamın da eski doktoru. 2005 yıllarında çok ağır depresyonunu Sefa saygılı sayesinde atlatmış. O zamanlar doçent imiş. Ben de atlatırım diye götürüyorlar ama bakalım. Kendisi kişisel olarak çok şeker bir insan. Zaten tontiş dede modunda. Sayesinde krizlerimi büyük ölçüde atlattım. Muayenehanesi Fatihte. Ama şöyle çıldırtıcı bir olayı var. Randevu sistemi yok hala eski sistem ve bu sistem de oldukça kararlı. Gidiyorsun ismini yazdırıyorsun. Genel olarak hep dolu ve kalabalık. Erkenden gidip ismini ilk yazdırıcaksın o zamanda doktor gelene kadar bekliyorsun. Ama bunda en azından kafa rahat gibi. iyi bir doktor. Tavsiye ederim.

osmanlı torunu değil türk torunuyuz

Ikisinin aynı şey olduğunu bilmeyen geri zeka beyanı.

kola içmeyen insanların takındığı cool tavır

Aynen çok coolum. Asitli olmasıyla alakası yokki boykot. Hayatımda Le Cola hariç kola içmemiş de bir insanım. Cool tavrımı şuraya bırakıp öyle gideyim.

en son ölen müslüman ın cenazesini kim kıldıracak

Melekler kıldırır. Cenaze namazı zaten geride kalanlara vazife ölene değil arkadaşlar.

cumartesi gecesi evde oturan ezik ve yalnız insan

Çıkmak zorundamiyiz olum seviyorum ben yalnızlığı ve yatağımda yatmayı. Üff çok eziğim nolacak şimdi ?

bitter gofretin çok güzel olması

Aklıma Bimin bitter çikolatasi geldi ona bile ağzımın suyu aktı gerisini siz düşünün.

ak parti türkiye si vs chp türkiye si

Üff çok kırıldım neden Saadet Türkiye si yok burda. Esefle kınıyorum.

espri yapma yeteneği

Bende olmayandir. Ablalarimin dediğine göre arada ince patlatıyormuşum ama. Onların yalancisiyim.