bugün

entry'ler (12)

akp nin izmir i kazanması durumunda olacaklar

Çok geniş bir hayal gücünüz var dedirtir bu bana sadece.

2013 2014 sezonu fenerbahçe formaları

Canımmmm efsane çubukluyu ne şekle sokmuşlar olmamış bence bir asaleti vardı çubuklu formanın.

gizli numaradan sapıklık yapmak

Operatörlerin verdiği bedava dakikaları bitirmek için yalnız insanların başvurduğu yöntem.

nargile içen kız

Ortam kızıyım ayaklarına yatmak için komik görüntülere sahne olan liseli bücürlerdir. Bir de ağzından duman çıkarırken fotoğraf çekilen Kezbanlar var o konuya hiç girmiyorum.

en iyi filmler

The piyanist, Akıl oyunları, The hunger games, Hangover diye uzar gider bu liste...

mesaj pakedi bitmesinin kavga sebebi olması

O kadar mesajı kime attın diye bir cümleyle başlayan ve sen beni hiç sevmiyosun diye biten geçerli bir kavga sebebidir.

yedi renkli tükenmez kalem

Çocukluğumun hava atma aracı da denilebilir. Ama sürekli bozulurdu bir ara ciddi bir bütçe ayırıyordum o kalemlere.

sevmeyen kadın

Dağları da delsen, denizleri de yarsan umurunda olmazsın bir kadın sevmiyorsa imkanı yok onun kalbine giremezsin.

yanlış bilinen atasözleri ve deyimler

Aptala malum olurmuş değil doğrusu; Abdal'a malum olurmuş.

ilkokulda beden eğitimi dersinden akılda kalanlar

2 dakikalık ısınma hareketlerinden sonra artık spora hazır olduğumuzu düşünen bir beden öğretmeni.

türk erkeğinin romantikliği

Genelde ee hadi bir çay koy cümlesiyle bir anlık boş bulunmanın özüne dönüşüdür.

sigara araba anahtarı cüzdan telefon dörtlüsü

Gösteriş amaçlı oluşturulmuş işte ben havası katmak için her ortamda masanın baş köşesine yerleştirilen dörtlü.