bugün

entry'ler (124)

zeka gerektirmeyen meslekler

biri kadınlık demiş. dostlar kadın olmak ne zamandan beri meslek?

kendinizde değiştirmek istediğiniz şeyler

Kendimi koruma içgüdüm, sanki o herkeste olması gereken kendini koruma içgüdüsü biraz fazla çalışıyor bende. orada olmak istemiyor muyum? hatır gönül dinlemiyor gitmiyorum aslında pek hatır gönül güdemiyorum. 3- 5 kişi var hayatımda yenisini alamıyorum, istemiyorum. istememek diye bi şey var kurtulamıyorum. düşünüyorum zaman zaman daha içten bi insan olsam nasıl olurdu diye. daha mutlu olur muydum acaba, bilemiyorum.
ait hissedemiyorum keşke bunu da değiştirebilsem. birinin arkadaşı dostu hissedemiyorum kimsenin hiçbir şeyi olmak istemiyorum. öyle yüzeysel bi istem değil içimden gelmiyo, kokusunu bile istemiyorum başkalarının. diğer insanlarla birlikte yaşamak zorunda olduğuma nasıl ikna edebilirim ki kendimi, yalansız, rolsüz. "bak aslında çok da kötü değilsin başkalarıyla iletişimde" diye çok yalan söylüyorum kendime.

kardeşlere yapılmış anlamsız eziyetler

bulaşık süngerini yüzüne sürmüştüm.

eşyalarım kyk yurdunda kaldı

her şeyim ama her şeyim kendi evimde kaldı. 1 kabin bavuluyla geldim. her şeyim, akla gelebilecek her şey bilgisayardan tut da çoraba kadar her şey. yıkıldım.

kapıda kalmanın güzellikleri

kartla kapı açma skilli eklemesi.

zina yapan kadın

zinayı sadece kadın mı yapıyo ya matürbasyon mu bu.

okul hayatında en nefret edilen şeyler

adamına göre muamele eden hocalar.

türkiye de yaşamaktan nefret etme sebepleri

harbiden cennet gibi ülke ama ah şu otobüslerde leş gibi kokan, yol sokak demeden tüküren sümküren, kadın erkek çoluk çocuk açık kapalı demeden taciz tecavüz eden insanlar, terbiyesiz çocuklar yetiştiren aileler olmasa... ay sonunu rahatça getirebilse, canımız şöyle bi gezmek istese sınır şehre bari 1 geceliğine de olsa gidebilsek. insanın insan olarak değeri olsa.

oje süren kadının yaptığı yemekten yemek

oje değil bok herhalde bu.

türkiye de mini etekli kadın görmek istemiyoruz

o zaman gözünüzü kapatın.

bir kitaba 25 tl veren insan

her ay sahafa gidip elimi kolumu kitap doldurup kasaya gidip 5 lira olanları alıyorum. 1 kitaba o kadar para veren insanın ya harbiden çok parası vardır ya da ayda 1 kitap okuyordur.

yerde 50 lira görsen alır mısın

düşüreni görmezsem baya baya sahipsizse kesin alırım.

kız çoçugunu dövmek için haklı nedenler

bu nasıl bi cahillik acaba hırsız oc yazar bey burası 21. yüzyıl orası?

çalışan kadın fuhuşa destek olur

hırsız orospu çocuklarının 1000 sene öncesinden kalma törelerini otağlarında uygulamasını naçizane tavsiye ederim. ayrıca soru eki tamam da soruyu niye ayırdın?

instagram da sadece 2 fotoğrafı olan kız

%100 fake hesaptır.

sahi bir bilge adam salih vardı ne oldu ona

erzurum devlet tiyatrosunda oynuyor.

saygısız insanlar

toplumun her yerinde karşılaştığımız insan türü.
iş ahlakı olmayan insanlar, bence bunun başını esnaflar ve dolmuşçular çekiyor. saat 9dan sonra yüksek sesli tv izleyen, müzik dinleyen komşular. itiraz edince de burası almanya değil derler bi de. insana zerre saygıları yoktur.
sürekli kornaya basan, sağa sola savurarak dolmuş süren şoförler. itiraz edersen muhtemelen sağa durup in ablacım o zaman derler.

mercimek köftesi

bu aralar suratımın genel görünümü.

yazarların uykusuzluk rekorları

ergenlikte aşk acısı çekerken 12 saati ağlamakla geçen 64 saat. fakat sağlam ağlamışım.

çağımızın vebası olan şeyler

ekranın altında sosyal önünde asosyal olmak.