bugün

entry'ler (30)

türk olmayı gerektiren şeyler

Kaybolan cocugunu buldugunda hunharca dövmek.

yeni doğmuş bebeğe konulamayacak adlar

(bkz: haşmet)

Hayatımda ilk defa samanyolu dizisinde duydugum en sacma isimlerden birisi. Hicbir anlam ifade etmıyor, kulaga itici gelen, soylerken "ulan bu isimi cok aramıslarmı" dedirten sacma isimlerden bir tanesi.

satanistler neyi satar sorunsalı

Satanist olduguna gore sanırım istanbulu satıyorlar. -,-

intihar notuna yazılacak tek cümle

Kıyafetlerimle birlikte gömün ya da müze yapın odamı.

metro turizm in en iyi ulaşım şirketi seçilmesi

En iyisini yapmışlar. Daha fazla günah işlemeden gönderiyorlar öbür tarafa.

belcikali arkadasımın bana asık olması

Yaklasık 5 aydır konustugum arkadasım beni sevdigini soylemisti, bende dikkate almadım cok uzagız birbirimize mesafelerin onemi yok fakat imkansız denecek kadar az gorusme ihtimalimiz var. Tabi bende ilk zaman karsılık gosterdim fakat benimki onun sevgisi kadar buyuk degildi. Bir sure sonra konusmayı bırakıtıgımda, okulunu ve isini bırakmıs ve haftalardır evden cıkmadıgını soyledı. Evini arabasını satıp nato icin sınava girdi.

diş telininin belli insanlara çekicilik katması

Onume gelen her insanin bana soyledigi sozdur. Genel olarak herkesten duyarım bu sozu.

televizyonsuz bilgisayarsız öğrenci evi

Yogurtsuz iskender gibidir -,- ya da sucuksuz pizza.

babasız büyüyen erkek çocuğu

Babası o daha kucuk yaslardayken olen sevgilim vardı. Anneside pek ilgili degildi ve ciddi psikolojik sorunları vardı. Bunu banada yansıtıyodu hayatta hickimseden gormedigi kadar merhameti, sevgiyi, sahiplenmeyi benden gorunce ona garip gelmeye basladı onu sıktıgımı bunalttıgımı dusunerek surekli sozleriyle benim canımı acıtırdı. Ustunde agır bir yuk vardı ve ona cok yardımcı olmak istedim ben istedikce o hep kendini geri cekti, haklı oldugumda ise haksız duruma dusurdu beni bunların hepsinin babasının olmayısından kaynaklandıgını dusunuyordum. Hareketleri konusması degisiyordu surekli dengesizdi kekeliyodu bazen ve cabuk sinirleniyordu. Bunlara ragmen yanında olmaya calıstım fakat o lstemedi.

bıyıksız erkek eşcinseldir

Eşcinselligin bıyıkla alakasız olduguna en iyi ornek cemil ipekcidir.

leyla ile mecnun replikleri

"Kafam corum, icinde suan leblebi kavuruyorlar

Geldimi kokusu ?

Verim mi yuz gram"

mecnun ç

Mecnun mu ç? O niye öyle oldu ki ya.

Dedirten isim.

güzel ama bıyıklı olan kız

Tarz meselesidir. Yakısıyor belki, yakıstırıyo kendine olamaz mı? -,-

demirtaş ın hdplilere saldıranları tehdit etmesi

Dikkate alınası bir durum degildir. Bence

sözlük yazarlarının akıllı telefon önerileri

Iphone6. herkesin elinde samsung var amk baydı artık

kılıçdaroğlu nun gizli pkk lı olması

Arkadaşlar chp ile kafayı bozmuş anlaşılan.

5 liraya satılan parfümler

Kalitesiz parfümlerdir, kokuları cok kotu. Arkadasım kullanıyodu bir ara harbiden kokusundan belli oluyor ucuz oldugu.

kıza mesaj atmak ama kız niyeyse cevap vermemek

Beynin yanmış senin kızın cevap vermemesinin sebebi duzgun cumle kuramaman olabilir mi acaba? Kım bilir ne yazdın kıza. Baslıgı duzelt barı.

devletten en çok yararlananın kürtler olması

Yemek yedikleri tasa kusuyorlar resmen. iyisi kotusu fark etmez sonucunda kürt. Gebersinler

iki kadın arasında kalmak

ikincisini seç. ilkini boşver pişman olmazsın.