bugün

entry'ler (23)

fenerbahçe

Türkiyedeki en büyük spor kulübüdür.

uludağ sözlük ün azgın yazarları

bu başlıkları açanlarında ergen grup olduğunu unutmamak gerekir.

20 şubat 2013 galatasaray schalke 04 maçı

schalkenin alacagı mac.
Haydi schalke aglat arenayı.

samsun da 4 kıza 25 kişinin tecavüz etmesi

hadım edilmeleri verilecek en anlamlı ve ağır cezadır.

burak yılmaz ın fenerbahçe ye transferi

hiç sevmediğim futbolcudur kendisi. Karaktersiz, özenti ne ararsan var bunda bencilin tekidir.

alın size burak yılmaz: http://www.youtube.com/watch?v=PZNoF08Y6vA

190 lık erkeğin 150 lik kıza duyduğu aşk

pique ve shakiradir.

1 60 boyla 1 70lik erkeği beğenmeyen kız

ayrica kizla erkek arasinda 15 cm den fazla boy farki olmasini hic yakistiramam.

not:boyum 178.

1 60 boyla 1 70lik erkeği beğenmeyen kız

sadece boydan alakali ise kizin kendi tipine boyuna bakmadan yaptigi denyoluktur.

sözlük yazarlarının son izlediği belgeseller

19 aralik-dunyanin son gunu.

yazarların sikseler giymem dedikleri ayakkabılar

sikseler converse giymem.

babasının işinden utanan evlat

babam imam gençler.

saraçoğlu na tek bir galatasaraylı giremez

haklıdır adam!
galatasaray yöneticileri orospu cocuklugu yapıyor.
adam derbi maclarda taraftarlar stada alınsın diye başvuru yapıyor her iki kulüp icinde tff bunu kabul ederken galatasaray tam tersini yapıyor maksat orospu cocuklugu.
şimdi adam dogal olarak almaz tabi stadına.

not:beşiktaşlıyım

sıçtıktan sonraki rahatlama

basur olabilme ihtimali yüksektir. dikkat ediniz, karizma çizilmesin.

batuhan ın bir dünya yıldızı olduğu günler

herkes 2. şansı hakeder. batuhan'ın önünde kimse yok şuan bu sezon yaptı yaptı. yok olmazsa bir yıldız adayı daha harcanıp gider.

çocukken doğru sanılan yanlışlar

film başlarında hangi yapım ise yapılan reklamların örneğin;hollywood reklamı başka bir film başında yine karşılaştıgınız zaman yine aynı film diye düşünmek. tamam biliyorum biraz salakça yada çocukça.

futbolda şu anda kurulabilecek en iyi kadro

casillas
dani alves-pique- thiago silva-felipe luis
busquets-iniesta-mesut özil
ronaldo-falcao-messi.

futbolda şu anda kurulabilecek en iyi kadro

puyol yerine thiago silva rooney yerine ibrahimovic hatta taktik 4-3-3 olmalı bence.

uefa avrupa ligi 2012 2013 sezonu c grubu

fenerbahçenin birincilikle çıkacağı gruptur. Aykut hoca bu takımı mükemmel hale getirecektir. bugün aykut hocayı yerden yere vuranlar o gün geldiginde iyi bir ders almış olurlar umarım. zamanında fatih terim 3 ay yerden yere vuruldu yapılan eleştirinin haddi hesabı yoktu sonra ne oldu aldı kupaları kapak niyetine dizdi.

breaking bad

bence harika bir dram dizisi. Düzgün hayat yaşayan bir ailenin nasıl bambaşka karekterlere büründüğünü yavaş yavaş veren üstüne çesitli aksiyon, bilim-kurgu katan soluksuz izlenebilenecek dizi. Oyuncuların perfonmansını söylemiyorum bile.

galatasaray ın 2012 2013 şl grubu

galatasaray'ın en az 2.lik ile çıkabileceği grup. Bir fenerbahçeli olarak başarılar diliyorum ama bazı galatasaraylılarında biz gruplara kalamadık diye dalga geçmesine uyuz oluyorum. Lutfen yapmayın etmeyin bizim derdimiz bize yetiyor zaten.