bugün

entry'ler (11)

özer hurmacı

ankarasporun alt yapısındayken konuşmuşluğum var harbiden güzel bir oyuncu iyi birisinede benziyor.

tuvaletten çıkınca söylenen sözler

yapılan iş bir surata vs. benzer tuvaletten kalkarak bakılır vallaha monalisa şeklinde bir şey söylenile bilir alaturka tuvaletlerde sıçarken bacak kası gelişmesi durumu vardır şöyle oluyoki sıçmak için çömelirsiniz ve ağırlık ortaya çöker dolasıyla bütün yükü bacak taşır bu yüzden tuvalette uzun kaldığınızda her çıkışınızda bacak kaslarınızı kabul edin(ciddiyim).

beşiktaş ın manchester united ı yenmesi

beşiktaş yendi ve yenemez diyip görenlere de iyi ayar verdi helal beşiktaş başarılar inşallah daha ilerki maçlarıda kazanır.

hapşırmak isteyip hapşıramamak

insan resmen kendini jiletlemek ister çünkü tam burnunuz karıncalanır gibi olur yatarsınız rahatca tam hapşıracakken o da ne! hapşırık gider içinizde bir ukte kalır.

domuz gribi

sonunda türkiye'ye de sıçramıştır allah kahretsin ki benim oturduğum yerin karşısındaki hastahanede(Ankara Sanatoryum Hastahanesi) birisi ölmüştür

israilli kızlar

esmerlerinin daha mabul gördüğüm kızlardır zaten sarışına bakılır esmere tapılır değilmi.

tuvalete gidiyorum demenin alternatif yolları

Arkadaş ortamında;Lan dur ben bi karpuzun çekirdeğini çıkarıp geliyom
Ucunda lan altıma yapcam tuvalet nerde
Kız ortamında;Ya siz devam edin ben hemen 3 dakika bi lavaboya gidiyorum miğdem bulandıda
Tuvalete gidince: inşallah anlamamışlardır lan yoksa rezil olduk. Şeklin kolayca ortamdan uzaklaşılır.

ateşi bulan insanların ilk sözleri

-gel anne gel ateşi buldum
-neyi
-ateşi
-dur oynama yangın çıkaracaksın oynama yangın çıkaracaksın(annenin koruma güdüsü).

kadın dövmek için geçerli sebepler

kadınlarda bir insan olduğuna göre kadını dövmek için geçerli bi sebep yoktur ama yaptığı şey çok büyük bir suçsa örneğin; kazandığınız parayı başka bir erkekle yiyorsa tabiki 2 tokat vurup ayrılmak gerekir.

hemsireye popo gostermek

muhtemelen iğne oluyorsunuzdur ve bu iğne kuduz iğnesidir küçük çocuklara hemşire ablanın tırnağı battı şeklinde yalanlar söylenir ve 10 tane iğne yenir popoya(kendimden biliyorum).

erkeklerin düşkün olduğu şeyler

aslında erkekden erkeğe değişir kimi erkek futbolu sevmez kimisi canını bile verir kimi erkek kadınlardan çok hoşlanır kimi erkek(aman aman düşman başına)ama bence her erkek te iki şeyi sever uyumayı ve en güçlü olmayı.