bugün

entry'ler (8)

abd vs rusya

istediğim ortama geliniyor kafirler birbirini gebertecek sonunda islam devletide bu arada genişleyecek Bu Allahın müminlere olan vaadidir. Son asırda melhamei kübraya adım adım..

beşar esad

abd suriyeye girerse iran ve rus destekli esatla güzel bir 3. dünya savaşı görürüz eğer cayarlarsa bilemem kazanan ışid gözüküyor bana göre suriyede

şeriatı destekleme nedenleri

Şeriatı istemeyen kafirdir açık ve net kişinin değil rabbin kurallarıdır neyse odur karşı çıkanın ümüğü sıkılır ama burda nerde dinsizler müslümanlardan fazla sözde gelecek keşke.. güzel bir şeriat hükümleri ışidde var. size göre katiller fakat Allahın hadlerini uyguluyolar hataları vardır onuda Allah kişilere soracak biz gördük ve kabul ettik duyduk itaat ettik

abdullah öcalan

kürtlere zarar veren sözde kürt savunması yapan marksişt ateist kafirin tekidir.

temiz su

Allahın verdiği güzel bir nimet ekinler hayvanlar insanlar için bir ihtiyaçtır.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Allaha iman edin ve Kurallarına uyun Kafiri sistemi laikliği ve demokrasi reddedin .

kuantumun ateizmi çökertmesi

Allahın kuranı kerimi vahyetmesi size güzel bir delildir.
Efendi tüccarlık yapan cahil bir adamın Bu kadar güzel muazzam bilgiler içeren dünya ve yaşananlara bakarsak her dediğinin doğru olması cahil bilgisize birine göre imkansız birşey olması yeterlidir
Alemlerin rabbi olan Allahın insanın dünyada imtihan ettiğinin bir delilidir Allahım sana iman ettim kafirlerden yüzçevirdim
Onların öbür dünyada keske toprak olsaydımda Allahı reddetmeseydim dememek için AMENA BiLLAH

şeriatı destekleme nedenleri

bir şeriatçı olarak kendine müslüman diyen insanların istemesi gereken şeydir

Hüküm yanlız Allaha aittir. Ayetinde görüldüğü gibi Allahın kitabı kurana göre hükmedilmesi bütün müslümanların üzerine farzdır .
Müslüman olduğunu iddia edip şeriatı istemeyenlerin dini sapmıştır .
Şeriat bir gericilik değil islamın kurallarıdır
beğenmiyosan kafir ol ateist ol dinde zorlama yokdur