entry'ler (18)

tarkan filmindeki kurt

Kurt değil Kurt'a çok benzeyen Alman çoban köpeğidir.

karısına mini etek giydiren gavat izmirli

karısının başını kapatıp arkadaşlarına peşkeş çeken gavat fatsalı kadar aykırı bir yaşamı yoktur.

kasımpaşa sk

memleketin en iyi yalayan futbol kulübüdür, takımların genellikle defansları, forvetleri kuvvetli olurken bunlar iktidar sahiplerine çektileri muameleleri ile meşhurdur...

akp cemaat vakıasını kemalistlerin körüklemesi

bir jöleli ağlamasıdır..

arsız bela

Eğer ülkemizde 8 miles filmi tekrardan çekilirse kesinlikle oynayacak olan rap yıldızıdır, şaka lan şaka ne rapi ne yıldızı ne 8 mile'i

cemat akp kavgasında ebru gündeş in yeri

fetullah gülenin beddualarına karşılık akpyi fırtınalar koparsa kopsun sürüklesin ikimizi şarkısıyla savunabilir...

reza zarap ın memleketi

kendisi iranlıdır..

hibiscus

Kendisine bir kaç damla limon damlatıp kabuk tarçını da pipet gibi kullanarak içtiğinizde tadından yenmez C vitamini deposu, kırmızısını sevdiğim..

atatürkun dedesinin adı

Atatürk düşmanı yavşakların babalarının kim olduklarından daha sürprizli bir cevabı yoktur...

chp nin darbe olsa da iktidara gelsek bekleyişi

Son darbede iktidara gelen partinin hangisi olduğunu bilmiyor gibisiniz kuzum... anap

çirkin erkeğin bıyık bırakması

millet o bıyıkları kendisi mi bırakıyor? ben de belediyeler dağıtıyor sanıyordum. feminen görünümlü tiplerin bile bıyık bırakması insanı asteriks'ten soğutur!

atatürk olmasaydı palavrası

Atatürk olmasaydı, bütün atatürk düşmanları şu an başka kimliklerle yine olacaklardı. çünkü fahişelik dünyanın en eski mesleğidir.

türk halkının ak parti yi çok sevdiği gerçeği

Anadolu'da Cumhuriyet, sözcü gazetesi okursa, muhalif tv kanallarını izlerse hapse gireceğini zanneden insanlar varken, bu Türk halkının akpyi sevdiği değil akpden korktuğu gerçeğini gösterir.

işçi olduğu halde sevgili bulmak isteyen kişi

aslında söylenecek çok şey var ama ben konuyla ilgili sözü ustasına bırakma taraftarıyım..
http://www.youtube.com/watch?v=RLP6m_bgHcU

ahmet türk ün türk olmaması

ahmet türk'ün dedesinin neden bu soyadı aldığını, ulus ile etnik köken arasındaki farkı bilmeyenler asla anlayamayacaklar.. ahmet türk şimdi bir eşkıya artığı değil mi, o ayrı bir olay.

sergen yalçın

Sergen'in yetenek yarışmasında jüri olması saçmaymış? biri bana acun ılıcalı yada hülya avşar'ın yeteneği nedir söyleyebilir mi?

gece 4 te kapıyı çalan bikinili kız

Gece 4'te kapıyı çalan kız, evlenilecek kız değildir. Ayrıca meselenin tuzak olma olasılığı çok yüksektir. et şu an kanıt'ı izliyorum.

diktatör olunca yapılacak çılgınlıklar

ülkede ne kadar gazeteci ve komutan varsa içeri attırırım. ( bi dakka lan?)