entry'ler (255)

şalgamla süt karıştırıp içmek

denedim ama hamsi turşusuyla daha bir güzel gidiyor tavsiye ederim.

beş yılllık ilişkiyi sonlandırmak

Ben sonlandırmadım gerçi,o yaptı.Alakasız nesnelere su şişesine,çakmağa,cımbıza baktığımda bile anılar gözümden geçiyor.Tavlada,taş kagıt makasta hiç yenilmedim ona hep hile yapıyorsun derdi. Zor be sözlük başlarda idrak edemiyor sanırım insan , daha kolay geliyor ayrılık ama bu sabah koca bir taş oturdu yüreğime.Şimdi ben hiç ona günaydın diyemeyeceğim,kedi maması alıp çocugumuz bildigim kedimize,miel'e süpriz yapamayacagım,onu bile bir daha goremiyecegim.Tamam aşk bitiyor belki karnımda kelebekler uçuşmuyor artık ama zamanla insanın bir parçası oluyor sevgili.
ilk senemde KYK da kalırdım,odamızda adım atacak yer olmazdı, çok fazla dost edindim, zamanla hepsiyle bir bir bağlar koptu ama o vardı.Paramız olmadıgı için okula yürüyerek gittigim, yolda son bir liramızla bakkalın açılmasını bekleyip ekmek alıp bölüştüğüm can yoldaşım.Şimdi oda gitti herkes gibi çünkü ben kendimi hep yukarda gördüm.Hayatı bilmeden kendimi hep ''oldum'' sandım,ama hiçbir şey degilmişim.Bunu hep biliyordum belki de kendime hiç söylememiştim.
Zor sözlük zor derdimi anlatacağım kimse yok.Anlatsam da kim anlayacak ? Geçmişte saplı kalıp bugünün güzel insanlarınıda bir bir kırdım. Yeni başlangıç nasıl olacak şimdi ?
Yıllardır rohanlı Theoden gibiyim izleyenlerler,okuyanlar bilirde sen bilmezdin ki küçücüğüm korkardın onları görünce.Bu örneğide anlamazsın. Zor olacak sensiz,çok zor.

total war arena

Bugun başladığım oyun, ilk zaferimde geldi.Birlikte skype üzerinden oynansa çok daha tatlı olur.Oynayan arkadaşlar eklesin

engin kennerman

Yine maçta olaylar olaylar. Neyse yarın dersimiz var sorunuz varsa yarın Engin hocaya ileteyim genşler.

heroes and generals

ücretsiz ikinci dünya savaşı temalı steam üzerinden de oynanabilen güzel oyun. Gelin oynayalım.

the elder scrolls online

yeni başlayan birine yol yordam öğretecek bir guild aradığım oyun.
tanım ; wow un eline verir.

kadınlar için kerhane açmak

Işid kapıdayken risk budur.

yazarların manitalarının memleketleri

Manitanızın soy kütüğünü sormuyorlar evladım. Oldu olacak amca oğullarının nereli olduğunuda yazaydın.

erkeği sempatik gösteren detaylar

tabi ki para lan, iki salak espirinin lafı bile olmaz.

rte bugün ölse olabilecekler

göte pamuk. Acı ama gerçek koskoca uzun adamın götünü parmaklıyacaklar, yetişin akboylar.

mustafa pektemek

gol demek.

mini şortlu kızların artması

Görükle'de aklımı alan durum. Boynum tutuldu sözlük hangi birine bakacağımı sapıttım.

yazarların manitalarının memleketleri

germersheim, almanya.

çapraz bağ

koptugunda dizini götüne sokar dolaşırsın, 10 dakika kesmez.

aslolan fenerbahcedir

ağır liseli.

the elder scrolls v skyrim

Oyunu yeni satın aldım. Beğendiğiniz, tavsiye ettiğiniz modları bilmek isterim

pkk ile başedemeyip gezi ye 25000 polis yığmak

Ne yapaydı ? Bir numaralı kankisinle mş dövüşsün adam ? Sizde canım pkk dostumuz komünik geziciler ise hep merkel'in adamları. Arkalarında da youtube var. Te allam bilmiyoruz sanki.

gezicilerin boş insan olmalari

Para versen ruhunu değil götünü dahi satacak onursuz ibnelerin heyezanı.

haçlı seferi vs gezi eylemleri

Ulan ne mal insanlar var bak. Güya bunlarda ekmek yiyip su içiyor, nelere kadirsin yüce rabbim.

fenerbahçe nin küme düşeceği gerçeği

Bu yaz gidici. At fava bekle.