entry'ler (46)

blackhook

Calvin Klein ve Tommy hilfiger markalı %100 orjinal ürünleri piyasadaki standart fiyatından daha ucuza alabileceğiniz dolap uygulamasında hizmet vermeye başlayan nev’i şahsına münhasır bir arkadaşım tarafından yönetilen sanal mağaza.

allah kim

Allah kim ? sorusunu yanlış yerde sorgulayan yazar.

Bu tarz soruları sözlüklerde değil de kuran’ı kerimde ön yargısız bir şekilde araştırarak ve kafana takılan soruları not alıp bunları kuran ilmini kavrayabilmiş alimlere danışarak öğrenebilirsin.

ilk ayeti “oku” olan bir kitaptan sorgulanacağımız gün geldiği vakit, şüphesiz ki ilk sorulacak soru “okudun mu?”olacaktır.

bir sözlük kızı için intihar etmek

Bir kutu portakallı pastili yutarak az önce gerçekleştirdiğim eylem.bu acı bana yetti artık.

sözlük erkeklerinden gelen mesajlardan sıkılmak

Terbiyesizlikten başka bir şey değil.

(bkz: 06 30 da savcılığa suç duyurusunda bulunmak)

06 30 da savcılığa suç duyurusunda bulunmak

Az önce başıma gelen olay.bu başıma gelenler pişmiş tavuğun başına gelmez.

Beni kaçak yoldan yunan adalarına kaçırabilecek sözlük yazarı varsa lütfen bana ulaşsın.özgürlüğüm söz konusu.

babasinin prensesi

Sözlükteki bütün erkeklerin kendisine aşık olduğunu sanan yazar.

Kendisinin 25 yaş altı olduğunu düşündüğüm, aslında herkesin ona mesaj göndermesinden rahatsız olmadığı halde, rahatsız oluyormuş gibi davranarak ilgi manyağı olmak isteyen hanım arkadaşımız.

kahraman zorbey ve yakuza ibrahim

Bunlar kim amına koyayım diyecekken sözlük yazarları olduğunu farkettiğim başlık.

30 yaşından küçük yazarlar silinsin kampanyası

Prezervatif kullanımının yaygınlaştırılması olarak güncellenmesi gereken kampanya.

Nitekim kaza sonucu dünyaya gelmiş 30 yaş altı ve üstü yazarların varlığını, şöyle bir sözlükte göz gezdirdiğimizde farketmemiz mümkün.

30 yaş altında sözlüğe faydalı yazarları silip, 30 yaş üstü patateslerin sırf yaşını doldurduğu için sözlükte kalması adaletsizdir.

dininiz için ölür müsünüz

Dini için ölürüm diyen ama gerçekte namaz bile kılmayan yazar.

Cihadı yalnızca kılıçla kalkanla düşmana saldırmak olarak düşünenler görüyorum.

Önce kendi içinizde nefsinizle olan savaşı hele bir kazanında sonra kılıç kuşanırsınız.

her eve 100 megabit internet

Ayda 500 tl karşılığında yapılabilmesi muhtemel durum.

survivor izleyenlerdeki iq sorunu

En fazla 45 iq ile hayatlarını sürdüren insanlardır.
Hayat mücadelelerini devam ettirebilmeleri için yeterlidir.

Ne de olsa evden işe, işten eve gidip gelen hafta sonları da malak gibi yatan insanların akşamları izledikleri programın neticesidir.

Tabi bu insanlar eğer ki evli ve çocuk sahibi insanlar ise çocuklarının gelecekte mühendis, öğretmen veya avukat gibi prestijli mesleklere sahip olmalarını beklerler.farkında değillerdir ki çocukları iyi birer survivor analisti oluyorlar.
Acun paraları cukkalarken çocuklarınında bir gün acun gibi olacağını düşünürler.

Ancak bilmezler ki kitap okumak yerine survivor izleyen,
çocuklarıyla birlikte fiziksel veya zihinsel aktiviteler yerine onlarıda yanlarına oturtup bu iq düşüşüne ortak edenler ne kendilerine, ne çocuklarına ne de bu vatana zerre faydaları olmayacak insanlardır.

izmirde camilerde çavbella çalması

yunanların biz gittikten sonra sahillerden tekrar karaya çıktığını gösteren durum.

dombra vs izmir marşı

Zaman zaman düşündüren karşılaştırmadır.

hayvan severlerin aslında hayvanları sevmemesi

Hayvan severlerin hayvanları zorla alıkoyduğunu düşündüğüm durumdur.

Düşünün ki biri sizi yoldan geçerken çok beğeniyor.Sonra sizi alıp evine götürüyor ve yemeğinizi suyunuzu verip arada bir de gıdığınızı okşamak koşuluyla alıkoyuyor.

olurda yarın bir gün canınız sikişmek ister ve sikişecek partner aramakla uğraşmayayım diye sizi hadım ediyor ve bunun adına da hayvan severlik deniyor.

Hayvanlara eziyet edip hayvan sever olduğunu düşünmek sizcede çok ironik değil mi?

Tabi gerçekten zor durumda olan annesini kaybetmiş yavru kedi veya köpekleri sahiplenen insanları tenzih ediyorum.

lisede kendini kabile reisi sanan ergen

Elindeki tespihi baretta sanan 18 yaş altı insanlıktan nasibini henüz alamamış yaratık.
(bkz: Oturan boğa)

barcelona ya konulsa sırıtmayacak türkler

(bkz: Aykut Kocaman)
Henüz güldüğünü görmedim.

ders çalışırken içki içmek

Okuduğunu anlayamamaktır.

foursquare kullanan imam

imamlığını yaptığı caminin Mayor'ü.

100 mekik 50 şınav çekemeyen erkekle sevgili olmak

gayet mantıklı bir önerme hatta buna 20 barfiks ve 4 x 10 dakika komando dansını da ekleyebiliriz.

pegasus

(bkz: uçan at mı olur amına koyiyim)