bugün

entry'ler (232)

sabah kalkınca oluşan belli belirsiz morluklar

lösemi vs gibi hematolojik hastalığın belirtisi olabilecek ekimozlardır.

yıllar sonra sözlüğe girmek

ilginç bir his.

saatlerce hikaye okuduğum inciye girdim sonra buraya geldim

tıp fakültesine bile başlamamıştım inciye girdiğimde şimdi dr um

saatlerce hikaye okur yazardım, şimdi çok yabancı tıpkı eski kız arkadaşlarım gibi

yıllar sonra sözlüğe girmek

şimdi can sıkıntısından yaptığım eylem.

zor günler geçecek inşallah

ldp sempatizanı üzgün yunuslar

Hava sıcaklığı oy oranımızın altında seyrediyor

kişiler gelip geçici,fikirler kalıcıdır. Teşekkürler Cem Toker!
güle güle millî yunus. seni özleyeceğiz

(bkz: seçmenlerin partileri uğruna yaptığı fedakarlıklar)

Che yaşasaydı hatalarından dönüp çoktan LDP'ye kaydını yaptırmıştı.

seçmenlerin partileri uğruna yaptığı fedakarlıklar

sempatizanların partileri uğruna yaptığı fedakarlıklardır

yazıcıdan 4 top evet( 2000 sayfa) üstelik renkli liberal demokrat parti afişi bastırıp kendi arabamla dağıtmıştım.

kağıdın arkasında liberallerin temel ilkerinden oluşan avam seviyesinde yazılar vardı.

partinin durumunu bildiğim ve düzenli aralıklarla bağış yaptığım için merkezden liberal demokrat parti bayrağı ve afişi isteyemeiştim.

gideyim kendim bayrak bastırayım diyerek maatbba gibi bu işleri yapan yere gittim ldp bayrağı bastırmak istiyorum felan diye anlatırken adam bir örnek getir ondan basalım ben bulamam deyince dükkanda kavga çıkardım.

öteki matbacıya elimdeki 500 mblık flaşta parti bayarağıyla gittim ve 250 tane ldp bayrağı bastırdım zorla yakın çevreye ve liberallere dağıttıktan sonra dağıtamadığım 71 tane bayrağı ldp il başkanlığına hediye ettim.

besim tibuk un otellerinde içip içip yaşasın liberaller sloganı atıp besim başkana bağış yapmak istediğimi söylemiş yunustur.

yılbaşının en sevilen özelliği

Yılbaşının en sevdiğim özelliği kültürümüzde yerinin olmaması. Doyasıya kutlanası bir gün.

seçim zamanı arabasına ldp bayrağı asmak için cebinden para ayıran cefakar liberaldir.

ldp varken chp

ldp varklen diğer partiler?

milli piyango bileti alırken besim başkanı hatırlayıp net holdinge helal olsun diyerek 17 tane bilet alan yunuslardır.

ülkenin içinde bulunduğu buhrana üzülüp besim başkanın videolarıyla içip içip ağlayan artık yaşlanmaya başlamış yunuslardır.

maalesef biri de benim :/

artık tek çare liberal kız bulup saf liberal yavrular yapmak.

tüm liberallere çağrımdır.

penisin çirkin ve korkunç bir organ olması

(bkz: yarrağın daha yalanabilir bir organ olması)

acının sizin için anlamı

parasızlıktan uyuyamamak.

acının sizin için anlamı

orta okul felanım 1999 lu yıllar, bi kriz felan etrafta laf dolanıyor .babamda küçük esnaftı o zamanlar şimdi de öyle neyse anflasyon tavan yapınca battı babam bi kamyon borç seyyar balıkçılık yapmaya başladı ama eve zor ekmek alıyoruz .okuldan geldim anneme canım hoşaf istedi yapar mısın dedim annem yapmış getirmiş hoşafı bi içtim şeker yok hiç hoşuma gitmedi bir iki daha içiyim dedim sonra çaktım olayı tabi evde şeker bitmiş almaya para da yok 1 kase hoşafı bitirdim anneme teşekkür ettim. kadın anladı tabi gözü doldu ben de çok üzülmesin diye dışarı çıktım okul formasıyla belki ben gidince daha çok ağlamıştır evde. belkide üzüldüğünü görmemek için direkt dışarı çıktım bilmiyorum. neyse oyun felan oynadık hüseyinlerin evine geçtik annesi çay yapmış getirdi yanında şekeri getirdi tabi şekeri görünce annem aklıma geldi kötü oldum.'' ben çayı şekersiz içiyorum dedim'' annesi niye felan yaşlılar öyle yapıyo sen çocuksun ihtiyacın var şekere dedi tabi ben pek siklemedim kötü olduğumu bellide etmemeye çalıştım.
özet:99 dan beri çayı hep şekersiz içerim bazen çay içerken annemi aradığım olur.

28 ekim 2015 bugün tv ye yapılan polis baskını

yayının son görüntüsü
http://postimg.org/image/oglbayrwv/

28 ekim 2015 bugün tv ye yapılan polis baskını

kanalı kapattılar.

vatikan aş

herkesin izlemesi gereken al jazere belgeseli.
http://www.aljazeera.com.tr/belgesel/vatikan