bugün

entry'ler (94)

ölmeseydi dünya daha iyi yer olurdu denen insanlar

Kesinlikle Hitler.

türkiye de kitap okunmamasının sebepleri

Milletimizin Ekonomisiyle alakalı olan durumdur.Zira karnı tok olan kitaba vakit ayırabilir, sanatla uğraşabilir. Eh, malumunuz işsizlik 'u aÇmışken, Milletin yarısı asgari maaşla geÇinirken, Çokta şaşılmaması gereken durumdur. Adam nasıl gidipte bi kitaba 20 TL gömsün? 20 lirayla bir gün karnı doyar.

mahluklar kanlı meydan

Yapımcıları TürkÇüler olan, oynanası oyundur. Arka fondaki müziklerine kurban olunulur. (bkz: Ölürem Türkiyem) (bkz: Ez oğlum) (bkz: Vatan marşı)

sabah ezanı yerine tayyip in sesini vermek

Bu memlekette olurluğu vardır, duyarsanız şaşırmayın.

mutlu olmanın yolları

Antidepresan kullan.

seks yaparken kızın kafasını kesmek

Işid'liysen gayet normal bir reflesktir. Ortadan 2'ye ayırmak yerine, boyundan kesilerek şekillenir. Ardından kişinin zevkine göre; kelleyle futbol oynanır yahut Çorbası iÇilir.

denize kürt mü düşse kurtarırsın sibirya kurdu mu

Sorumu lan bu? Tabii ki Sibirya Kurdu'nu kurtarırız evellallah.

terörü sonlandırmak için hdp ye oy vermek

Başlıktaki terör yerine devlet yazılmalıdır zira hedapenin örgütlen sorunu yok, devletlen sorunları var.

sevgilinin hdp ye oy vermesi

Ayrılma nedenidir.

en güzel 3 türk kadını

Vildan atasever derim geÇerim alternatifi elÇin sangu'dur. 3. Kişi Çok da mühim değil.

diyarbakır cezaevinde yaşananlar

80 darbesinden sonra sadece siz mi acı Çektiniz lan etnik hırtlar?

abim ölse de yengem bana kalsa

Başlığı aÇan k*rd arkadaşı tebrik ediyorum. Arkadaş Çok yaratıcı olmaklar beraber bize k*rd mantığından fanteziler sunmuş.

aşk

Olmayan bir şeydir. Siz hiÇ bir berduştun aşık olduğunu gördünüz mü?

yazarların bağımlısı olduğu şeyler

Su... Var mı ötesi?

adolf hitler vs josef stalin

Hitler her konuda havada karada gömer.

bundan sonra mhp ye oy vereni silksinler

Niteliksiz insan beyanatıdır. Fazla dikkate alınmamalıdır. Allahından bulsundur.

dinsiz ve kürtsüz bir türkiye

türk devleti zaten anayasa gereği dinsizdir ama vatandaşlardan bahsediyorsan beni bağlamaz Çünkü herkesin dini inanÇı kendine. kürtsüz bir devlet ütopyası ise üstüne kırım kongo kenesi yapışmamış bir sokak köpeği ütopyası ile eşdeğerdir.

tası tarağı toplayıp yerleşilecek en iyi ülke

Rusya/Moskova... Hangi erkek oraya taşınmak istemezki? Buz gibi buz...

hdp başa gelmezse yarra yerik

Kürtler ve KürtÇü diğer etnik azınlıklar iÇin doğruluğu tartışılamayacak bir başlık. GerÇekten başkanlık gelirse hdp, pkk ve bilimum sosyalist örgütlerin işi biter, hdp baraj altında kalırsa ülkede kargaşa Çıkma olasılığı var ama en hayırlısı baraj altında kalmasıdır ki ülke vatansız piÇlerden arındırılsın anasını satim.

başkanlık sistemi gelirse sözlükçüler tutuklanacak

Amman tutuklarlarsa tutuklasınlar zaten 5 sene sonra genel af Çıkıyor.