bugün

entry'ler (143)

fethullah gülen

Türkiye deki cemaat şirket yöneticilerinin yaptıklarını duysa kahrından ölürdü bence. Eksiliyecek olanlara sesleniyorum. kolejlerinde başlayıp üniversitesinde eğitim hayatımı bitirip yıllarca kaynak şirketlerinde yer aldım.

amerikan arabaları

bir alırken, birde satarken mutlu olacağınız arabalardır. çok arızaya yatkın, parçası ve dürüst ustası zor bulunan arabalardır.

şakirt

bence bu kelimeyi kullanırken dikkat etmeli. çünkü anlamı bildiğim kadarı ile kuran öğrenen demek.

halı sahada kavga çıkmasına sebep olan olaylar

ben oynuyosam önemli bir sebep olmasına gerek yok. bu yüzden tam yedi senedir hiçbir maça çağırılmıyorum.

1 87 boyunda geniş omuzlu sakallı esmer erkek

lazar angelov dan başkası değildir.

sözlük yazarlarının favori içecekleri

ayran ve türk kahvesi.

fetullah gülen in eylemcilere beddua etmesi

yok anlamıyorum ellerine sağlık diye duamı edecekti.

seksten daha fazla zevk veren şeyler

yarış motoruyla 300 le gitmek, ferrarileri bozmak.

sözlük yazarlarının çektiği fiziksel acılar

birincisi ilk motor kazamda tshortle oldugumdan asfaltta sürüklenip sol tarafımın derimin erimesiyle bir aya yakın süre o acıyla durmam, ikincisi araba hararet yaptığında radyatörün havasını aldım sandıktan sonra sağ kolum ve karnımın haşlanması, üçüncüsü geçen yaz motordan düştüğümde parmağımın kırılması ile inat edip alçıya aldırmamamla her elimi cebime sokmamla gözlerimden yaş gelmesi.

said nursi yi peygamber bilmeyen müslüman

önergeyi yazanın ismide başlık okununca pek manidar.

plakaya meslek kısaltması yazdırmak

umarım armatörler bu olaya girişmez.

sözlük yazarlarının nicklerinin hikayesi

bir gün yarış motoruma kösele ile binmemden kaynaklanan arkadaş yorumu.

protein tozu kullanmadan kas yapmak

daha önceki body building antremanlarımda yıllar önce ne amino nede protein tozu kullanmamıştım ve 8 aylık sıkı bir çalışmada bile ölçü alımı çok az olmuştu. şu an tamamen supplementlerle inanılmaz ölçü alıp ciddi ağırlıklara girmemi sağlıyor. antreman sonrası dayanılmaz ağrıları da yok edip gün içini gayet iyi geçirmemi sağlıyorlar. yani supplementler muazzam haydalı bence, ama yan etkileri olduğu gerçeğide ayrı bir konu.

muhsin yazıcıoğlu nun türkeş e verdiği tarihi ayar

Ama maalesefki Ankara genel merkeze istafasını sunduğunda linç edilmeye çalışılmıştır.

alternatif köpek isimleri

che gel oğlum.

ben erkekte kişilik ararım yalanı

Kişilik dediği hangi ülkenin para birimidir acaba.

islamiyete hakaret edip farklı olduğunu düşünmek

Tabiiki farklı olur, sonuç şerefsizliktir.
Normalde küfür eden biri değilimdir fakat hangi ilahi dine hareket eden varsa o bu sınıftadır. Ayrıca dinsizde olabilir bir insan, neticede kişisel tercihtir ve onada saygı duyarım. inançlara hakaret etmek kimsenin haddine değildir.

yan yana gelmemesi gereken iki varlık

chp ile iktidar.

cumhuriyet halk partisi

Kurucusunun kemiklerini sızlatan parti.

fatih in istanbul u 21 yaşında fethettiği yalanı

Cem yılmaz da diyordu ya ilk ferrarisini 25 yaşnda mı ne almış, sen ne yaptın ey yazar burda saçmalamaktan başka.