bugün

entry'ler (44)

pkk nin bir halk hareketi olması

hayatımda daha yalan bir çakma gerçek, şizofrenik düşünce duymadım dememe sebep oldu

dünyanın en mutlu insanı olunan anlar

hayatının adamıyla evlendiğin an..

bir erkeğe dört hatunun düştüğü bölümler

dişhekimliği de bu konuda diğerleri ile yarışır. 5-6 kıza bi erkek durumu vardır.

şişman bir insana hitap etme şekli

toparlak..

erotik şarkı sözleri

kaldıramazsan kaldırırlar gülüm, kaldır beni dansa kaldır.

türkiye nin yüzde 99 unun müslüman olması durumu

geri kalmışlık müslümanlıktan değil, dezenere olmuşluğumuzdandır. ne batılıyız, ne doğulu. hristiyan biri her pazar kiliseye gider. kutlarız, özeniriz. kiliseye gider mum dikeriz. ama oruç tutan namaz kılan, müslüman olmayı şans olarak görenleri kınarız da kınarız.

bir cimri ile arkadaş olmak

çok sıkıcıdır. iyi bi kafeye gidip, hoş bi manzarada efkar dağıtamazsınız beraber. o hep menü ile ilgilenir. sonra da bişi içmez.

dyp anap ittifaki

mehmet ağar'a açısından erkan mumcu açısından olduğundan daha saçma bi hareket. erkan mumcu bu kaçıncı parti allahaşkına ya?

29 nisan 2007 cumhuriyet için çağlayan mitingi

Mervem'e tüm içtenliğimle katılıyorum. bu millet hükümetin kıbrıs veya kürt politikasını, ekonomideki istenmeyen politikaları, telekomun araplara satılmasını protesto etmek için çıksaydı o meydanlara daha çok destekçi bulurdu kendine. sadece saçma sapan tezaruhat attılar, bir de güç gösterisinde bulunarak bişeyleri değiştirdik aferin bize deme hakkını kendilerinde buldular. sandıkta çalışın ey türk milleti. vatanı, laikliği çok çalışarak ve yüce atatürk'ün her ilkesine eşit bağlı kalarak koruyun. bu tip faaliyetler birlik ve beraberliğimi, yoksa türbanlı kesimin kendini dışlanmış hissedip daha da kendi içlerinde büyümeye çalışacakları koşulları mı tetiklemiştir bilemiyorum. herkes türbanlı bir cumhurbaşkanı eşi isteyip istmemekte özgürdür. ama 'istiklal mahkemeleri kurulsun, hepsi cezasını bulsun' türünde sloganlar o insanların kendilerini istenmeyen pislik gibi hissetmelerine neden olur ve bu da tabi ki bölünmelere sebebiyet verir. mevlana yürekli asla mümkün görünmüyor ama Atatürk gibi bu milleti gerçekten seven bir cumhurbaşkanı diliyorum ülkemize.

arkadaslarla yasanmamasi gereken diyaloglar

boşa diyet yapıyosun şükriyecim, o gt naparsan yap erimez.ha ha ha. espriydi ya kızmadın di mi?

kıbrıs

asker olan sevgilimi ziyarete gittiğim ve dönerken türkiye' nin hiçbir ilinden evime dönerken ağlayamayacağım kadar çok ağladığım, sevdiğim orda deyip bağlandığım memleket.

sözlük yazarlarının meslekleri

mesleğiniz nedir sorusuna 'emekli kızıyım ' diye cevao veren birini tanıyorum. umarım sözlükte değildir. yoksa bu başlık kapanır

hastanede converse giyen doktor

ceyo yaşlı doktor işidir. bu doktor zat muhtemelen genç ve ayakta durmaktan yorgun düşmüş biridir.

23 nisan 2007 kuran okuma yarışması

birkaç tane herşeyden habersiz çocuğu maşa olarak kullanan ve 'aman ne güzel bayram kutladı çocuklar. biz sizin gibi şarkı, türkü söyletmeyiz, şiir okutmayız. Çünkü o zaman propaganda yapmamış oluruz, sizi birbirinize düşüremeyiz ,kiminizi dinden soğutup, kiminizin beynini iyice yıkayamayız iç sesine sahip aptalların işi. ve o aptallara kanan, bu işte bit yeniği aramayanların ne olduğunun sorgulanması gereken durum. bizle kurtuluş savaşında savaşan itilaf devletleri iken, arkamızdan vuran araplardı. bu günde TÜRKÇE şiirler okunmalı, kuran meydanlarda, anlamadan okunup söylenicek boş bilgiler bütünü değildir. bir ruhaniyet içine girer insan ve yalnızlığın içinde rabbine sığınırken okur. güzel okumaktan önce anlayarak okumak lazım. bunun yarışması mı olur ya? kimi yazarların beğenmediği hristiyanlar çocuklarına dinini öğretiyor evet, ama bunlar dini ve çocukları kullanıp olay çıkarıyorlar. başka bişey değil.

turkiye nin en seksi erkegi

benim için, bana özel biri

sen kilo mu aldın

söyleyen kişi muhtemelen kaşınıyordur, eğer bana söylüyorsa. dert etmesin kaşırım ben onu

marmara üniversitesi diş hekimliği fakültesi

çile bülbülüm çile fakülte marşıdır. sonradan kazanılacağı hayal edilen paralar öğrenci iken bolca harcanır. sonuçta okul biter ve pek de mutlu olunmaz.

partsch

akıllı ve kalemi de zekası gibi kıvrak yazar.

sirinler koyunun sirinevlerde olmasi

şirinevlerde bırakın şirinleri, tek bir sevimliye rastlamak bile mümkün değildir. yalan bir rivayetdir.

ilk opusme yeri

bir park veya metro istasyonu olabilir.