bugün

entry'ler (23)

öğretmenliğin aslında abartılmış bir iş olması

ülke sınırında güzel Türkçemizi, anadilini kullanamayan 50 kişilik öğrenci güruhuna ingilizce öğretmeye, konusturmaya çalışmaktır ki... düşmanıma dilemem.Uğraşlarım sürüyor!

dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyunu

doktorculuk direk hedefe ulaştırır kadın doğum uzmanı olduysanız hele aman anneniz çağırmasın!

ağladın mı sen sorusuna alternatif cevaplar

-ağladım tabi öküz sümüğüm bile aktı bu nasıl soru yawww nasıl soru yaww???

hoca hanım

Hoca hanıma razıyım efendım; abla diyen mi dersiniz teyzesi diyen mi? Nasıl bir yakınlıktır ki çocuğun annesinin yerine konmakla kalmamış bütün aileyle akrabalık bağlarını ilerletmişiz birden?

misafire eve girer girmez çok yoruldum demek

bunun bir versiyonu da artık gitseniz de uyusak sinyalini veren esneme cağrılarıdır.

kişinin içki içme özgürlüğü

kişinin metalcilere özgü hareketi yapması kadar olabilir. Yakında sizlerle...

imamı losing my religion dinlerken yakalamak

Papazı sordum sarı çiçeğe dinlerken yakalamaya benzer. Çiçek eydür papaz baba annem babam topraktır.

en az üç çocuk

e kendi de farkında demek ki milletin prezervatif alacak parası olmadığının, bu farkındalık da takdire şayan!

bir jinekoloğun seks hayatı

-kocacım ne zamandır birlikte değiliz farkında mısın?
-hayatım kaç kere dedim eve iş getirmiyorum!

destekli sütyen telinin dışarı çıkması

kullanım süresini müteakkiben destek değil köstek olan tellerdir.

bayramda kapıya gelen 18lik ya da üzeri kız

bayram bayram neresinden öpeceğimizi şaşıracağımız misafirimizdir kendisi hoşgelmiştir, yine gelsindir, hiç gitmesindir.

fiziği düzgün bayan eleman alınacaktır

arada elleyecek eleman arıyoruz. üstüne burada tutup para veriyoruz. yersen...

çinde suç sonrası şüphelinin robot resmini çizmek

-sarışındı, uzun boylu, dalgalı saçları vardı, yanılmıyorsam ela, iri badem gözlü...
-şaka mısın lan sen akşam akşam?! diyerek memur kardeşlerimizce tartaklanmaya gidecek durum.

ya da oldukça kısa sürebilir;

-tarif ediniz lütfen.
-çinliydi memur bey.
-oğlum al şunun bi fotokopisini çektir! durumu gibi de sonuçlanabilir.

tecavüzcünün hadım edilmesi

tecavüzcünün hadım edilmesi üzerinden; hırsızın elinin kesilmesi, yalan söyleyenin dilinin koparılması, düşünen insanın beyninin alınması, katillerin özel adada beslenilmesi.

dedikodu yapınca kendini kötü hissetmek

evet böyle bir durum var toplumumuzda. efendim lutfen temiz vicdanlarımızla yapılım dedidokumuzu gerçekten ayşe hanımın o gün yaptığı yemek rezaletti. fatmanın yanındaki tanımlanamayan erkek kimdi, nişanlısına da benzemiyordu ki. bu septik bilimsel içgüdülerinizin üstüne gidiniz. ardından "ayyy akşam akşam günahını aldık görüyo musun kızın üfff" gibi duygu karmaşalarına yönelmeyiniz. pişman olmayınız araştırınız, öğreniniz, sorgulayıcı kişiliğinizi kabulleniniz efendim...

kadınları sinir eden erkek davranışları

gözleri açık, bilinçleri ellerinden geldiği ve doğaları izin verdiğince yerindeyken, sözlü ya da sözsüz yaptıkları ima ettikleri hissettirdikleri neredeyse herşey...

çekilen dişin ardından yaşanan dram

içimden çıkmış bensin
şimdi nasıl terkedersin
sensiz yenmez döner biftek
süt içsem döner misin
azı dişim neredesin?

diyerek hüznümü açığa vuruyorum. eskiler ne demiş insanın en büyük hazinesi dişleriymiş efendim...

ısırmadan evvel köpeğin aklından geçenler

ulan ısıracaz ama haber değerimiz bile yok be! basın hakkımız elimizden alınamaz, özgürlük istiyoruz!

hayvanlar gibi sevişmek

hayvanların nasıl seviştiği üzerine incelemelerde bulunmuş teşbihçidir. bilimsel sevişgendir, sevişirken düşündürür.

en favori yalanlar

sessizde unutmuşum-meali; artık ne zaman arayacağında belli olmuyor sessiz bir ton atadım.
uyuyakalmışım-meali; iki saat kafamı dinleyebildim sen aramadan.
uzay mekiğindeydim-meali; hala anlamadın mı? arama öküz arama!