bugün

entry'ler (44)

blackjack

online blackjack oynamayı düşünüyorsanız özellikle avrupada tanınmış oyun sağlayıcılarını seçmenizi öneririm. bu alanda en başarılı yazılım şirketlerinden birisi evolution gaming. evolution gaming blackjack üzerinde kandırılmanızı pek olası görmüyorum. blackjack özelinde yıllardır oynadığım bir oyun için özellikle cebinizdeki paranıza göre risk almanızı öneririm. çünkü oyun kural itibariyle %50 kaybetmeye dayalı kuruluyor. benjabet online blackjack konusunda piyasadaki en güvenilir sitelerden birisi bu tarz sitelerde oynamanız en azından çekiminizi her olasılıkta çekebilmenizi sağlar.

toplu taşıma

bu günlerde benim gündemimin en başında olan konu. çünkü ulaşıma indirim yapacağı kararı alındıktan sonra bursalılar olarak ciddi bi rahatlama hissettik. bunun üzerine bu sabah da belediye başkanı ile metroda karşılaşıp sohbet ettim. şaşkınlığım hala devam ediyor.

ondekoza

ünlü Japon davul grubudur. Japon geleneksel davul sanatı Taiko’yu dünyaya tanıtan Ondekoza topluluğu, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Japonya’nın istanbul Başkonsolosluğu ve Daikin Türkiye’nin katkılarıyla Atatürk Kongre Kültür Merkezi Orhangazi Salonu’nda sahne aldı.

bursada sonbahar

Şunu bırakır ve susarım arkadaş.
görsel

izmir enternasyonel fuarı

Partner ülkenin Rusya Federasyonu olduğu 86ncısı düzenlenen izmir Enternasyonal Fuarı'dır. Bursa Büyükşehir Belediyesi ulaşım şirketi BURULAŞ da ülke ekonomisine katkı sağlamak için bu fuarda stant açtı.

kültürpark açıkhava tiyatrosu

yıldızlar altında film izleme fırsatı sağlayan, açık hava sineması olan, Bursa Büyükşehir Belediyesinin yeni ve güzel filmler izleteceği yerdir.

recep altepe

bursa'ya bir dolu yenilik getirmiş, bursa'yı ve bursalı'yı seven belediye başkanıdır.

busmek balkanlarda da takdir topluyor

Karadağ ve Bosna Hersek’teki kursların ardından sertifika törenleri ve sergi açılışlarını gerçekleştiren BUSMEK’e ilgi Balkanlarda da gün geçtikçe artıyor. Karadağ Podgoritsa Yunus Emre Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Cihan Özdemir ve Saraybosna Yunus Emre Enstitüsü Kültür ve Sanat Koordinatörü Murat Sedat Sert, BUSMEK’i daha yakından tanımak üzere Bursa’ya geldi.

bursa metrosunda kadın yolculara özel vagon

Belediyeye yapılan talepler doğrultusunda kadın yolculara ayrılmış özel bir vagonla yolculuk yapabilme fırsatı sunan bir uygulama. Kadın erkek ayrımı vs gibi düşüncelerden sıyrılarak değerlendirildiğinde kadınların güvenliği ve konforu düşünülerek ayarlanmış bir vagon var ve isterseniz o vagonda gayet rahat bir şekilde geç saatlerde bile sevmediğiniz bakışlara maruz kalmadan evinize gidersiniz.

marka türkiye 2017

TÜRKiYE’NiN MARKALARI VE MARKA OLMAYA ADAY KURUMLARI, EKONOMi BAKANLIĞI iLE TÜRKiYE iHRACATÇILAR MECLiSi TARAFINDAN DÜZENLENEN MARKA TÜRKiYE 2017 iSiMLi ORGANiZASYONLA iSTANBUL’DA BULUŞTU. OTURUMDA BAŞKAN ALTEPE’NiN YANI SIRA iSTANBUL BÜYÜKŞEHiR BELEDiYE BAŞKANI KADiR TOPBAŞ, SAMSUN BÜYÜKŞEHiR BELEDiYE BAŞKANI YUSUF ZiYA YILMAZ VE LONDRA BELEDiYESi RESMi iLETiŞiM AJANSI’NDAN CHRiS GOTTLiEB DE KONUŞMACI OLARAK YER ALDI.

kentsel dönüşüm projeleri

Asıl amaç tarihi kimliği ortaya çıkarmaksa başarıya ulaşılabilir. Osmangazi'de Hisar bölgesinde devam eden kentsel dönüşüm çalışmaları da tarihi dokuyu koruyarak yenilenme şeklinde yürütülüyor.

çocukların gözünden derbi resim yarışması

yaş aralığı nedir acaba? bizde de var bir maç meraklısı.

çocukların gözünden derbi resim yarışması

çocuğum olsa kersin sokacağım yarışma. hiç derbi izlememiştim. bu vesileyle izlerdim ne güzel.

ali kılıç

görsel

belediye başkanlığının öyle makama oturup çalışanları yönetmek olmadığını çok iyi gösteren maltepe belediye başkanı. maltepede her şeyle herkesle ilgilenen adam gibi adam.

13 nisan 2017 uludağ sözlük rezaleti

yediği 30 gün çaylaklıkla övünen malak bir de buna rezalet diyor.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Adı yalnızlık oldu.

hayatı boyunca starbucks a gitmemiş insan

Gitmedim ayy ne büyük bir eksiklik:)

anın görüntüsü

görsel
Tramvay:)

dinlenilen şarkının en vurucu kısmı

Yalnizligim yollarima pusu kurmus beklemekte
Acilar gözlerini dikmis ustume nobette
Bekliyorum bekliyorum bekliyorum
Hadi gelin üstüme korkmuyorum.

çılgın bediş

Ne izlerdim ya çılgın bedisim yok başka işim...