bugün

entry'ler (9)

babanın söylediği vurucu sözler

Ne için yaşıyoruz oğlum olmayan yatlarımız katlarımız için mi he ? birbirimiz için yaşıyoruz oğlum onurumuz için namusumuz için yaşıyoruz unutma !

görüşme bittikten sonra telefonunun açık kalması

Genelde filmlerde olan hadisedir. Gerçekte olursa büyük buhranlara sebep olabilir.

telefonu açmayan mesajlara cevap vermeyen sevgili

'nolmuş ya bikaç saat cevap yazmadıysak uyuya kalmışım yorgundum biliyosun' kararını değiştirdiğinde böyle bir cevap gelebilir

ilgi alanına aşk yazan kadınlar

Geneli erkek çıkan kadınlardır. Fake de derler.

memelerime boşal diyen kız

izlediği cinsel içerikli filmlerden özenmiş olsa gerek.

çaylak

Şu anda içinde bulunduğum durumda da olduğu gibi sözlükte 40 karakterden daha az entry giremeyen üyedir.

türklerin çocuk yetiştirme başarısızlığı

Çocuk istenmeden düşer anne rahmine,
Aldırılmak istenir, önceki iki çocuğunda doğumunu üstlenen doktora gidilir fakat doktor aldırılması için geç kalındığını söyler. Umudunu yitirmez ebeveynlerimiz ve Almanya'dan yeni gelen bir başka doktora başvurur. Alman doktor kürtajı gerçekleştirir hatta anneye kavanozdaki cenini bile gösterir. Anne tahmin ve tarif edemediğim duygular içerisinde yaşantısına devam eder.
Gün geçtikçe karnı büyümeye başlar ve tekrar iki çocuğunun doğumunu üstlenen doktoruna gider, doktor bebeğin yaşadığını söyler. Aile alman doktordan sadece kürtaj parasını geri almakla yetinir, ne şikayetçi olur ne de başka bişey.
Çocuğumuz doğar. Bu velete 9 yaşında misafirlerinde bulunduğu bir yemek masasında annesi şöyle der;
(alkollü bir şekilde)
-ahahah oda bişeymi biz bu (isimvermeyelimahmetolsun) ahmetide aldırdıydık artık ikizimi vardıııı bi et parçasımı aldı doktor bilmiyorum ama inatçıymış kerata naptı etti yine doğdu ahahha...
Çocukta bu söyleme tebessümle katılır. Fakat kalbi çok kırılmıştır. Ailesinin onu istemeyip aldırması, sonra mecburen doğurmak zorunda kalması, zaten maddi durumları kötüyken birde bu çocuğa bakmak zorunda kalmaları nedeniyle kendisine alınan tavır v. s v. s özetle bu çocuk 10 yaşında sigaraya başladı aynı yıl ailesi boşanmıştı. Okulun en serserisi oldu. Ailesi zaten alkol tüketiyordu çocukta tüketmeye başladı. Okulda alkol ve sigarayla yakalandı, bir sürü disiplin suçu oldu. Çok üzüldü kırıldı ve kırdı. Şimdiyse üniversiteye hazırlanıyor, neden hazırlandığını niye yaşadığını ve kim için bunu yazdığını bilmiyor ama ne yapsın...

kola içtikten sonra burundan geyirmek

içerken gülme eyleminin gerçekleşmesi sonucu sıvının burundan gelmesiyle oluşan yanma hissi gibidir.

evlenmeden cinsel ilişkiye girmek

Çoğu alkollüyken gerçekleşen ya da uyuşturucu kullananların kendini kaybetmesiyle gerçekleştirdiği dinimizce çok günah bir eylemdir. Günümüzde çok küçük yaşlardaki çocuklar bile sırf büyüklerinin gazıyla komşu kızının orasını burasını mıncıklayıp izlediği cinsel içerikli videolarda gördüğü şeyleri uygulamaya çalışıp o kızların geleceğiyle oynayabiliyor. Ama artık çözümleri de çok zar dikimi v. s bildiğim kadarıyla pekte belli olmuyormuş. Bana göre herkes özgür yaptıklarında, ne diyolardı o şeyler benim bedenim benim kararım. eyvallah